Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Gru 2017 16:28 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
Hej słuchajcie w pracy będę zmuszony korzystać z concura przy boookowaniu hoteli. Jakie macie doświadczenie z tym systemem?czy w jakiejkolwiek sieci naliczają się punkty za noclegi?kojarze ze jak już to nie, głównie interesują mnie programy accorhotels ihg i hiltona.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 22 Gru 2017 16:38 

Rejestracja: 27 Sty 2012
Posty: 325
niebieski
Wątpliwe, u mnie bazujemy na etravel i lojalnościowe wypinają się i nie chcą naliczać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Gru 2017 18:11 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
tego sie wlasnie obawiam.... czy ktos z was ma doswiadczenie konkretnie z concuerem ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Gru 2017 18:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Zalezy jak firma w ktorej pracujesz ma podpisana umowe z Concurem (czyli obecnie SAP).
Ja mialem w 2-3 firmach i za kazdym razem tylko stawki mialem korporacyjne, natomiast albo online albo juz w hotelu przy check-in'ie podawalem numer swojego MR albo HH i ze za kazdym razem punkty wpadaly. Concur jest jednym z oficialnych kanalow rezerwacyjnych i dlatego wszysko powinno byc ok. Uwaga: moje doswiadczenia maja kilka lat i moglo cos sie zmienic w miedzyczasie, no i duzo zalezy od tego czy korpo ogranicza 'oddawanie' punktow pracownikowi.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Gru 2017 20:16 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
To nie jest kwestia ani danego pośrednika, ani polityki firmy, tylko tego, czy u pośrednika są dostępne dla danej osoby stawki korporacyjne na dany hotel. Jeśli tak, to większość programów lojalnościowych bez problemu takie punkty i noclegi zalicza, zresztą jest to zgodne z ich zasadami.
Ze swojego doświadczenia też mogę potwierdzić że rezerwacja przez e-travel, ale tylko dla stawek korporacyjnych, dawała punkty i przywileje, a rezerwacja po zwykłej stawce już nie. Z reguły w systemie jest dostępnych kilka stawek oraz pokojów w danym hotelu, więc trzeba zawsze wybierać taki, który oferuje stawkę korporacyjną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 22 Gru 2017 21:30 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
OK ale nie do końca rozumiem jeżeli kupię przez concura pokój w stawce korporacyjnej (tańszej??)to punkty powinny być ale jeśli w concurze wybiorę pokój w normalnej cenie (droższej)to wtedy punktów nie będzie??!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Gru 2017 05:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@michcioj A czemu nie zrobic testu. O ile pamietam cala zabawa z Concurem dotyczy tego, aby rezerwacje byly zmienialne/mozliwe do anulowania. Wiec zrob rezerwacje, ktora mozna zdjac bez kosztow, sprawdz rozne stawki korpo i nie-korpo i podepnij numery rezerwacji w swoim wybranym programie hotelowym. Jesli zobaczysz tam szczegoly to na 99% bedziesz mial punkty. O ile pamietam, to jak ja robilem podobnie (nie w celu sprawdzania, ale po prostu zarzadzania rezerwacja) i po podpieciu w MR albo w HH widzialem juz rezerwacje to punkty wskakiwaly. Z drugiej strony czesto bywalo u mnie tak, ze cena korpo byla drozsza od roznych innych dostepnych stawek (bo mozna anulowavc np. w dniu przyjazdu, bo sniadanie w cenie, bo taki deal pomiedzy firma a Concurem/siecia hotelowa, itp...) ale jak firma placi i 'wymaga', to czemu nie...
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 23 Gru 2017 09:13 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1316
srebrny
Ja bookuje przez Concura. Dostaje i mile za lot i punkty w hotelach.

Enviado desde mi ALE-L21 mediante Tapatalk
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 23 Gru 2017 21:26 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
@pbak o jakich programach hotelowych mowisz? w jaki sposob podpinasz np. numer karty accorhotels podczas rezerwacji przez concur ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 24 Gru 2017 20:37 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1316
srebrny
Głównie o Hiltonie. O ile pamiętam, gdzieś w profilu w Concurze mam swoje dane programów lojalnościowych. Zerknę, jak wrócę do pracy za parę dni.
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 01 Sty 2018 23:35 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1316
srebrny
No wiec zerknalem. W Concurze w edycji mojego profile mam po lewej stronie ekranu drugie menu (u mnie Reiseeinstellungen, po angielsku bedzie pewnie cos w stylu Settings) a tam z kolei trzeci link prowadzi do mozliwosci zdefiniowania roznych programow lojalnosciowych (Programm für Vielreisende albo Frequent Travel Programs).
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#12 PostWysłany: 02 Sty 2018 17:33 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
super pbak wielkie dzieki jak bedzie koniecznosc korpo spania to skonfiguruje concura tak jak mowisz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 22 Sty 2018 07:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2016
Posty: 160
Loty: 409
Kilometry: 357 069
Hej,

Ja rezerwuję hotele i loty przez Concura i za każdym razem doliczają mi się punkty za hotele i mile za loty ;)

Jak wejdziesz w ustawienia swojego profilu i klikniesz z lewej strony menu "Programy lojalnościowe dla podróżnych", będziesz miał możliwość wpisania swoich numerów kart do poszczególnych programów.
Niestety obowiązuje limit 5 kart, więc jeżeli uczestniczych w większej ilości programów, wybierz te karty, na które będziesz robił aktualne rezerwacje.
Oczywiście jest możliwość zmiany przypisanych kart.

Podczas rezerwacji hotelu lub lotu będziesz miał możliwość wybrania karty danego programu partnerskiego.

Pozdrawiam

Załączniki:
2.png
2.png [ 47.16 KiB | Obejrzany 9330 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group