Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem FIFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Uwaga! do Rosji podróżujemy z paszportem (! Nie dow.os.) (wymagana ważność w dniu opuszczania F.R. - 6 mcy)
-----------------
Transfer lądowy przez Białoruś nie jest na ten moment możliwy bez posiadania wizy .
Porozumienie jest opracowywane - http://eng.belta.by/society/view/belaru ... 2111-2018/
-----------------
"You can transfer the Tickets from your original Guests to other Guests nominated by you by logging into your FIFA Ticketing Account on http://www.FIFA.com/tickets. Please note that any transfer requires FIFA’s consent. The functionality for the transfer of tickets will be made available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on18 April."
Czyli - od 18 kwietnia będzie można zmienić jednego gościa na innego, ale tylko jeśli FIFA się na to zgodzi,
aby zapobiec nielegalnej sprzedaży biletów.
Co do zmiany danych samej osoby zamawiającej - nie będzie takiej możliwości, będzie jedynie opcja odsprzedaży takiego biletu na oficjalnej platformie FIFA.
"No, you (being the main Ticket Applicant and contracting party of the Ticket Sales Agreement) are not entitled to transfer those Tickets allocated to yourself. If you are unable to attend the Match for which you have purchased Tickets, then you may submit all of your Tickets for possible resale on FIFA’s official Ticket Transfer and Resale platform available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on 18 April." by Bartekjg, str 54
-------------------
-》Plany stadionów
Mecze Polaków:
[+] Pokaż
19 czerwca, Moskwa
Polska ?? - Senegal ??
ms-2018-polska-senegal-19-06-18-moskwa,1497,120985

24 czerwca, Kazań
Polska ?? - Kolumbia ??
ms-2018-polska-kolumbia-24-06-18-kazan,1497,120986

28 czerwca, Wołgograd
Japonia ?? - Polska ??
ms-2018-polska-japonia-28-06-18-wolgograd,1497,120987
-------------------
dojazd-do-kaliningradu-z-elblaga-olsztyna-gdanska,1418,82970
Podróż samochodem do Kaliningradu:
[+] Pokaż
* Prawo Jazdy
* Paszport
* Zielona Karta pojazdu
* Dowód rejestracyjny pojazdu - dane właściciela muszą się zgadzać z danymi kierowcy
* Jeśli pojazd jest w leasingu to upoważnienie od leasingu tłumaczone na język rosyjski
* Wiza rosyjska lub FAN ID od 4. czerwca zamiast wizy
* Ubezpieczenie zdrowotne

Internet mobilny (itp) w dziale Rosja internet-karta-pre-paid-sim-w-rosji,1463,78916


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 155  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#941 PostWysłany: 12 Lut 2018 16:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
Oj tak, rejestrując się na forum miałem nadzieję, że udzielają się tu dość ogarnięci życiowo ludzie, a choćby ten wątek jest tak potężnym rakowiskiem, że nawet cierpliwy człowiek, taki jak ja, wysiada... Niektórzy nie czytają tego co zostało już napisane (nawet po kilka razy), inni sami pakują się w kłopoty i oczekują, że ktoś na forum w ich imieniu wyrobi im kartę i napisze do supportu, jeszcze inni nie potrafią się nawet składnie wypowiedzieć, tak żeby można było ich zrozumieć.

@Karenz , przejrzałem sobie Twoje posty na forum - to jakieś jedno wielkie pasmo problemów i pomyłek (Twoich). Nie jedź do Rosji, bo jeszcze tam zginiesz.

@Tomy's , prawdopodobnie chodzi mu o brata.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#942 PostWysłany: 13 Lut 2018 13:11 

Rejestracja: 02 Mar 2017
Posty: 5
Zbanowany
Wskaże mi ktoś czy Fifa pozwoli jeszcze zmienić imiona i nazwiska na biletach?

Pomyślałem że mógłbym sprzedać konto na którym SA przypisane dwa bilety do Kaliningrad.

Na Viago niby są tylko bilety w wersji papierowej?! A ich ceny są jakieś zabójcze, ja bym po prostu chciał sprzedać za tyle ile zapłaciłem.

A jakie macie doświadczenia z Viago? Tzn. ze sprzedażą - Wstawiam tam swoje dwa bilety i co się dzieje dalej?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 14 Lut 2018 00:20, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#943 PostWysłany: 13 Lut 2018 13:22 

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 104
Zbanowany
A dalej to viagogo poprowadzi Cię samo za rękę. Tylko pamiętaj, że biorą prowizję więc jeśli nie chcesz stracić musisz dać wyższą cenę niż zapłaciłeś. Kasę dostaniesz dopiero me meczu. Ja sprzedawałem raz, na superpuchar Europy, odbyło się bez problemów. Tam przecież wszystko jest opisane.
Biletów nabrali a Ci co potrzebują naprawdę to nie mają.
Góra
 Profil Relacje PM off
Floyd lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#944 PostWysłany: 13 Lut 2018 13:35 

Rejestracja: 02 Mar 2017
Posty: 5
Zbanowany
No niby prowadzi. Tylko że jak nie mam biletu w wersji papierowej i może je będę miał w kwietniu/maju przed sama imprezą. Koszty faktycznie naliczają sobie dość spore. Musiałbym sprzedać bilety po 450zł by wyjść na czysto (prawie 100zł prowizji, czyli 10% biorą).

Ciekaw jestem jak to tylko z tym ID będzie. Jak nie to odsprzedam przez FIFE by kupujący również nie miał problemów.

Akurat nie tłumaczę się czemu chce sprzedać bilet. Bo osobiście do swojej wybranki do ślubu się odzywać nie będę z tego powodu że nie pojedziemy =P. Trochę też liczyłem ze może Polska będzie może tutaj grała. Dopiero później doczytałem ze to nie jest możliwe bo inny koszyk.

Przecież flaszka i orkiestra już jest.

Dzięki za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#945 PostWysłany: 13 Lut 2018 13:46 

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 104
Zbanowany
Dopóki nie będziesz miał biletu w ręku, nie zabieraj się do sprzedaży na viagogo. Coś pójdzie nie tak a viagogo obciąży Twoją kartę kosztami. (zgodnie ze swoim regulaminem)
Góra
 Profil Relacje PM off
Floyd uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#946 PostWysłany: 13 Lut 2018 15:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 523
niebieski
w takim wypadku zmieniasz limit na transakcje telefoniczne i mogą Cie cmoknąć. A jeżeli chcesz zawsze możesz starą kartę zepsuć i zamówić duplikat karty za darmosze z inną datą wygaśnięcia i też mogą Cie cmoknąć. Sam tak miałem jak sprzedałem bilet na polska meksyk na który zdecydowałem sie pójść i mimo że anulowałem sprzedaż w ciągu 24h to i tak próbowali cos tam pobrać :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Floyd lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#947 PostWysłany: 13 Lut 2018 19:16 

Rejestracja: 16 Maj 2016
Posty: 164
jak wystawiłeś na allegro i się tym chwalisz to podejrzewam że zaraz zostaniesz zbanowany,...
a pro po viagogo
http://www.fifa.com/worldcup/news/y=201 ... 26697.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#948 PostWysłany: 13 Lut 2018 20:13 

Rejestracja: 22 Mar 2011
Posty: 51
Mam pytanie, bo się już pogubiłem, aplikowałem o bilety na mecz, dopiero teraz się okazało, że najprawdopodobniej nie będziemy w stanie się wybrać. Jak najlepiej ogarnąć sytuację, aby było to jak najmniej skomplikowane, danych zmienić nie mogę. Czy będzie jakaś informacja, żeby mieć kasę na bilety wcześniej? Jak rozumiem, powinna być próba, nie będzie kasy to będą próbować 2/3 raz i powinni anulować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#949 PostWysłany: 13 Lut 2018 20:19 

Rejestracja: 16 Maj 2016
Posty: 164
zmień limity na karcie , lub zostaw mało kasy na koncie żeby nie pobrali,..
z tego co czytałem to dostaniesz informację z fifa że nie udało się pobrać i dadzą Ci jeszcze jednąszansę na uzupełnienie środków
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#950 PostWysłany: 14 Lut 2018 08:54 

Rejestracja: 02 Mar 2017
Posty: 5
Zbanowany
Potwierdzam. Jeśli Fifie nie uda się pobrać pieniędzy ponawia próbę jeszcze raz i jeśli się nie uda zwalnia transfer.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#951 PostWysłany: 14 Lut 2018 09:46 

Rejestracja: 03 Lut 2016
Posty: 196
niebieski
Żeby uściślić. Tak było przy pierwszym losowaniu jesienią zeszłego roku, że FIFA pisała maila i prosiła o zapewnienie środków na karcie. Nie ma żadnej pewności że w tej fazie też tak będzie, można w tym temacie jedynie domyślać się że tak prawdopodobnie będzie.
Zwróćcie uwagę, że w tej fazie zainteresowanie biletami jest większe niż w poprzednim losowaniu, więc niekoniecznie FIFA może prosić o zapewnienie środków na karcie.
Góra
 Profil Relacje PM off
hudyts lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#952 PostWysłany: 15 Lut 2018 14:07 

Rejestracja: 16 Maj 2016
Posty: 164
15 dzień mija od zakończenia zapisów , ktoś pamięta po ilu dniach losowali w listopadzie/grudniu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#953 PostWysłany: 15 Lut 2018 14:24 

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 167
Dokładnej daty nie pamiętam ale było to jakoś 2-3 tygodnie po zamknięciu. Swoją drogą będzie to moje 4 losowanie i jeszcze nigdy nie trafiłem biletów właśnie w losowaniu, oby tym razem szczęśliwie :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#954 PostWysłany: 15 Lut 2018 16:26 

Rejestracja: 07 Kwi 2012
Posty: 304
niebieski
kamillos13 napisał(a):
15 dzień mija od zakończenia zapisów , ktoś pamięta po ilu dniach losowali w listopadzie/grudniu?

Po 12-13 dniach po zamknięciu możliwości aplikowania przyszedł mail od FIFA żeby zabezpieczyć kasę na koncie a w 15 dniu ściągali z konta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#955 PostWysłany: 16 Lut 2018 12:41 

Rejestracja: 16 Maj 2016
Posty: 164
cyk , cyk , cyk ...
sprawdzam konto co 2 godziny i nic, czuję że dziś po południu coś ruszy .... 16 dzień ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#956 PostWysłany: 16 Lut 2018 13:51 

Rejestracja: 27 Wrz 2017
Posty: 47
To czekanie doprowadza do szału : P

Osobiście uważam, że dzisiaj na pewno nie zaczną pobierać środków, tylko jeden dzień w tym tygodniu został :/ Chciałbym się mylić :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#957 PostWysłany: 16 Lut 2018 13:53 

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 104
Zbanowany
W piątek nikt w FIFA nie pracuje, podobnie w firmie której zlecili dystrybucję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#958 PostWysłany: 16 Lut 2018 14:00 

Rejestracja: 27 Wrz 2017
Posty: 47
Skąd masz takie info Tomy's? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#959 PostWysłany: 16 Lut 2018 14:46 

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 104
Zbanowany
Z życia. Fifa to nie stacja benzynowa. Nawet w mojej firmie w piątek pracuje się do 12-tej, a jestem zwykłym robolem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#960 PostWysłany: 16 Lut 2018 19:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2011
Posty: 272
niebieski
Właśnie przyszedł mail of Fifki ze będą pobierać kasiore 20 lutego.
_________________
https://czlowiek360.wordpress.com/ Blog o biegach i podróżach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 155  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: ahu, flash, jacek96, kain, KrisZgr, kucharjb, lasan82, maczala1, mediolan, Myszkinpl, semizkum, to_ja, turecky oraz 35 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group