Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Nie wiemy kiedy będzie pula nowych biletów. Posty z pytaniem o nową pulę biletów będą kasowane


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270 ... 277  Następna
Autor Wiadomość
#5321 PostWysłany: 13 Lut 2018 22:10 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Bo je zlikwidowali

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#5322 PostWysłany: 13 Lut 2018 23:14 

@michzak, PB zlikwidował. Flix swoje analogiczne połączenia nadal utrzymuje.

@adek1003, jest dla mnie niewyobrażalnym że zamiast kliknąć więcej niż raz wolisz jęczeć tutaj licząc że ktoś z forum wyśle ci link do twojego nowego biletu....
Jak najbardziej kurs flixa o 12:30/13:00 z Krakowa do Budapesztu jest i jeździ. np. 9 marca
z tym że dokonują modyfikacji jak np. przesunięcie odjazdu o 30 min. do przodu żeby móc zabrać pasażerów PB albo choćby dworca w Budapeszcie bo w rozkładzie widniały akurat oba dworce a w systemienz automatu przydzielało bilet na dw. autobusowy bez opcji do Kelenföldu.
Nikt ci nie zagwarantuje że pojedziesz tym czy innym kursem bo pb działa obecnie formą zaprogramowanej (przez flixa) maszyny, wykonuje nawet te najgłupsze rozkazy a na krytykę a nawet konstruktywne ale zbyt trafne pytania reaguje ciszą i na fb usunięciem pytania.
Góra
 PM off  
      
#5323 PostWysłany: 14 Lut 2018 02:07 

Rejestracja: 13 Lut 2018
Posty: 5
Dobrze , z Krakowa jest .Ale czy z Kielc ? Wygląda na to że kurs został skrócony . Był z Warszawy do Budapesztu przez Kielce a teraz jest z Krakowa do Budapesztu .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5324 PostWysłany: 14 Lut 2018 03:12 

Nie, z Kielc nie ma.
Albo wsiądziesz normalnie do autokaru w Kielcach, dojedziesz do Krakowa i tam wszyscy wysiądą a ciebie kierowca wyrzuci (może akurat będzie wiedział gdzie cię skierować, na które stanowisko i do którego autokaru); albo dostaniesz maila od PB na dzień przed odjazdem (tak było z Megabusem, tak było w pierwszej turze anulacji od 12.02. u PB, tak będzie również z drugą turą): że tu i tu masz bilet na flixa albo przebookją ciė na P14 3 godziny wcześniej i odpowiedni P6... z tym że żadnego P6 na 9 w Krk nie ma :P
Góra
 PM off  
      
#5325 PostWysłany: 14 Lut 2018 12:50 

jotpol napisał(a):
Nie do końca nadążam za tym cop tu piszecie...
Z których kursów z Budapesztu do Krakowa PB rezygnuje? Czy w czerwcu będzie jeździć P6 jako Flix czy trzeba szukać innego przewoźnika?


Wygląda na to że na Budapeszt ambitnych planów nie mają... Z 4 kursów w nowym rozkładzie już tylko 2 :P A potem flix dojdzie do wniosku że 'ekologiczniej' będzie jak wszyscy pojadą jednym kursem :P
Góra
 PM off  
      
#5326 PostWysłany: 14 Lut 2018 12:55 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
Powodzenia w znajdowaniu innego połączenia z Krakowa do Budapesztu.

Tylko PKP i LOT
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5327 PostWysłany: 14 Lut 2018 12:56 

Dorożką też można ???
Góra
 PM off  
      
#5328 PostWysłany: 14 Lut 2018 13:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
Flix musi ogarnąc te swoje połączenia bo 13h Bud -Krk z przesiadkami jest mało fajne ,jest jedno nocne o 23.10 i tylko ono wydaje sie sensowne (7h). Rozkład tylko do 25.4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5329 PostWysłany: 14 Lut 2018 13:33 

@dexMorgan, są dwa ale jedno flix zdjął ostatnio z systemu w niektóre dni.
Zgaduję że chodzi tylko o wyrównanie rozkładów bo flix ma 30 min. różnicy w stosunku do PB aczkolwiek np. z Koszyc jeździ do Budapesztu tylko okołoweekendowo.
Góra
 PM off  
      
#5330 PostWysłany: 14 Lut 2018 13:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
w czwartki masz nawet 6 ale tylko 1 bezpośrednio. to ich kolejny minus , raz jadą 4 razy raz 2 . W niedziele też widzę 2 bezpośrednio. czas to ujednolicic
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5331 PostWysłany: 14 Lut 2018 13:46 

oj nie nie, u flixa nie funkcjonuje to tą drogą. Im zależy żeby kursy jeździły pełne a nie na jednolitym rozkładzie.
Góra
 PM off  
      
#5332 PostWysłany: 14 Lut 2018 15:25 

Teatrzyk czas zacząć! (do mnie np. dotychczas nie dotarł ani jeden mail o zmianach, a jestem nimi dotknięty)

Załączniki:
tea trzyk.jpg
tea trzyk.jpg [ 197.51 KiB | Obejrzany 1229 razy ]
Góra
 PM off  
      
#5333 PostWysłany: 14 Lut 2018 15:56 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 184
Bardzo nie rozumiem dlaczego tych informacji nie wysyłają smsem. W końcu po to podajemy przy zakupie numery telefonów. Jednak anulacja połączenia to jest spory kłopot, zwłaszcza dla kogoś, kto ma dalsze plany związane z daną podróżą. Powinni zrobić wszystko, aby taka informacja doszła do wszystkich. Jakaś informacja na głównej stronie int, czy facebookowej powinna być czymś oczywistym wg mnie. Sam mam bilety do Wiednia na marca i nie wiem czy i o której pojadę, bo informacji żadnej nie dostałem, ale w wyszukiwarce moje połączenie jest dostępne.
Ostatnio jechałem Lux Expresem, który był sporo opóźniony i dosłownie 60 min przed planowanym przyjazdem przyszedł mi sms o opóźnieniu. Dzięki temu można było sobie dłużej posiedzieć przy herbatce. To od razu lepiej świadczy o danym przewoźniku, aczkolwiek PB już raczej nie zależy na pasażerach...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5334 PostWysłany: 14 Lut 2018 16:00 

PB nikdy nie zależało na pasażerach. No chyba że wspomnimy pierwsze ~2 lata działalności...
Góra
 PM off  
      
#5335 PostWysłany: 14 Lut 2018 16:15 

tomeeek07 napisał(a):
Ostatnio jechałem Lux Expresem, który był sporo opóźniony i dosłownie 60 min przed planowanym przyjazdem przyszedł mi sms o opóźnieniu. Dzięki temu można było sobie dłużej posiedzieć przy herbatce. To od razu lepiej świadczy o danym przewoźniku, aczkolwiek PB już raczej nie zależy na pasażerach...


Podobnie u mnie było z Leo Express. Godzinę przed odjazdem dostałem SMSa z informacją o opóźnieniu 15 minut. Niby nie tak duże opóźnienie, nie mniej mogłem ze spokojem udać się nieco później na przystanek. Niby to tylko SMS, nie mniej rozsądne podejście do klienta.

Za czasów częstego podróżowania PB nie przypominam sobie takiego standardu. Być może mnie coś ominęło.
Góra
 PM off  
      
#5336 PostWysłany: 14 Lut 2018 16:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
tomeeek07 napisał(a):
Ostatnio jechałem Lux Expresem, który był sporo opóźniony i dosłownie 60 min przed planowanym przyjazdem przyszedł mi sms o opóźnieniu.


To samo z Flixbusem. Wracałem w ostatni weekend z Brna do Katowic i sms pół h przed planowanym przybyciem o opóźnieniu. Potem kolejny sms, że spóźnienie zmniejszone. I trzeci, że odjedziemy tylko 5 minut po czasie. Można?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5337 PostWysłany: 14 Lut 2018 20:45 

Również Praga/Brno scalone kursy P6 z 913 u zielonych...
Góra
 PM off  
      
#5338 PostWysłany: 14 Lut 2018 21:13 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@stjuard Właśnie dostałam jakiś bilet na 913 zamiast P6 ,tylko tam była rezerwacja dla 2 os a tu nagle pojedynczy bilet, bez jakiegokolwiek powiadomienia ze strony PB o zmianach,żadnego wyboru na inne pozostałe kursy(miejsca są bo sprawdziłam )PB na tej trasie.Jest jakaś możliwość innego niż mail kontaktu z PB?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5339 PostWysłany: 14 Lut 2018 21:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
@stjuard skąd masz taką wiedzę odnośnie PB, innych przewoźników i ich tras ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5340 PostWysłany: 14 Lut 2018 21:23 

Infolinia - płatna 3,69/min
Listownie

Ale jakiejkolwiek opcji kontaktu nie wybierzesz, reakcja będzie podobna: grzeczne, odpowiednio dobrane w słowa "wal się".
Wyżej masz screena gdzie PB sugeruje użycie zarządzania rezerwacjami jeśli coś nie pasuje (z biletem na flixa to nie przejdzie, co nie zmienia faktu że w praktyce mowa zazwyczaj o sporej dopłacie do obecnej wartości biletu).

Ironia losu: Polskibus podlega flixbusowi i grzecznie wykonuje co ten sobie zażyczy... A siedziba PB jest na... al. Niepodległości! ?

@iwan-82 Wtyki ;) + doświadczenie
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270 ... 277  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group