Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 213  Następna
Autor Wiadomość
#2581 PostWysłany: 29 Gru 2017 15:04 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Według regulaminu karty kredytowej - nie można
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#2582 PostWysłany: 29 Gru 2017 15:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
nie mozna - osoba na ktora zostal wydany musi leciec

moze ktos by chcial odsprzedac ten dwuosobowy - ale wtedy jeden bilet idzie na zmarnowanie. marny interes.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2583 PostWysłany: 29 Gru 2017 22:58 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Ja ostatnio wykorzystałem kupon żony, możesz przeszedł bo to samo nazwisko jednak forma męska rożna od formy żeńskiej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2584 PostWysłany: 29 Gru 2017 23:51 

Rejestracja: 15 Sie 2015
Posty: 13
Loty: 4
Kilometry: 9 126
andre126p. Oficjalnie nie mozna ale sam sprawdzalem i vouchery jak najbardziej mozna wykorzystac dla innej osoby ( podarowalem jednemu z forumowiczow taki voucher i on go sobie wykorzystal bez problemu)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2585 PostWysłany: 30 Gru 2017 00:34 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
Anonymous napisał(a):
santech napisał(a):
Hey z innej beczki tak z ciekawości jak jest ze zwrotem w przypadku znaczącej zmiany godzin zwracają kasę czy bon? pzdr


Z doświadczenia: NIC, akceptujesz albo przepada (ostatnio się cieszyłem, bo koledze zgodzili się na czacie na zmianę miejsc na pokładzie)
Miałem 2 takie przypadki walki z nimi:
- zakup w taryfie Business Plus, gdzie za darmo można zmieniać daty lotu (po kontakcie na czacie przykro nam rezerwacja z voucherem, po pisemnej prośbie zgodzili się na przywrócenie vouchera co mi nic nie dało, gdyż chciałem wyjść poza okres 8-miesięcy od otrzymania)
- w styczniu z powodu złamania miednicy jednego z pasażerów nie wykorzystałem rezerwacji z kodami, która przepadły - po pisemnej walce wnioskując o przywrócenie tych kodów za II półrocze z okresem ważności do kwietnia Ryanair odesłał mnie do BPH, dzisiaj zamiast 3 kodów dostałem 6, czyli chyba uwzględnili bo wchodzą na np. na luty, w czerwcu nie




Czy coś się zmieniło w tej kwestii od czasu powyższego postu? Ryanair zmienił mi godziny lotu opłaconego voucherem. Tak na 80% zaakceptuję nowe godziny ale do odlotu jeszcze ponad 2 miesiące więc póki co czekam. Czy komuś udało się przy ewentualnych zmianach otrzymać ponownie voucher (bo na kasę to myślę, że nie ma co liczyć)?. Jesli tak, to czy miał od nowa liczony termin ważności (co w tej chwili nie jest korzystne, bo 2 miesiące :lipiec i sierpień odpadają)? Voucher był ważny do 20.03.2018 a lot powrotny mam 18.03.2018, więc gdyby ewentualny nowy voucher miał mieć datę pierwotną, to przy odrzuceniu zmian w rezerwacji np. na 2-3 tyg przed lotem nie miałbym szans na jego wykorzystanie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2586 PostWysłany: 30 Gru 2017 00:44 

To było za czasów BPH, a tam rozmawiało się czy pisało z osobami wiedzącymi czy mającymi pojęcie w temacie KK BPH Ryanair

Teraz odkąd jest to KK Alior Ryanair kompletnie nie wiem co można załatwić, skłaniam się w przypadku anulowania rezerwacji ku przywrócenia ważności wydanych voucherów z PIERWOTNYM terminem ważności czyli do 20.03.2018r. (zresztą nie wiem czy ktoś takiego przypadku stosunkowo niedawno tu na forum nie opisywał)

Nawet nie wiadomo z kim to załatwiać, wydaje się, że najlepiej z Czat Ryanair, ale oni zapewne jak w Alior "zrobią" wielkie oczy

Zapewne dedykowana infolinia podawana w e-mailu z voucherami, ale to koszty i raczej biegle po angielsku

Podświetla się i jest aktywna możliwość darmowej zmiany i na co w ogóle pozwala strona online FR?
Góra
 PM off  
      
#2587 PostWysłany: 31 Gru 2017 00:43 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
Na stronie i w aplikacji mobilnej nie widzę żadnej zakładki o darmowej zmianie lotu. Jest tylko niekatywna jeszcze odprawa (więcej niż 60 dni do odlotu) i odpłatna zmiana lotu w zakładce "zarządzaj rezerwacją".

Natomiast w mailu o tytule "Pierwsze powiadomienie o zmianie czasu wylotu/przylotu dla rezerwacji XXXXXX" dostałem takie informacje:

Szanowni Państwo

Informujemy, że w Państwa rezerwacji nastąpiła zmiana godziny lotu (sprawdź poniżej szczegóły nowego lotu).

Prosimy o poinformowanie o zaistniałych zmianach pasażerów podróżujących z Państwem.

Ważne: Jeśli dokonałeś już odprawy online, konieczna będzie ponowna odprawa i wydrukowanie nowej karty pokładowej.

PROSIMY KLIKNĄĆ TUTAJ W CELU ZAAKCEPTOWANIA ZMIANY GODZINY LOTU (link )


Zwrot kosztów
Ponieważ Państwa lot został zmieniony o więcej niż 2 godziny, mogą Państwo ubiegać się o zwrot kosztów klikając poniższy link i wypełniając wymagane dane.
(link)
Alternatywnie, mogą Państwo skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w związku ze zmianą godziny odlotu lub kliknąć tutaj , aby rozpocząć chat

Ryanair przeprasza za wszelkie niedogodności wynikające ze zmiany Państwa lotu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2588 PostWysłany: 13 Sty 2018 23:43 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 32
Witam. Pierwszy raz chcę wykorzystać voucher dla 2 osób z 20.07.2017r.
Na trasie Kraków - Marroko w dniach 12-19.03.2018r. Po wpisaniu kodu dostaję informację o zniżce 359 zł !
Pytanie co jest k....a grane ??? Z 1450 zł na 1100 zł to co to za obniżka ? Miało być 2 x 734 zł czyli moja podróż powinna wynieść 0 zł + opłaty. Czy coś źle rozumuję. Czy voucher dla dwóch osób powinien mieć dwa kody ? W innym terminie (luty) obniżka wynosi 734 zł jakby dla jednej osoby. Czy to prawidłowe działanie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2589 PostWysłany: 13 Sty 2018 23:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Banialuka napisał(a):
Pytanie co jest k....a grane ???

Najprawdopodobniej inni wykorzystali większość limitu zniżek na ten termin. 734zł to maksymalna kwota zniżki na voucher, a nie gwarantowana.
Chcesz większą zniżkę, leć w lutym.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2590 PostWysłany: 13 Sty 2018 23:51 

To jest k... grane, ze zapewne tam lub powrotne są za drogie i ich nie odliczy

Te kody nie są dla każdego, trochę przed wykorzystaniem trzeba w tym temacie poczytać
Góra
 PM off
Reporter lubi ten post.
 
      
#2591 PostWysłany: 13 Sty 2018 23:53 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
Wszystko się zgdza. Odlicza Ci tylko 2 x182.58 zł za lot z Krakowa do Marrakeszu. Ponieważ lot powrotny kosztuje ponad 400 zł to nie odlicza.

Nigdy nie udało mi się zarezerwować lotu (tzn. odcinka) voucherem, który kosztował więcej jak 400 zł /osobę, nawet jak suma nie przekraczała 734 zł. 399 zł wchodziło.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ziutek33 lubi ten post.
 
      
#2592 PostWysłany: 14 Sty 2018 00:09 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 32
Dzięki za szybką odpowiedź. Jeszcze jedno pytanie. Zmieniłem termin na luty, a dokładniej 19-26.02 dla 2 osob. Cena jednostkowa biletów nie przekracza 400 zł. Zniżka po wpisaniu vouchera = 734 zł. Czyli ewidentnie zniżka dla jednej osoby, a voucher jest na dwie ? Czy to też prawidłowe działanie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2593 PostWysłany: 14 Sty 2018 00:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Jest ok. Voucher jedno od dwuosobowego różni się tylko tym, że zniżkę można wykorzystać dla jednej lub dwóch osób. Kwota zniżki/voucher jest taka sama w obu przypadkach.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off
ziutek33 lubi ten post.
 
      
#2594 PostWysłany: 14 Sty 2018 00:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
Tak prawidłowe przeczytaj uważnie wiki jeden voucher obniża max 734 zł i nie ważne czy jest jedna czy dwie osoby już kilkukrotnie była ta kwestia poruszana
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
martaa1 uważa post za pomocny.
 
      
#2595 PostWysłany: 14 Sty 2018 00:22 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 32
Teraz wszystko jasne. Dzięki Panowie za pomoc. Pozdrawiam i przechodzę na kartę do Wizzair-a.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2596 PostWysłany: 14 Sty 2018 00:28 

Podobno tamtej też już nie wydają
Góra
 PM off  
      
#2597 PostWysłany: 14 Sty 2018 02:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Mam obie karty i ryanaira jest lepsza bo większy zwrot,oby szybko jej nie likwidowali dla obecnych użytkowników
Góra
 Profil Relacje PM off
ziutek33 lubi ten post.
 
      
#2598 PostWysłany: 14 Sty 2018 13:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Kwi 2017
Posty: 36
zbyhu napisał(a):
nie mozna - osoba na ktora zostal wydany musi leciec

moze ktos by chcial odsprzedac ten dwuosobowy - ale wtedy jeden bilet idzie na zmarnowanie. marny interes.


Nieprawda - jak nie wiesz to nie wypisuj głupot
Ja na swój voucher zamówiłem w prezencie ślubnym podróż KRK - BAR dla zupełnie oprych mi osob i przeszło.....
a żona swój sprzedała za 600zł dla dwóch koleżanek... i tez przeszło

pewnie nawet nie próbowałeś a wypisujesz że się nie da....

PS mowa o VOUCHERACH za 6500pkt z lipca 2017r - już zrealizowane bez żadnego problemu oba
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2599 PostWysłany: 14 Sty 2018 20:17 

@ziutek33 na twoim przykładzie całkowicie sprawdza się stwierdzenie, że te kody czy program lojalnościowy nie jest dla każdego

To że weszły i sprzedałeś swiadczy o w/w + szczegóły wiki tematu, drugie to warto poczytać co przychodzi z kodem i REGULAMIN tego programu
Góra
 PM off  
      
#2600 PostWysłany: 16 Sty 2018 09:04 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 32
Zwracam honor karcie. Za 4 osoby w dwie strony dzięki voucherom zapłaciłem 76 zł ( Kraków - Eilat ). Co prawda musiałem dokupić duży bagaż za 200 pln ( do Izraela trzeba z podręcznym wykupić pierwszeństwo ), ale i tak jest dobrze :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 213  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: miek oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group