Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Temat dotyczy malezyjskiej linii AirAsia oraz jej spółek-córek:
[FD] Thai AirAsia
[QZ] Indonesia AirAsia
[I5] AirAsia India
[DJ] AirAsia Japan
[Z2] AirAsia Philippines
[D7] AirAsia X
[XJ] Thai AirAsia X
[XT] Indonesia AirAsia X


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 244 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 16 Sty 2017 12:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Jeśli dobrze kojarzę to od 9 do 15.01 było early bird sale
sam kupiłem w tej promo bilety, które dzisiaj są już droższe.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
#62 PostWysłany: 16 Sty 2017 12:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1196
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
No nieeeee, ,nie widziałam nigdzie informacji że to promocja, gapa ze mnie straszna :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 17 Sty 2017 17:46 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Poczekaj, będą jeszcze promocje. Tego akurat u nich nie brakuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 22 Sty 2017 15:00 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 359
niebieski
Jak wygląda kwestia odprawy w przypadku, gdy mam bilet łączony AirAsia tj. prom+bus+samolot (w tej kolejności) ?
Czy mogę ją zrobić za darmo i bez problemów na lotnisku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 22 Sty 2017 15:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
tak, odprawa na lotnisku jest za free.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 06 Mar 2017 14:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
Od dwóch dni próbuję kupić bilety na stronce AirAsia ale za każdym razem na samym końcu (tj. gdy po wpisaniu danych karty kredytowej klikam przycisk aby zapłacić) pojawia mi się taki komunikat:
"Errors
No booking in state, cannot commit booking."

Próbowałem różnych kart i różne przeglądarki ale to raczej nie kwestia tego bo w tych samych dniach kupowałem bilety na innych stronach.
Ktoś wie z czego wynika ten problem i jak go rozwiązać?

EDIT:
Za dwudziestym którymś podejściem wreszcie udało się kupić bilety. Być może transakcja przeszła, ponieważ wcześniej wyłączyłem antywirusa z firewallem (kaspersky internet security). Aczkolwiek dziwne to, ponieważ przy innych transakcjach internetowych (a sporo ich robię) nie musiałem wyłączać antywirusa i firewalla.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 10 Wrz 2017 09:43 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
Lecę z bagażem rejestrowanym, czy jest sens odprawiać się wcześniej online, skoro i tak muszę potem stać w kolejce, aby nadać bagaż? Jakoś z przyzwyczajenia wolę mieć wszystkie karty pokładowe gotowe przed podróżą, ale skoro nic nie kasują za odprawę, to nie trzeba kombinować.

Czy na lotnisku w Chiang Mai są automaty do check in?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 24 Wrz 2017 22:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
Czy ktoś coś wie co sie stało z mapą destynacji na stronie Airasia? Nie mogę odnaleźć a linki prowadzą mnie w próżnię. Komuś to bardzo przeszkadzało że była, zakopali czy po prostu ślepy jestem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 16 Lis 2017 13:14 

Rejestracja: 14 Wrz 2014
Posty: 44
Po ostatniej wizycie w Azji Airasia przelała mi sporo $ w credit shell'ach z uwagi na niewykorzystane bilety na Bali (ewakuacja dot. erupcji Mount Agung), termin na ich wykorzystanie upływa do końca tego roku. Szczerze mówiąc mam problem z zaplanowaniem jak je wykorzystać, po 1 nie bardzo mi w przyszłym roku po drodze do Azji, po 2 jakbym je chciał wykorzystać to musiałbym zrobić wszystko na odwrót tzn. pierwsze klepnąć np. krajówki po Indonezji a dopiero później dokupiłbym pewnie dolot do Azji (ciężko mi teraz się za to zabrać z uwagi na niepewną sytuację urlopową oraz aktualny brak fajnych promocji) co będzie problematyczne. Macie pomysł jak je inaczej wykorzystać? Z tego co widzę to hotele można rezerwować tylko w Azji, nie ma też możliwości sprzedaży, przelania tych credit shellów na innego użytkownika. Ktoś coś kiedyś z tym kombinował?:)

Może zakup tego AirAsia Asean Pass? Ma to sens? W sumie to nawet nie moge znaleźć czy można kupić za te kredyty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 17 Gru 2017 18:59 

Rejestracja: 24 Sie 2017
Posty: 26
Zarezerwowalem bilet na air asia przez gotogate. Dostalem od nich potwierdzenie zamowienia z numerem rezerwacji. Jak wpisuje ten numer na stronie airasia czy check my trip to nic nie wyszukuje. Czy ktos mial podobnie? Czy orientujecie sie czy podczas odprawy online w air asia mozna jeszcze dodac dodatkowy bagaz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 07 Sty 2018 23:53 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6252
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Kurczę muszę zapytać bo mam wątpliwość której nie mogę we włąsnym zakresie rozgryzc. Czy Air Asia X operuje z KLIA2 jak pozostale czy z glownego terminala ? Czytalem artykul o tym,ze sie przenosza na KLIA2 ale jest z 2014, wiekszosc lotow Airasia pokazuje XXX-KUL (KLIA2) a ten pokazuje tylko jako KUL-KIX
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 08 Sty 2018 10:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
niebieski
AirAsiaX i wszystkie 'inne' Air Asia z KLIA2
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
#73 PostWysłany: 09 Sty 2018 14:55 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 633
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
oskiboski napisał(a):
Czytalem artykul o tym,ze sie przenosza na KLIA2 ale jest z 2014, wiekszosc lotow Airasia pokazuje XXX-KUL (KLIA2) a ten pokazuje tylko jako KUL-KIX


Mam rezerwacje na lot KUL-KIX. W czesci Taxes and fees mam oplate "klia2 fee" w zwiazku z czym mozna domniemywac, ze wylot jest z KLIA2. Zreszta nawet nie pomyslalem, ze moze byc inaczej :) Rano mam lot z KBV do KUL i troche by mi sie zycie skomplikowalo, gdybym mial terminal zmienic.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 09 Sty 2018 18:02 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6252
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Sprawa rozwiązała się sama,wydrukowałem właśnie boarding pass KUL (KLIA2) wyraznie napisane. Lot KUL - KIX :)
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 05 Lut 2018 15:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2017
Posty: 343
Loty: 158
Kilometry: 235 829
Czy komukolwiek z Was przytrafiła się kontrola wagi bagażu podręcznego w AirAsia ?

Mam plecaczek, który spełnia normy wymiarowe. Teoretycznie nie mam potrzeby kupowania bagażu rejestrowanego, ale zazwyczaj przekraczam wagę maksymalna. W moim przypadku jest to zazwyczaj 8-9 kg w stosunku do 7 kg, które można legalnie przewozić.

Zastanawiam się czy kupować bagaż rejestrowany czy raczej na pewniaka i ewentualna dopłata w razie kontroli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 05 Lut 2018 15:50 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 637
Kilometry: 1 066 169
srebrny
Ubierz się w to co masz w plecaku i po sprawie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 05 Lut 2018 17:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 967
Loty: 380
Kilometry: 582 836
srebrny
Ostatnio lecąc AK miałem ~12kg, zamiast 7kg i nie było żadnego problemu. Niewymiarowych plecaków również rzadko się czepiają. Gorzej z walizkami.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off
dawidchyl lubi ten post.
dawidchyl uważa post za pomocny.
 
      
#78 PostWysłany: 05 Lut 2018 18:45 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Zazwyczaj tak jest, ale w ich terminalu na KUL przed wejściem do kontroli bezpieczeństwa zawsze stoją i wyłapują. Ja po wyczerpujących zmaganiach w Hanoi, gdy przez nieuwagę zaszedłem z plecakiem do check-in i babka nie dawała mi spokoju ( skasowałaby mnie na 40$, gdybym jej szybko podbitej karty pokładowej nie zabrał), aż pięciu kilogramów na siebie nie włożyłem w 33 stopniowym upale- mam teraz wszystko poupychane w kurtce, którą w razie czego wyjmuje z plecaka ;)
Na małych lotniskach jest spoko, ale pamiętać, by nie podchodzić z bagażem do checkin :D
Góra
 Profil Relacje PM off
dawidchyl lubi ten post.
dawidchyl uważa post za pomocny.
 
      
#79 PostWysłany: 18 Lut 2018 20:37 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
Lecę niebawem kbv - kul. Odprawiłem się, nie widzę jednak nigdzie karty pokładowej , w maszynie też nie widzi mojego paszportu. O co chodzi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 28 Maj 2018 11:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1545
Loty: 193
Kilometry: 354 012
platynowy
przerabial ktos zmiany godziny lotow w Air Asii? czy sa w takich przypadkach elastyczni i pozwalaja na zmiane dat lotow czy raczej z tym ciezko? i czy generalnie czesto zdarza im sie zmieniac godziny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 244 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group