Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 90 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 20 Sty 2018 00:36 

Rejestracja: 17 Kwi 2016
Posty: 21
Duże dzięki ci za info zastanowię się nad tym wyjazdem po twojej wypowiedzi to znaczy wypożyczyłeś samochód i jeździłeś po Dubaju? Tak to rozumiem, jeśli jechałeś po buspasie to policja cię zatrzymała, jeśli nie to jak cię namierzyli, że przyszło ci obciążenie na karcie? Tego nie rozumiem i ile cię to kosztowało? Napisz ile może kosztować najtańszy hotel z Klimą? Chodzi mi, jeśli bym nie dał rady spać w aucie to poszedłbym do hotelu to będzie zależało, jaka będzie w nocy temperatura, Może się orientujesz, aby przejechać Dubaj od początku do końca to ile może zając czasu tego może nie wiesz, ale zapytam. Jeszcze się zastanowię może moja podróż zakończy się w Iranie.
Jeszcze raz dzięki za info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#42 PostWysłany: 20 Sty 2018 00:41 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 20 Sty 2018 00:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Jeżeli nie jesteś jakimś trolującym 12-latkiem, to po powrocie koniecznie napisz relację z tej wyprawy :D. Forum robi się ciekawsze niż telewizja śniadaniowa, pytania o " kurs dolara", " jak długo jedzie się przez Dubaj", "jak będzie temperatura w nocy", " ile pieniędzy zabrać".
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#44 PostWysłany: 20 Sty 2018 01:10 

Rejestracja: 17 Kwi 2016
Posty: 21
Udowodnię to i postaram się zrobić filmik z całej podroży i puszczę na youTube i opiszę wszystko co zobaczę i dla ciekawskich opowiem ale nie gwarantuję w jakim miesiącu pojadę.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
pawelos uważa post za pomocny.
 
      
#45 PostWysłany: 20 Sty 2018 01:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
obowiązkowo jedź w sierpniu, najlepszy miesiąc na zwiedzanie Dubaju, nie słuchaj tych co mowią co innego że się nie da. Wszystko się da! Wszystko można. Byle wolno i z ostrożna.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#46 PostWysłany: 20 Sty 2018 02:37 

Rejestracja: 17 Kwi 2016
Posty: 21
No dzięki za dodanie ducha zacząłem się trochę zastanawiać kolega trochę postraszył tak właśnie planuję na sierpień, ale obawiam się wysokich temperatur w nocy, ponieważ w aucie na postoju nie mam Klimy No tak masz rację do odważnych świat należy żyje się tylko raz to prawda ostrożność to na pierwszym miejscu. Zastanawiam się ile kart micro SD będę potrzebował na tą podróż, ale mam dysk 3 tera może jeszcze dokupię drugie 3 i starczy. Jeszcze samochód muszę przygotować odpowiednio mam trochę roboty, ale teraz zima nic nie robię, bo zimno, Jakoś dam radę.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#47 PostWysłany: 20 Sty 2018 10:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 184
Kilometry: 334 002
platynowy
skoro planujesz spac w aucie bez klimy na pustyni w sierpniu to faktycznie jest to dobre spostrzezenie

Markus12 napisał(a):
żyje się tylko raz
Góra
 Profil Relacje PM off
11 ludzi lubi ten post.
 
      
#48 PostWysłany: 20 Sty 2018 10:55 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
A jak on chce tego busa bez klimy w nocy przywieźć do Dubaju?

Wysłane z taptaka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 20 Sty 2018 11:18 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
Do podręcznego w W6
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 20 Sty 2018 22:45 

Rejestracja: 17 Kwi 2016
Posty: 21
No tak klimę mam ale w czasie jazdy a na postoju postaram sobie zrobić na 12 v
Odjadę z Białegostoku prosto do Dubaju, żyje się tylko raz nie ma co pękać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 20 Sty 2018 23:03 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Rozumiem, że ta klima to będzie wiatraczek na szybie? ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 20 Sty 2018 23:15 

Rejestracja: 17 Kwi 2016
Posty: 21
Nie wiatraczek, to plastikowy pojemnik w środku lud z wiatrakiem1 2 v dmuchającym do lodu i z otworu wychodzi zimne powietrze taki można zrobić lub kupić.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#53 PostWysłany: 20 Sty 2018 23:51 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
A ten lód to weźmiesz od razu z Polski?
Tak z ciekawości - dużo już takich egzotycznych podróży odbyłeś busem?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#54 PostWysłany: 21 Sty 2018 02:32 

Rejestracja: 17 Kwi 2016
Posty: 21
Nie to pierwszy raz dopiero go kupiłem większość to podróżowałem samolotem jeśli chodzi o lud to nie z Polski w stanch można kupić lud w kg wszędzie dostępny. Myślę że Dubaj będzie miał tak samo bo to ciepły kraj to tym bardziej. Zastanawiam się czy nie kupić paneli słonecznych gdzie bym zamontował na dachu i prąd darmowy i klima by była na postoju bo tego gorąca się najbardziej boję, byłem 2 razy na Dominikanie to koszmar 8 rano 27 stop i 100% wilgotności stoisz i się leje z ciebie jeśli tego nie zaznałeś to nie zrozumiesz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 21 Sty 2018 03:03 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 247
Loty: 23
Kilometry: 72 725
niebieski
Cos mi się widzi, że nie doceniliście Markus12...
Wpierw go podpuszczaliście, ale teraz to on sobie "jaja robi" :lol:
Ale do końca tez nie jestem tego pewien :roll: :?:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 21 Sty 2018 11:34 

Rejestracja: 10 Lip 2014
Posty: 95
Loty: 69
Kilometry: 168 562
Zwykły troll
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 21 Sty 2018 11:57 

Markus12 napisał(a):
... byłem 2 razy na Dominikanie...

Mercedesem, ma się rozumieć?
Góra
 PM off  
      
#58 PostWysłany: 21 Sty 2018 22:49 

Rejestracja: 17 Kwi 2016
Posty: 21
Tak pomykam Mercedesem to czy trol to się okaże jak nakręcę filmik na You Tube z całej podróży to uwierzycie ale jaki bym miał powód trelować czy dostanę jakiś medal za wciskanie kitu mam wam wysłać filmik z Dominikany i zdjęcia mogę to zrobić i puścić na YouTube ale to mi nic nie da że udowodnię. Ale z podróżny do Dubaju to na 100% zrobię
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 22 Sty 2018 03:41 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 247
Loty: 23
Kilometry: 72 725
niebieski
A kiedy to będzie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 22 Sty 2018 15:02 

Rejestracja: 14 Paź 2016
Posty: 70
Loty: 88
Kilometry: 191 861
Markus12 czy kiedyklowiek, gdziekolwiek wypożyczałeś samochód? bo że nie jezdziłes busem to wiemy, a zwykłym chociaz samochodem w PL? prawo jazdy masz? w jaki sposob moga mandaty przyjsc nie wiesz?
dzieciak/troll whatever ale pytanie które wyśmial @pawelos to akurat wcale takie głupie nie jest z tym przejechaniem Dubaju...
Najlepiej jeździć w piątek bo wtedy oni mają ichniejsze świeta to i ruch mniejszy, my po dłuuuuugim staniu w korku się poddaliśmy, zostawiliśmy auto na parkingu (akurat jakiś koło budynku rządowego był, nie pamiętam co to...) i przesiedliśmy do metra. Wieczorem to już jeździło się bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 90 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group