Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 295 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#101 PostWysłany: 19 Sty 2018 16:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
ja składałem wniosek internetowy 2.01.18 , już byłem na ostatnim kroku ( płatność w alior) i zamiast połączyć mnie z moim bankiem w celu przelania 1 pln, to wyskoczyło okienko że dziękujemy za przelew :)

03.01 poszedłem do alioru i załatwiłem od nowa wszystko w okienku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#102 PostWysłany: 19 Sty 2018 19:07 

Rejestracja: 24 Mar 2016
Posty: 59
Na stronie laczynaspilka.pl, napisali że:
"Sprzedaż biletów na towarzyskie mecze reprezentacji Polski będzie odbywać się wyłącznie za pośrednictwem strony http://www.bilety.laczynaspilka.pl".
Czy to oznacza, że kupbilet.pl nie będzie prowadził sprzedaży biletów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#103 PostWysłany: 19 Sty 2018 23:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1403
niebieski
@Antek12 i masz już kartę ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#104 PostWysłany: 20 Sty 2018 01:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Tak, wirtualna na koncie laczynaspilka na drugi dzień, po tygodniu karty od alior
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#105 PostWysłany: 23 Sty 2018 11:04 

Rejestracja: 02 Maj 2017
Posty: 67
Don_Boorak napisał(a):
Ktoś wie może czy kadra przed meczem we Wrocławiu i pomiędzy tym meczem, a tym na Śląskim, będzie rezydowała we wiadomym hotelu w Warszawie tak jak zawsze? :roll:


Czy ktoś wie gdzie szukać takiej informacji? Hotel, całkowicie w sumie zrozumiale, nie chce zdradzić tego sekretu, kogo można więc zapytać? :roll: Głupio by było zarezerwować noclegi w DT (wyłącznie w celu spotkania Panów Piłkarzy), jeśli okaże się, że tym razem (mecze poza Wwą) kadra będzie nocować w innym miejscu. :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#106 PostWysłany: 05 Lut 2018 21:23 

Kod:
"Biało-Czerwoni" 11 września o godzinie 20:45 mecz zagrają z Irlandią, zaś 15 listopada, również o 20:45, z Czechami. Miejsca rozegrania spotkań nie są jeszcze potwierdzone.

Czytaj więcej na https://eurosport.interia.pl/reprezentacja-polski/news-reprezentacja-polski-zagra-towarzysko-z-irlandia-i-czechami,nId,2518437#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox



http://www.sport.pl/pilka/7,64946,22986 ... Z_MTstream#Czolka3Img
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#107 PostWysłany: 05 Lut 2018 21:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
kiedy oglosza areny/miasta?
trzeba by juz kupowac wyjazdowe,..
Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#108 PostWysłany: 16 Lut 2018 11:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 823
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Z tego co widzę, bilety na Polska - Nigeria nie będą sprzedawane przez KupBilet tylko przez stronę Łączy Nas Piłka, sprzedaż biletów od wtorku 20stgo lutego. Można się spodziwać ze sprzdaż rozpocznie się tuż po północy 20stego lutego czy nie wiadomo kiedy wrzucą? nie byłem na kadrze i planuję jechać, kartę kibica już nabyłem. Proszę o info tych co siedzą w temacie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#109 PostWysłany: 16 Lut 2018 11:30 

Rejestracja: 16 Gru 2013
Posty: 126
Loty: 37
Kilometry: 58 451
Na mecz z Duńczykami bilety były dostępne o 23.55., czyli chwilę przed oficjalną datą sprzedaży.
Pamiętam też jakiś mecz towarzyski młodzieżówki - sprzedaż rozpoczęła się ok połnocy.
Nie jest powiedziane, ze teraz też tak będzie. Na kupbilet.pl ostatnio wrzucali ok 1 w nocy ;), zobaczymy wkrótce.
Góra
 Profil Relacje PM off
DonCorrado uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#110 PostWysłany: 16 Lut 2018 11:36 

Z racji tego, że "nie będą sprzedawane przez KupBilet tylko przez stronę Łączy Nas Piłka", a w ten sposób sprzedawano tylko raptem kilkaset czy ileś tam biletów na mecze wyjazdowe z Armenią (stronę zablokowało) i na mecze młodzieżówki to niewiele wiadomo

Na mecz z Armenią wrzucili po 8 rano, z kartą kibica na mecze towarzyskie na początku polowanie jest na te bilety najtańsze za bramkami i na sektory rodzinne

Osobny temat to czy nowa karta kibica PZPN jest aktywna i czy dasz radę się prawidłowo zalogować z zakupem biletu
Góra
 PM off
DonCorrado uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#111 PostWysłany: 16 Lut 2018 13:00 

Rejestracja: 26 Sty 2016
Posty: 26
Panowie, pierwszy raz będę kupował.
Generalnie do koszyka dodaje np. 2 sztuki i jeśli wejdą to wtedy podaje do każdego biletu numer karty kibica ?
Podaje sie numer karty czy ten numer CIF ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#112 PostWysłany: 16 Lut 2018 13:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 823
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Dzięki za odzew. Nie kupowałem na Polskę to nie wiem, choć nie raz obserwowałem kupbilet.pl jak tam schodzą bilety, czyli wychodzi na to co piszecie, że ŁączyNasPiłka tylko towarzyskie mecze obstawia? Generalnie chodzi mi o to, że chce kupić najtańszy bilet za 90zł ale nie calkiem za bramką tylko na narożnik (jak najwyższy rząd do tego) i w sumie nastawiam się, żeby jak najwcześniej kupić bo kto wie, może będzie sporo chętnych na te miejsca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#113 PostWysłany: 16 Lut 2018 13:08 

W pierwszej fazie z kartą kibica 1 bilet = 1 karta kibica

Nr. karty kibica to ten z drugiej strony na dole pod kodem kreskowym

Spodziewam się na początku po otwarciu sprzedaży bardzo dużych problemów z logowaniem, ale zobaczymy
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#114 PostWysłany: 16 Lut 2018 13:33 

Rejestracja: 08 Lut 2018
Posty: 25
Przy sprzedaży na Danię (mecz wyjazdowy) przez laczynaspilka sama ich strona działała prawidłowo o dziwo, a zainteresowanie było na bank duże.
I jak już było wyżej wspomniane, nr karty kibica to ten ciąg cyfr i liter z tyłu na dole karty pod kodem kreskowym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#115 PostWysłany: 16 Lut 2018 14:16 

Rejestracja: 26 Sty 2016
Posty: 26
Dzieki, czyli ten numer który podpowiada sie na stronie łączynasppiłka gdy sie zalogujemy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#116 PostWysłany: 19 Lut 2018 21:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Anonymous napisał(a):
W pierwszej fazie z kartą kibica 1 bilet = 1 karta kibica

Nr. karty kibica to ten z drugiej strony na dole pod kodem kreskowym

Spodziewam się na początku po otwarciu sprzedaży bardzo dużych problemów z logowaniem, ale zobaczymy



Czyli mając 4 numery kart kibica , ja + syn, oraz mojego brata + jego syna, mogę kupić ZA JEDNYM RAZEM 4 bilety na sektor rodzinny ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#117 PostWysłany: 19 Lut 2018 22:47 

Jak wiek dzieci właściwy i karty aktywne to tak
A po uruchomieniu sprzedaży zobaczymy
Góra
 PM off
Antek12 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#118 PostWysłany: 20 Lut 2018 00:50 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 378
niebieski
Są bilety na Wrocław.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#119 PostWysłany: 20 Lut 2018 00:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
nie dodaje do koszyka, czy tylko mi ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: mecze towarzyskie
#120 PostWysłany: 20 Lut 2018 00:56 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 378
niebieski
Już padła:) Szybko im poszło :)


Ostatnio edytowany przez bo76, 20 Lut 2018 00:57, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 295 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: bepa22, Kalispell, Nvjc, pabloz, SargentoGarcia, Whoami oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group