Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Relacją roku 2017 powinna zostać:
Ankieta zakończyła się 01 Lut 2018 22:01
Relacja stycznia: Syberia zimą
Relacja lutego: Szalona oblotówka: Hong Kong, Makao, Borneo i Mauritius
Relacja marca: [LIVE] Do Honolulu małpy straszyć...czyli RTW w lewo
Relacja kwietnia: Islandia jest kobieta
Relacja maja: Rowerem przez Patagonię
Relacja czerwca: Po drugiej stronie lustra
Relacja lipca: Malawi - Opowieści z gorącego serca Afryki
Relacja sierpnia: Hornstrandir - tam gdzie nie ma nic,a w sumie jest wszystko
Relacja września: Nepal na bogato...tak pół żartem, pół żartem
Relacja października: Przez Bliski Wschód i Kaukaz- Turcja, Iran
Relacja listopada: Kwestia wyboru – Kambodża
Relacja grudnia: Kirgistan, Uzbekistan, Tadżykistan: od Pamiru po M. Aralskie
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Sty 2018 22:01 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
Image
Drodzy użytkownicy!

Zamieściliście na forum do tej pory ponad 1300 relacji z podróży! W życie naszej społeczności dobrze wpisały się comiesięczne konkursy na najlepszą relację, gdzie Wy wybieracie najlepszych autorów, a my ich nagradzamy. Możecie pochwalić się lekkością pióra, pięknymi zdjęciami i niesamowitymi przygodami. Po raz czwarty nadszedł czas na wielki finał naszej forumowej zabawy. Czas wybrać relację roku 2017!

Główna nagroda w tym roku jest wyjątkowa dzięki naszemu sponsorowi @UIA - jest nią certyfikat na przelot dla dwóch osób w klasie biznes liniami Ukraine International Airlines na dowolnej trasie rozpoczynającej się z Krakowa lub Warszawy! Zwycięzca będzie musiał jedynie pokryć opłaty lotniskowe we własnym zakresie (dla przykładu na trasie WAW-BKK rt wynoszą 230 zł).


KANDYDATURY

1) Relacja stycznia
Syberia zimą
autor: @pbak

2) Relacje lutego
Szalona oblotówka: Hong Kong, Makao, Borneo i Mauritius
autor: @przemos74

3) Relacja marca
[LIVE] Do Honolulu małpy straszyć...czyli RTW w lewo
autor: @seba

4) Relacja kwietnia
Islandia jest kobieta
autor: @correos

5) Relacja maja
Rowerem przez Patagonię
autor: @travelerka

6) Relacja czerwca
Po drugiej stronie lustra
autor: @pbak

7) Relacja lipca
Malawi - Opowieści z gorącego serca Afryki
autor: @gecko

8) Relacja sierpnia
Hornstrandir- tam gdzie nie ma nic,a w sumie jest wszystko:)
autor: @BooBooZB

9) Relacja września
Nepal na bogato...tak pół żartem, pół żartem :)
autor: @ambush

10) Relacja października
Przez Bliski Wschód i Kaukaz- Turcja, Iran, Armenia, Gruzja
autor: @Pabloo

11) Relacja listopada
Kwestia wyboru - Kambodża
autor: @pestycyda

12) Relacja grudnia
Kirgistan, Uzbekistan, Tadżykistan: od Pamiru po M. Aralskie
autor: @nenyan

Kolejność w ankiecie ułożona jest miesiącami, od stycznia do grudnia. Ze względu na rezygnację zwycięzcy lutowej edycji konkursu (usunięcie relacji z forum) w konkursie bierze udział relacja która zajęła w lutowej edycji drugie miejsce.
Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się ze wszystkimi zwycięskimi relacjami miesiąca – nic straconego, czas nadrobić zaległości! Naprawdę jest co czytać. Wybierzcie relację roku!

Dodatkowo zapraszamy również do zapoznania się z naszym subiektywnym przeglądem konkursowych relacji na stronie głównej Fly4free. Dla zwycięzcy głosowania na stronie głównej jak co roku przygotowaliśmy osobną nagrodę – złote pióro.

Cytuj:
Zasady głosowania w Plebiscycie
1. W Plebiscycie biorą udział relacje użytkowników forum, które w poszczególnych miesiącach zostały nagrodzone jako relacje miesiąca.
2. Głosować w plebiscycie mogą wyłącznie użytkownicy zarejestrowani na forum przed dniem, w którym nastąpiło ogłoszenie plebiscytu.
3. Zarejestrowani użytkownicy forum głosują na ich zdaniem najlepszą i najciekawszą relacją poprzez ankietę umieszczoną na stronie forum.
4. Każdy z użytkowników forum może tylko raz oddać głos, przyznając punkty maksymalnie trzem relacjom, przy czym zasady oddawania głosów i przyznawania punktów są następujące:
• gdy zaznaczymy "1" relacja otrzymuje 3pkt.
• gdy zaznaczymy "2" relacja otrzymuje 2pkt.
• gdy zaznaczymy "3" relacja otrzymuje 1pkt.
5. Zwycięzcą plebiscytu zostanie użytkownik, którego relacja uzyska największą liczbę punktów w głosowaniu przeprowadzonym na forum fly4free, miejsce drugie i trzecie zostanie przyznane relacjom z odpowiednio kolejnymi wynikami.
6. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji przebiegu głosowania pod kątem zgodności z prawem i dobrymi obyczajami.
7. W przypadku, gdy głos/głosy został/y udzielone w sposób niezgodny z Regulaminem lub powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, zostaną one unieważnione i nie będą brane pod uwagę przy ustalaniu wyników Plebiscytu.
8. Plebiscyt rozpoczyna się z chwilą umieszczenia na forum ankiety do głosowania i trwa do godziny 21:01 w dniu 1 lutrgo 2018 roku
9. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone po zamknięciu ankiety dla głosujących, nie później jednak niż do dnia 02 lutego 2018 roku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 23 Sty 2018 00:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 243
Loty: 127
Kilometry: 338 124
niebieski
Masa super relacji! Powodzenia wszystkim autorom!
_________________
zapraszam na mój blog podróżniczy:
http://www.czterykranceswiata.com

moje relacje:
Najpiękniejszy trek na świecie (Himalaje) - Annapurna Base Camp
Nepal na bogato - tak pół żartem, pół żartem
Jamajka -Fałszywy Raj
Nikaragua - Okryłem nowy RAJ?!
Kostaryka -Pura Vida
Angkor Wat -Perła Kambodży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Sty 2018 01:53 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1316
srebrny
Ten artykuł na stronie głównej to jak, hm... Afroamerykanin (Afropolak?) na pasach? Bo cos raz jest, raz go nie ma :-)
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Sty 2018 02:04 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
Artykuł na stronie głównej został chwilowo zdjęty bo mieliśmy problem z ankietą.
Gdy tylko problem zostanie rozwiązany przez informatyka pojawi się ponownie.

Edycja: I jest już dostępne głosowanie na stronie głównej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Sty 2018 14:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
Moja relacja i tak nie liczy się w walce o zwycięstwo, więc uznałem, że nie będzie nietaktem zasygnalizowanie pewnego stanu rzeczy w głosowaniu na stronie głównej, tym bardziej, że od jednego z pozostałych użytkowników dostałem wiadomość nt. tego plebiscytu i następnie też zwróciłem na to uwagę.
Mianowicie dwie relacje otrzymały nieproporcjonalnie dużo głosów w krótkim czasie. Odnośnik do całej wiadomości z konkursem był wtedy na drugiej i trzeciej stronie portalu głównego. Trudno wyobrazić sobie, by wtedy kilkadziesiąt przypadkowych osób akurat wtedy weszło na tę stronę i oddało głosy tylko na te dwie relacje(jakieś 30 i 50 głosów), bo pozostałe w tym czasie nie otrzymały w ogóle lub otrzymały niewiele głosów. Przy okazji bardzo pozmieniała się kolejność.

Teraz widzę też, że nawet niektóre komentarze dostały po kilkanaście kciuków w dół, co nie wygląda zbyt poważnie za to wskazuje na zorganizowanie. A wydaje mi się też, że jeden z komentarzy pod konkursem ze względu na swoją niegrzeczność powinien być usunięty.
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 26 Sty 2018 14:16 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
Niedziela cudow?

:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 26 Sty 2018 15:52 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
Główna nagroda jest za zwycięstwo w glosowaniu forumowym. W którym mogą zagłosować tylko osoby zarejestrowane przed rozpoczęciem konkursu. Jeśli będzie trzeba wprowadzimy i inne zabezpieczenia, na chwile obecna glosowanie (forumowe) przebiega zgodnie z regulaminem.

Dodatkowo w chwili obecnej kilkanaście głosów może zmienić całkowicie wynik więc tym bardziej zachęcam do głosowania w forumowym konkursie :) szczegolnie że idzie weekend więc jeśli ktoś nie czytał jeszcze relacji to ma możliwość spędzić go w przyjemny sposób - naprawdę warto poczytac.

Co do głosowania na stronie głównej - nagroda jest symboliczna, wydaje mi się że najbardziej wartościowa jest świadomość że relacja naprawdę się podobała takiej liczbie osób jaka na nią zagłosowała.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 28 Sty 2018 15:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Ciezki wybor, wszystkie relacje sa na pewno swietne, ale czasami sympatia do Uzytkownika wygrywa i prosze o wybaczenie. :D
Pozdrawiam i milej Niedzieli.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 29 Sty 2018 12:41 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
Wyniki codziennie zmieniają się i kto inny stoi na podium dlatego tym bardziej zachęcam do glosowania - zostało jeszcze parę dni :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 30 Sty 2018 20:55 

Rejestracja: 29 Gru 2017
Posty: 5
Loty: 22
Kilometry: 75 366
Super relacje, a co za tym idzie bardzo ciężki wybór.
Powodzenia wszystkim :) i czas wybrać swoje podium :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 30 Sty 2018 21:44 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
Zostały 2 ostatnie dni na głosowanie - także gorąco zachęcamy :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 31 Sty 2018 22:31 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1358
srebrny
-- 31 Sty 2018 21:31 --

a nie powinno być: tak że gorąco zachęcamy?

-- 31 Sty 2018 21:31 --

a nie powinno być: tak że gorąco zachęcamy?
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off
p.wl lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 31 Sty 2018 23:16 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
przydaloby sie jakies systemowe rozwiazanie na zdjecia w relacjach, bo niestety wiele z nich jest juz tylko tekstowa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 01 Lut 2018 15:26 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
No, ciekawe, kto dziś wieczorem otworzy szampana? :D :D :D
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 01 Lut 2018 23:24 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
co tak cicho, wyniki sa ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 01 Lut 2018 23:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
Gratulacje @pestycyda

oraz wszyscy pozostali autorzy
:)
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 01 Lut 2018 23:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 243
Loty: 127
Kilometry: 338 124
niebieski
i ode mnie wielkie graty @pestycyda @nenyan @pbak za najlepszą trójkę! :)
_________________
zapraszam na mój blog podróżniczy:
http://www.czterykranceswiata.com

moje relacje:
Najpiękniejszy trek na świecie (Himalaje) - Annapurna Base Camp
Nepal na bogato - tak pół żartem, pół żartem
Jamajka -Fałszywy Raj
Nikaragua - Okryłem nowy RAJ?!
Kostaryka -Pura Vida
Angkor Wat -Perła Kambodży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 02 Lut 2018 00:29 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
Mamy zwycięzców!

Miejsce pierwsze zajęła relacja:
Kwestia wyboru – Kambodża
autorstwa @pestycyda
Autorka relacji wygrywa bilet lotniczy dla dwóch osób w klasie biznes na dowolnej trasie @UIA rozpoczynającej się z Warszawy lub Krakowa! Tą rewelacyjną nagrodę ufundowały linie lotnicze Ukraine International Airlines .


Miejsce drugie zajęła relacja:
Kirgistan, Uzbekistan, Tadżykistan: od Pamiru po M. Aralskie
autorstwa @nenyan
zaś trzecie miejsce relacja:
Syberia zimą
autorstwa @pbak
Dla autorów drugiego i trzeciego miejsca przygotowaliśmy upominki.

Wszystkim zwycięzcom i laureatom serdecznie gratulujemy :) Jesteście rewelacyjni!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 02 Lut 2018 03:08 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1316
srebrny
Muszę przyznać, że po raz kolejny jestem w szoku. Pisząc moją relację rok temu zupełnie nie podejrzewałem, że ten dosyć subiektywny opis głównie nicnierobienia w Rosji zajdzie aż tak wysoko. To miłe uczucie wiedzieć, że ktoś te wszystkie wypociny czyta i nawet komuś to się podoba :-)

Gratulacje dla zdobywców pierwszego i drugiego miejsca i dla wszystkich innych uczestników. I wielkie dzięki dla tych wszystkich, którzy głosowali czy polubili relację, akurat tu mniej ważne czy moją czy autorstwa kogoś innego. Bo to w końcu dla Was my to wszystko piszemy (no i może też trochę dla sławy, chwały, wizyt w zakładach pracy... :-) )
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 02 Lut 2018 09:22 

Rejestracja: 15 Maj 2015
Posty: 106
Przyłączam się do podziękowań dla wszystkich głosujących! (lepiej niż @pbak i tak tego nie wyrażę ;) ) Dzięki jeszcze raz wielkie wszystkim tym, którzy mnie dopingowali do dokończenia relacji, bo to dzięki Wam - po 15 latach - odkryłam na nowo frajdę z pisania :)

Szczególne gratulacje oczywiście dla towarzystwa na podium @pestycyda @pbak! <szampan><konfetti><fanfary> A poza tym wielkie graty dla wszystkich wytrwale piszących, w tym - ode mnie - w szczególności dla: @travelerka - za odwagę i podróż moich marzeń, @ambush - za mistrzowskie poczucie humoru, @gecko - bo "podróżujesz tak, jak mnie się marzy podróżować" i dla @Pabloo - za epicką wyprawę i jej kierunek!

A tymczasem już się nie mogę doczekać głosowania w konkursie na "relację stycznia"... :P

Do przeczytania! :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group