Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM PRZYPOMINAM, ŻE JEST TO OTWARTE FORUM I TAK JAK WY I JA, TEŻ PRACOWNIK BANKU MOŻE JE CZYTAĆ, NAWET TAKI SPECJALNIE ODDELEGOWANY, BY ŁATAĆ CO TRZEBA. MIŁEGO DNIA.


Od 20 lutego 2024 r. Bank Pekao S.A. oferuje karty kredytowe we współpracy z Miles and More

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem zyskują:
- 1000 mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą (mile powitalne pojawiają następnego dnia po zaksięgowaniu pierwszej operacji)
- Mile za transakcje – im wyższy pakiet karty, tym więcej mil Miles & More!
Pakiet Platynowy: 6 zł = 1 mila
Pakiet Złoty: 10 zł = 1 mila
Pakiet Standard: 20 zł = 1 mila
- Ochronę przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More

Bank nalicza mile za płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie, wypłaty gotówki w bankomatach oraz za przelewy z karty.
Mile za operacje pojawiają się rano następnego dnia po zaksięgowaniu.

Kartę można dodać do google wallet i apple pay bez posiadania fizycznej karty - w aplikacji jest opcja pokaz dane karty (Nr. Karty, Ważność i Kod pojawia się w aplikacji).

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem z Miles & More w Pakiecie Złotym i Platynowym dodatkowo mogą korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie podróżując liniami lotniczymi PLL LOT.

Informacje na stronie banku: https://www.pekao.com.pl/klient-indywid ... ieram-mile

Jak sprawdzić ważność mil: pytania,1574,5236&p=1532690&hilit=JSON#p1532690


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3979 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 199  Następna
Autor Wiadomość
#941 PostWysłany: 07 Gru 2017 09:11 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1959
platynowy
@OSK
@Michzak zapewne pisze o sytuacji jak wyrabiamy po raz pierwszy tę kartę a nie w kolejnych latach użytkowania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#942 PostWysłany: 07 Gru 2017 09:15 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1703
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
Napisałem również o pierwszej karcie. Wcześniej miałem u nich jedynie debetową, z której praktycznie nie korzystałem. Druga karta jest tez nowa, więc zwolenienie jak najbardziej jest możliwe
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#943 PostWysłany: 07 Gru 2017 09:31 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 149
mare napisał(a):
Poza milami hmm..
Consierge (debetowa do rachunku Aquarius też ma ten serwis)
mOkazje (debetowa oraz kk standard również się łapie)
Jeśli nic się nie zmieniło, to limity powinny być większe (zadłużenie). Kiedyś wymieniałem kk na premium ze względu na obroty, ale szczerze mówiąc nie wiem jak obecnie to wygląda i czy to w Twoim przypadku będzie miało jakiekolwiek znaczenie ;)
Ps. pamiętaj o opłacie (polecam w tym przypadku korzystać z karty regularnie).

Jeśli nie zbierasz mil, to sobie odpuść:)


chodzilo mi wlasnie o zbieranie mil. Troche za ostatni wypad mi sie zebralo, ale najwiecej mam aviosow, tylko ze britishem mi jakos nie po drodze. a skoro kase i tak trzeba wydawac, to sobie pomyslalem, ze wezme karte i moze cos z tych mil sie uda uzbierac. jaka dlugo zebrane mile sa wazne ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#944 PostWysłany: 07 Gru 2017 09:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
manio napisał(a):
dokladnie, przynajmniej te standardowe nie kosztuja nic przez pierwszy rok bo 100zl zwraca osobisty opiekun.
Możesz to rozwinąć? Bo rozumiem z kolejnych postów, że niektórzy negocjują zwrot opłaty kiedy mogą już argumentować go dużymi obrotami. A jak znieść opłatę za wydanie karty (kiedy duże obroty masz co najwyżej w innym banku)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#945 PostWysłany: 07 Gru 2017 14:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2012
Posty: 108
rasing napisał(a):
mare napisał(a):
Poza milami hmm..
Consierge (debetowa do rachunku Aquarius też ma ten serwis)
mOkazje (debetowa oraz kk standard również się łapie)
Jeśli nic się nie zmieniło, to limity powinny być większe (zadłużenie). Kiedyś wymieniałem kk na premium ze względu na obroty, ale szczerze mówiąc nie wiem jak obecnie to wygląda i czy to w Twoim przypadku będzie miało jakiekolwiek znaczenie ;)
Ps. pamiętaj o opłacie (polecam w tym przypadku korzystać z karty regularnie).

Jeśli nie zbierasz mil, to sobie odpuść:)


chodzilo mi wlasnie o zbieranie mil. Troche za ostatni wypad mi sie zebralo, ale najwiecej mam aviosow, tylko ze britishem mi jakos nie po drodze. a skoro kase i tak trzeba wydawac, to sobie pomyslalem, ze wezme karte i moze cos z tych mil sie uda uzbierac. jaka dlugo zebrane mile sa wazne ?


Na chwilę obecną mile są ważne dopóki używasz karty.
Warto sobie zrobić symulację i zobaczyć ile rocznie można zyskać mil płacąc daną kartą. Jeśli rzeczywiście zależy Ci bardziej na milach niż innych bonusach, to chyba masz odpowiedź.
_________________
W podróży korzystam z komunikatora Skype.
markandtravel.com - powoli uzupełniam bloga treściami :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#946 PostWysłany: 07 Gru 2017 14:22 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
rasing napisał(a):
mare napisał(a):
jaka dlugo zebrane mile sa wazne ?

jeżeli robisz co najmniej 1 transakcję kartą na miesiąc, to mile zbierane w ten sposób nie wygasają. Ja tak zbieram od lat z myślą, że skoro i tak płacę kartą, to przynajmniej sobie uzbieram na RTW dla siebie i żony ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#947 PostWysłany: 07 Gru 2017 15:22 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 149
@Kashpir no wlasnie taki sam plan mam :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
 
      
#948 PostWysłany: 07 Gru 2017 18:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2012
Posty: 108
Z drugiej strony trzeba brać pod uwagę, że oferta mbanku wcale nie musi być taka sama za x lat. Kiedyś za wydane 3 zł otrzymywało się 1 milę, od jakiegoś czasu 4 zł - 1 mila. Plus jest taki, że niewykorzystane mile nie przepadają, a kiedyś przepadały bez względu na to czy używałeś kk, czy też nie. Dodatkowo te miesięczne limity milowe per karta. Ktoś już pewnie o tym pisał.

Btw. RTW dla 2 osób to dosyć ambitny cel :)
_________________
W podróży korzystam z komunikatora Skype.
markandtravel.com - powoli uzupełniam bloga treściami :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#949 PostWysłany: 07 Gru 2017 18:37 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@mare nie spieszy mi się, powoli ciułam :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#950 PostWysłany: 07 Gru 2017 22:12 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 500
niebieski
rml napisał(a):
manio napisał(a):
dokladnie, przynajmniej te standardowe nie kosztuja nic przez pierwszy rok bo 100zl zwraca osobisty opiekun.
Możesz to rozwinąć? Bo rozumiem z kolejnych postów, że niektórzy negocjują zwrot opłaty kiedy mogą już argumentować go dużymi obrotami. A jak znieść opłatę za wydanie karty (kiedy duże obroty masz co najwyżej w innym banku)?


Indywidualny Opiekun jak za Ciebie zlozy wniosek to potem Ci 100 zwroci po wydaniu karty a to oznacza 0zl za wydanie standard.
Góra
 Profil Relacje PM off
rml uważa post za pomocny.
 
      
#951 PostWysłany: 27 Gru 2017 14:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
Ok, dzięki. Dogooglałem już sobie instytucję Indywidualnego Opiekuna w mBanku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#952 PostWysłany: 27 Gru 2017 19:55 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 88
Potwierdzam informacje od michzak z poprzedniej strony.
Rozmawialem dzis z konsultantem i poki co nie ma możliwości na zwolnienie z opłaty za wydanie KK m&m.
Do 9/01/2018 mają promocje na World MC za 0zł (normalnie 30zł) - nic ciekawego. Moze po tym terminie wpadnie jakies nowe promo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#953 PostWysłany: 29 Gru 2017 13:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 965
Loty: 372
Kilometry: 561 898
srebrny
W obecnej chwili nie ma możliwości składnia wniosku o kartę M&M online :(
Załącznik:
Komentarz do pliku: mbank
mbank.png
mbank.png [ 70.94 KiB | Obejrzany 1507 razy ]
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#954 PostWysłany: 29 Gru 2017 13:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 610
Loty: 80
Kilometry: 124 571
niebieski
U mnie jest.

Załączniki:
Przechwytywanie.PNG
Przechwytywanie.PNG [ 100.43 KiB | Obejrzany 1483 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Apocalipse lubi ten post.
 
      
#955 PostWysłany: 30 Gru 2017 10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1647
srebrny
Potrzebuję się upewnić: transakcje do danego miesiąca liczą się po dacie księgowania, a nie dacie wykonania?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#956 PostWysłany: 30 Gru 2017 10:31 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1959
platynowy
Tak, zawsze do tej pory tak było.
Góra
 Profil Relacje PM off
koncentrator uważa post za pomocny.
 
      
#957 PostWysłany: 30 Gru 2017 13:06 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
@koncentrator - tak jest jak piszesz, de facto więc jeśli chodzi o grudzień, żeby transakcje liczyły się jako grudniowe trzeba było do 29.12 je wykonać (rozliczone będą 31.12), te dzisiejsze przejdą już na styczeń.
Góra
 Profil Relacje PM off
koncentrator uważa post za pomocny.
 
      
#958 PostWysłany: 30 Gru 2017 16:08 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Ale 31.12 to niedziela, więc nie ma pewności, że będą rozliczone tego dnia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#959 PostWysłany: 30 Gru 2017 16:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1392
niebieski
Za zakupy w internecie mbank zawsze księgował mi nastepnego dnia roboczego.Co ciekawe nie miało znaczenia czy kupiłem o 8 rano, czy o 21.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#960 PostWysłany: 15 Sty 2018 18:09 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 149
macie jakies info moze odnosnie ewentualnych promocji na kk M&M premium ? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3979 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 199  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: f0ku5 oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group