Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Lut 2018 18:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2011
Posty: 78
Skąd
  • WAW

Dokąd
  • NRT

Data wylotu
  • 20.04.2018

Data powrotu
  • 16.05.2018

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 1

Sam znalazłem
  • Nie jestem w stanie kupić takiego biletu

Dodatkowe informacje
  • Witajcie siostry i bracia F4F

    Chciałbym zakupić bilet WAW-NRT-WAW. Wybrałem linie Air China, aby skorzystać z długiej przesiadki w Pekinie przy powrocie. Znalazłem interesujące mnie połączenie w Matrix Airfare Search za ok 2700 zł, ale nie jestem go w stanie zakupić na stronie przewoźnika ani nigdzie indziej. Myślałem, że w tradycyjnym biurze podróży mi pomogą, ale gdy mi Pani wyjechała z kwotą 16000 zł za cztery bilety w jedną stronę to stwierdziłem, że nie tędy droga.

    Ogólnie bilet ma być w relacji Warszawa - Tokio - Warszawa, żadnych innych miast ani multicity po drodze, chyba że w jako przesiadka.

    Poradźcie, kto mi może sprzedać taki bilet albo gdzie mogę go sam zakupić?

    Szczegóły:

    wylot: Warsaw (WAW) to Tokyo (NRT) — Fri, Apr 20:
    Warsaw (WAW) to Beijing (PEK) — Fri, Apr 20 Air China 738 Dep: 2:05 pm Arr: 4:50 am 8h 45m Airbus A330 Economy (S)
    Layover in PEK Sat, Apr 21 4h 35m
    Beijing (PEK) to Tokyo (NRT) — Sat, Apr 21 Air China 925 Dep: 9:25 am Arr: 1:55 pm 3h 30m Airbus A330 Economy (S)

    powrót Tokyo (NRT) to Warsaw (WAW) — Wed, May 16
    Tokyo (NRT) to Beijing (PEK) — Wed, May 16 Air China 926 Dep: 3:15 pm Arr: 6:40 pm 4h 25m Airbus A330 Economy (T)
    Layover in PEK 56h 15m
    Beijing (PEK) to Warsaw (WAW) — Sat, May 19 Air China 737 Dep: 2:55 am Arr: 6:20 am 9h 25m Airbus A330 Economy (T)

    WAW CA X/BJS CA TYO 161.17SLNCPL6 CA BJS CA WAW 133.14TLNCPL6 NUC 294.31 END ROE 3.567597 XT 0.20ND 18.00XW
    28.40CN 4.80OI 19.20SW 342.00YQ
_________________
Lądy i morza przemierzam - https://paranoix.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#2 PostWysłany: 01 Lut 2018 19:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 748
niebieski
Chyba o to chodziło. Dokładnie to połączenie, które opisałeś.

Załączniki:
NRT.png
NRT.png [ 31.22 KiB | Obejrzany 1617 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
paranoix lubi ten post.
paranoix uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 14 Lut 2018 01:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2011
Posty: 78
Dziękuję @SJK , nie brałem pod uwagę multicity, bo myślałem że cena gwałtownie skoczy - a tu się okazuje, że nie. Udało mi się kupić taki bilet jaki chciałem, dzięki za podpowiedź!
_________________
Lądy i morza przemierzam - https://paranoix.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group