Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Wrz 2017 16:29 

Można zgarnąć 100zł w gotówce, oraz 50zł na przejazdy z PolskiBus za założenie Konta 360°.
Promocja trwa do 30 września 2017.

http://bankmillennium4.zgarnijpremie.pl ... 0908174341
Góra
 PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 26 Wrz 2017 00:56 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 387
Loty: 40
Kilometry: 78 827
Jak wydrukować to chrzanione h@sło2 z bankomatu (nie mając PIN-u bo karta jeszcze nie aktywowana) lub aktywować hasła sma (potrzebne do katywacji karty) bez dzwonienia na infolinie ? Wyglada na jakies bledne kolo ... przegina troche ten bank z iloscia tych hasel ...konto zalozone w placowce i nie mozna korzystac...pierwszy raz sie z czym z takim spotykam...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Wrz 2017 06:49 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
ATX: dziwne, ja zakładałem konto dwa lata temu ale nie pamiętam żadnych perturbacji. Czy Hasło 1 nie da się ustawić na infolinii? Coś mi się tak kojarzy...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Wrz 2017 00:17 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 387
Loty: 40
Kilometry: 78 827
pisałem, że bez dzwonienia ;) Byłem dzisiaj w oddziale banku i wniosek: powinni to zrobić od razu przy pierwszej wizycie, nie zrobili ...zatem nie ma innego wyjscia jak pojsc drugi raz lub infolinia...inaczej blędne kolo...zakładają konto na którym nie można nic zrobić...masakra ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Sty 2018 20:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 370
Loty: 66
Kilometry: 123 094
niebieski
edit : dostałem link
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 05 Sty 2018 14:38 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 387
Loty: 40
Kilometry: 78 827
A ja nie dostałem "nagród"mimo spełnienia wszystkich warunków, sporo innych ludzi też jak można poczytac na forach bankowych...
Bank odsyla do posrednika - Bankier.pl - oni z kolei nic nie wiedza ale wg wlasnego regulaminu to reklamacje przyjmuja tylko do 14 stycznia ... takze wiekszosc nie zdazy zlozyc zanim sie ogarnie ... super się bank promuje, nie ma co :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Lut 2018 15:12 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 387
Loty: 40
Kilometry: 78 827
Co prawda przelew i vouchery dostałem....ale jest z nimi kolejny problem ... otóz jak zapewne każdy wie zmieniła się strona internetowa w zwiazku z przejeciem PB przez Flixbusa ... i na tej nowej stronie kody niedzialaja (komunikat : kod niewazny) mimo, ze mialy byc wazne do konca marca ... i teraz do kogo pisac reklamacje ? (PB ma "lekkie" opoznienia w odpowiadnaiu na majle i generalnie raczej to olewa)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 02 Mar 2018 00:36 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Zaspamuj ich na Fejsie :) Często pomaga
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 02 Maj 2018 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Nie znalazlem tematu scisle zwiazanego z bankiem Millennium wiec pozwole sobie na wpis w tym watku.
Ostatnio mialem czarna passe w relacjach z bankami - reklamacje etc... ale tym razem rewelacja

30 kwietnia wieczorem dzwoni tata /82 lata na karku/ zepsuly sie drzwi, pytam o konkrety, przyjedz sa popsute
trudno uzyskac szczegoly wiec do auta i w droge, przyjezdzam na miejsce faktycznie zamki sie "rozsypaly" nie ma mozliwosci zamkniecia drzwi

zadzwonilem do Millennium by skorzystac z ubezpieczenia "Pakiet Bardzo Pomocny" szybko sie polaczylem, przedstawilem sytuacje, obiecano oddzwonic,
dlugi weekend w najlepsze, pora juz pozna wiec bez wiary w sukces, tymczasem po doslownie 10 minutach oddzwonil slusarz, bedziemy o 21 u Pana, naprawde fachowiec
zestaw pytan odnosnie drzwi, zamkow i polecenie uprzedzenia sasiadow, ze moze byc glosno.

stary blok, stare drzwi, zadnych pasujacych otworow bylo glosno i zabawa dobra godzine ale zrobione

bardzo pozytywne zaskoczenie: dojazd 0,00 PLN robocizna 0,00 PLN
nowy zamek LOB zorganizowalem na szybko sam, pewnie gdybym wziol ich mieliby mniej roboty bo faktycznie byl mocno upierdliwy w dokladnym montazu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group