Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 439 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 17 Gru 2017 16:34 

Rejestracja: 17 Gru 2017
Posty: 4
Właśnie wróciłem z Cypru. Wypożyczałem samochód na tydzień na lotnisku w Larnace. Jest tam lekki bałagan.
Taniej niż tutaj raczej chyba nie znajdziesz: https://www.travelsupermarket.com (tylko nie zapomnij tutaj zmienić miejsce zamieszkania na Polska) oraz economycarrentals.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#182 PostWysłany: 21 Gru 2017 12:37 

Rejestracja: 28 Paź 2017
Posty: 2
Witam
Ja byłem 1 -8 grudnia. Autko znalazłem przez stronę https://www.holidayautos.com. Wypożyczalnia Payless na lotnisku. Przed wyjazdem wykupiłem dodatkowe ubezpieczenie. Łączny koszt to 270 złotych. Otrzymałem Nissana Tiidę w automacie chociaż rezerwowałem z ręczną skrzynią biegów, bo był tańszy. Automat to bardzo dobry wybór jeżeli ktoś , tak jak ja, pierwszy raz styka się z lewostronnym ruchem. Zero problemów z wypożyczeniem i odbiorem. Opcja full - full, przed lotniskiem jest stacja benzynowa co ułatwia sprawę. Niestety blokują na karcie 850 Euro, ale byłem na to przygotowany. Zwrot nastąpił następnego dnia po odbiorze auta. Ogólnie polecam i wypożyczalnię, i Cypr, i zwiedzanie go samochodem.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 26 Gru 2017 19:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2014
Posty: 34
Loty: 82
Kilometry: 136 565
Do dzisiaj mam rachunek za wypożyczenie w grudniu na tydzień samochodu. Zapłaciłem, uwaga - 180 zł ! przez serwis Holiday Autos, wypożyczalnia AIDA. Miła obsługa. Widać było, że w tym okresie wynajem samochodów nie jest bardzo popularny, dlatego tak schodzą z ceny poza sezonem.
_________________
http://instagram.com/zycie_w_podrozy
http://zyciewpodrozy.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#184 PostWysłany: 05 Sty 2018 13:41 

Rejestracja: 04 Sie 2016
Posty: 49
Blokada na karcie to standard czy zależy od wypożyczalni? Jakoś bezpiecznie bym się czuł bez blokady.. Czy raczej nie ma sie czego obawiać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 05 Sty 2018 13:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2017
Posty: 86
zależy od wypożyczalni, najlepiej, jak blokady nie ma, bo to oznacza zazwyczaj brak władu własnego w ubezpieczeniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#186 PostWysłany: 05 Sty 2018 15:09 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 675
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
wwwujek napisał(a):
Blokada na karcie to standard czy zależy od wypożyczalni? Jakoś bezpiecznie bym się czuł bez blokady.. Czy raczej nie ma sie czego obawiać?

Spokojnie znajdziesz bez blokady. W tym wątku są namiary na Stevensa - przejrzyj kilka stron wstecz. Sama korzystałam. Brak blokady+najlepsza cena.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#187 PostWysłany: 06 Sty 2018 11:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2012
Posty: 196
Ktoś korzystał może z Right Cars? Jakieś doświadczenia? W necie nie mogę nawet znaleźć godzin otwarcia biura.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#188 PostWysłany: 06 Sty 2018 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
@irys nie pamietam jak z godzinami otwarcia, ale doliczaja za transfer z/na lotnisko. Swego czasu wszystkie samochody mieli z automatami.
Góra
 Profil Relacje PM off
irys uważa post za pomocny.
 
      
#189 PostWysłany: 06 Sty 2018 14:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2012
Posty: 196
Właśnie automat praktycznie w tej samej cenie co manual w innej wypożyczalni kusi mnie do zmiany rezerwacji, natomiast dodatkowa opłata za transfer to lipa nie do przełknięcia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#190 PostWysłany: 08 Sty 2018 09:03 

Rejestracja: 22 Sty 2016
Posty: 192
Loty: 118
Kilometry: 241 266
Wypożyczaliśmy auto 30.12.2017 - 06.01.2018 w tej wypożyczalni: http://www.lowpricecypruseconomycarrentals.com/
Braliśmy najmniejsze w automacie, dostaliśmy Toyotę Yaris III z przebiegiem ok. 80000 - autko z silnikiem benzynowym 1.3, zadbane i w dobrej kondycji, nawet okazało się bardziej przestronne niż myśleliśmy (byliśmy w 4 osoby), była też kamerka cofania i klima :) Całość na tydzień (a raczej jakoś tydzień i pół dnia) wyniosła nas 84 EUR, bez żadnych dodatkowych kosztów - w tej cenie jest dwóch kierowców i ubezpieczenie (nie dotyczy szyb i opon - to można dokupić jak ktoś chce). Właściciel to miły człowiek, braliśmy auto na lotnisku - czekał na nas z kartką w hali przylotów, oddaliśmy na lotnisku kontaktując się na pół godziny przed oddaniem. W zasadzie nawet nie sprawdził czy czy nie narobiliśmy żadnych rys.
Spisali mój numer karty płatniczej (nawet nie kredytowej, tylko zwykłej z kantoru Aliora), ale bez cyferek CVV z tyłu karty, na tył karty nie zaglądnęli. Nie robią żadnych blokad na karcie, żadnych kaucji się nie wpłaca itp. Całość formalności przy odbiorze auta to 5 minut. W tym okresie paliwo kosztowało ok. 5 zł za litr, więc bez tragedii. Zrobiliśmy około 600 km płacąc za paliwo równo 50 EUR. Oddaje się auto z taką ilością paliwa, jaką się dostaje - w naszym przypadku dostaliśmy auto z dwoma kreskami paliwa na wyświetlaczu i udało się oddać również z dwoma. Nie musieliśmy umyć auta przed oddaniem.
Polecam wypożyczalnię, z autem również nie było żadnych kłopotów.
Góra
 Profil Relacje PM off
czarny38 lubi ten post.
czarny38 uważa post za pomocny.
 
      
#191 PostWysłany: 13 Sty 2018 23:34 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 4
Witam, w maju wybieram się na Cypr i jako jedyna z osób tam lecacych mam prawo jazdy, problem tylko w tym, ze mam 22 lata i prawko od 2 lat. Z tego co czytałam w regulaminach różnych wypożyczalni, wypozyczenie samochodu to minimum 3 lata prawka.....czy ktoś z Was zna jakąś wypożyczalnie, która oferuje swoje usługi w moim wieku i z 2-letnim prawkiem??

Byłabym wdzięczna za odpowiedź :)

Pozdrawiam.
Magda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#192 PostWysłany: 15 Sty 2018 11:43 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 675
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Może napisz do kilku tu polecanych wypożyczalni i przedstaw swoją sytuację. Może za wyższe ubezpeiczenie uda się coś załatwić (a koszty i tak podzielicie na kilka osób, więc mocno odczuwalne to nie będzie).
Zobacz też tu http://stevenscarrentals.com/car-rental ... conditions - ja tą wypożyczalnie polecam. Warunkach jet mowa o pełnym ubezpieczeniu 25-70 lat i min. 3 lata, ale może możesz dokupić jakieś ekstra ubezp. u nich lub w zewnętrznej ubezpieczalni - są na ten temat osobne watki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#193 PostWysłany: 24 Sty 2018 12:56 

Rejestracja: 20 Lis 2017
Posty: 15
Witam! 9 lutego lecę na Cypr i oczywiście chcę wynająć samochód.
Czy polecany przez Was Stevens, ze względu na to, że nie blokuje kaucji, w razie jakiś uszkodzeń samochodu, nie ściąga ze mnie kasy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#194 PostWysłany: 24 Sty 2018 20:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
@stoktos
Nic Ci nie ściągną.
Ważne! Koniecznie w razie wypadku natychmiast ich powiadomić, jeżeli tego nie dopełnisz to "ZERO Exscess" może nie obowiązywać. Poniżej cytat z T&C
Kod:
Accidents
To be covered fully by our insurance with zero excess all accidents must be reported immediately from the scene of the accident by telephone on 00357 24656204.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#195 PostWysłany: 24 Sty 2018 20:22 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 675
Loty: 34
Kilometry: 47 914
niebieski
Stevens przy odbiorze to podkreślał, tylko coś się dzieje dzwoń do nas, mają całodobowy nr telefonu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#196 PostWysłany: 24 Sty 2018 20:23 

Rejestracja: 20 Lis 2017
Posty: 15
czarny38 napisał(a):
@stoktos
Nic Ci nie ściągną.
Ważne! Koniecznie w razie wypadku natychmiast ich powiadomić, jeżeli tego nie dopełnisz to "ZERO Exscess" może nie obowiązywać. Poniżej cytat z T&C
Kod:
Accidents
To be covered fully by our insurance with zero excess all accidents must be reported immediately from the scene of the accident by telephone on 00357 24656204.


Nie no, nawet chwili po wypadku bym się nie zastanawiała, żeby ich powiadomić ;) tylko patrząc na te wszystkie wypożyczalnie, które ściągają z karty, mają wkład własny itd, aż nie sposób pomyśleć, że to jest zbyt piękne, żeby było prawdziwe - bez kaucji, bez wkładu własnego i jeszcze tak tanio na tydzień... na pewno nigdzie nie ma haczyka? :) To oczywiście pytanie dla tych, którzy już u nich wypożyczali ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#197 PostWysłany: 24 Sty 2018 20:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
@stoktos
Nie ma żadnego haczyka.
Poczytaj ten wątek od początku, masz tu wiele relacji po wypożyczeniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#198 PostWysłany: 31 Sty 2018 15:53 

Rejestracja: 31 Sty 2018
Posty: 14
zrobiłem porównanie dla 7 dni w maju, mały 5 drzwiowy samochód preferowana klimatyzacja (nie zawsze jest info), ceny w euro, z dodatkowym ubezpieczeniem wug:
autodirect - 131
economycarrentals - 131
arguscarhire - 130
stevenscarrental - 163 plus troche za paliwo
holidayautos (dollar) - 112
wiemgdziejade - 203
lowpricecypruseconomycarrentals - 154 plus troche za paliwo
rentalcars - 190
Możliwe, że trudno porównywać warunki ubezpieczeń, ale wnioski się nasuwają same... Nie mam żadnych preferencji, dotychczas zawsze korzystałem z rentalcars, a teraz chcę na maksa zaoszczędzić i jeszcze dodatkowo zobaczyć północną wyspę....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#199 PostWysłany: 31 Sty 2018 16:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2017
Posty: 86
-w autodirect wchodząc w terms&conditions wkład własny jest dziwnie opisany, niemniej na karcie kredytowej jest blokada 250euro

- na stronie economyrentals jest info,że wypożyczalnia może zablokować na karcie kwotę do 600euro - ich ubezpieczenie działa na zasadzie zwrotu w przypadku poniesionego wkładu finansowego.

- argus dyktuje cenę w zależności od popytu/dostępnych samochodów, mi teraz wyszło 146euro za najmniejsze auto; ich ubezpieczenie też działa na zasadzie zwrotu, wypożyczalnia, z której auto podstawiają robi blokadę na karcie

- z holidayautos jest tak samo jak wyżej

- wiemgdziejade - cena w maju za najmniejsze auto to 179euro, ubezpieczenie jest pełne, bez wkładu własnego/blokady

- lowpricecypruseconomycarrentals - do kwoty należy doliczyć 5euro/dobę za doubezpieczenie opon i szyb (jest to na ich stronie w extras), na stronie nie ma informacji o wkładzie własnym, więc co nich zadzwoniłam - dla małych grup jest to 350euro

- rentalcars to multiwyszukiwarka, cena również zależna od podaży/popytu. ich ubezpieczenie też działa na zasadzie zwrotu, tj. wypożyczalnia blokuje daną kwotę na karcie, jeśli te środki na nią nie wrocą z powrotem, rozmawiamy z carentals o zwrocie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#200 PostWysłany: 31 Sty 2018 21:00 

Rejestracja: 31 Sty 2018
Posty: 14
To najtańsze auto wiemgdziejade to matiz 800, no nie dla mnie. I brak info o klimie. Ponieważ chcę jechać na północ szukam teraz najtańszej oferty i chyba wykupię ubezpieczenie w icarhireinsurance. W razie czego najgorsze co mnie spotka to użeranie o zwrot środków. Ale dzięki wiemgdziejade wiem więcej o konkurencji. Szacunek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 439 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group