Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem FIFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Uwaga! do Rosji podróżujemy z paszportem (! Nie dow.os.) (wymagana ważność w dniu opuszczania F.R. - 6 mcy)
-----------------
Transfer lądowy przez Białoruś nie jest na ten moment możliwy bez posiadania wizy .
Porozumienie jest opracowywane - http://eng.belta.by/society/view/belaru ... 2111-2018/
-----------------
"You can transfer the Tickets from your original Guests to other Guests nominated by you by logging into your FIFA Ticketing Account on http://www.FIFA.com/tickets. Please note that any transfer requires FIFA’s consent. The functionality for the transfer of tickets will be made available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on18 April."
Czyli - od 18 kwietnia będzie można zmienić jednego gościa na innego, ale tylko jeśli FIFA się na to zgodzi,
aby zapobiec nielegalnej sprzedaży biletów.
Co do zmiany danych samej osoby zamawiającej - nie będzie takiej możliwości, będzie jedynie opcja odsprzedaży takiego biletu na oficjalnej platformie FIFA.
"No, you (being the main Ticket Applicant and contracting party of the Ticket Sales Agreement) are not entitled to transfer those Tickets allocated to yourself. If you are unable to attend the Match for which you have purchased Tickets, then you may submit all of your Tickets for possible resale on FIFA’s official Ticket Transfer and Resale platform available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on 18 April." by Bartekjg, str 54
-------------------
-》Plany stadionów
Mecze Polaków:
[+] Pokaż
19 czerwca, Moskwa
Polska ?? - Senegal ??
ms-2018-polska-senegal-19-06-18-moskwa,1497,120985

24 czerwca, Kazań
Polska ?? - Kolumbia ??
ms-2018-polska-kolumbia-24-06-18-kazan,1497,120986

28 czerwca, Wołgograd
Japonia ?? - Polska ??
ms-2018-polska-japonia-28-06-18-wolgograd,1497,120987
-------------------
dojazd-do-kaliningradu-z-elblaga-olsztyna-gdanska,1418,82970
Podróż samochodem do Kaliningradu:
[+] Pokaż
* Prawo Jazdy
* Paszport
* Zielona Karta pojazdu
* Dowód rejestracyjny pojazdu - dane właściciela muszą się zgadzać z danymi kierowcy
* Jeśli pojazd jest w leasingu to upoważnienie od leasingu tłumaczone na język rosyjski
* Wiza rosyjska lub FAN ID od 4. czerwca zamiast wizy
* Ubezpieczenie zdrowotne

Internet mobilny (itp) w dziale Rosja internet-karta-pre-paid-sim-w-rosji,1463,78916


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 155  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#721 PostWysłany: 06 Gru 2017 15:42 

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 9
Chyba obawy niektórych o słabe zainteresowanie turniejem nie maja podstaw

http://www.fifa.com/worldcup/news/y=201 ... 22908.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#722 PostWysłany: 06 Gru 2017 15:53 

Rejestracja: 06 Gru 2017
Posty: 19
@madej

W takim razie bardzo przepraszam, wprowadziłbym kogoś w poważny błąd. Faktycznie jest jak mówisz, zasugerowałem się tym, że kupiłem koledze bilety ze swojej karty na innym turnieju. Przeczytałem jednak, że regulamin tego zabrania i że mogą anulować operację gdyby wykryli takie działanie. Cóż... albo się "poszczęściło", albo był inny regulamin (w co wątpię).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#723 PostWysłany: 06 Gru 2017 18:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
jabba1 napisał(a):
Chyba obawy niektórych o słabe zainteresowanie turniejem nie maja podstaw

http://www.fifa.com/worldcup/news/y=201 ... 22908.html


nie wiem czy ktoś pisał, że zainteresowanie marne, ale co mają napisać? że bilety nie idą i obniżamy cene? pieron wie jak jest
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#724 PostWysłany: 06 Gru 2017 18:46 

Rejestracja: 03 Gru 2017
Posty: 9
Prawda to ?

"– Kibice muszą pamiętać, że nie będzie możliwości bezpośredniego handlu biletami. Każdy kibic, który będzie chciał wejść na stadion, będzie musiał posiadać Fan ID, czyli dokument wydany przez Rosję, na którym będzie jego imię, nazwisko i fotografia. Jeżeli te dane nie będą zgadzać się z tymi na biletach, stewardzi nie będą wpuszczać na stadion – tłumaczy Sport.pl rzecznik prasowy PZPN"

źródło - http://www.sport.pl/mundial/7,154361,22 ... wiata.html

Czy tez fałsz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#725 PostWysłany: 06 Gru 2017 18:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 370
Loty: 66
Kilometry: 123 094
niebieski
Troche jak w pokerze, moze byc prawda moze byc blef. Tak naprawde to okaze sie to dopiero po pierwszym meczu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#726 PostWysłany: 06 Gru 2017 18:54 

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 104
Zbanowany
@jacenty1962: nie wiem o czym ty bredzisz. Powklejałeś jakieś cytaty bez ładu i składu. Moją nagrodę "intelektualisty" tygodnia dostałeś za "kupiłem bilety" chociaż losowanie odbędzie się za 2 miesiące. :lol:
@turecky: ocenianie atrakcyjności miasta (zwłaszcza rosyjskiego) na podstawie tripadvisor uważam za chybiony pomysł
Góra
 Profil Relacje PM off
Ruxe lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#727 PostWysłany: 06 Gru 2017 19:29 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 379
Loty: 412
Kilometry: 463 383
niebieski
Tomy's napisał(a):
@turecky: ocenianie atrakcyjności miasta (zwłaszcza rosyjskiego) na podstawie tripadvisor uważam za chybiony pomysł

1. Tripadvisor był tylko prostą wskazówką dla kolegi, który ma mało postów forum - czytaj mało zwiedzał.
2. Wg moich kryteriów atrakcyjności miasta, Wołgograd nie przedstawia sobą nic (Kazań oferuje wiele więcej) (a byłem tam i ówdzie).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#728 PostWysłany: 06 Gru 2017 20:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 748
niebieski
turecky napisał(a):
1. Tripadvisor był tylko prostą wskazówką dla kolegi, który ma mało postów forum - czytaj mało zwiedzał.


No to chyba jest jednak stwierdzenie trochę na wyrost. To, że ktoś ma mało postów na forum i nie bardzo orientuje się w rosyjskich sprawach, nie oznacza, że mało zwiedza. Być może tak jest ale nie sądzę abyś miał tyle informacji, aby od razu tak stwierdzić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#729 PostWysłany: 06 Gru 2017 20:23 

Rejestracja: 06 Gru 2017
Posty: 19
@motta

Pewnie prawda, tylko to co na papierze, a to co w rzeczywistości to dwie różne sprawy. Przecież zwykłe bilety na ligę mistrzów itp. też są imienne, też nie można ich odsprzedawać, też "mogą nie wpuścić na stadion" a w rzeczywistości to kto to sprawdza? Osobiście nie sądzę, żeby stewardzi byli do bólu formalistami, bo po co? To tylko problem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#730 PostWysłany: 06 Gru 2017 20:36 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Gigantyczne zainteresowanie mundialem
http://www.sportmarketing.pl/newsroom/3 ... -mundialem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#731 PostWysłany: 06 Gru 2017 20:52 

Rejestracja: 06 Gru 2017
Posty: 19
Ciekawe czemu Maroko cieszy się takim dużym zainteresowaniem? Przecież to nie jest zbyt bogaty kraj. W każdym razie mam bilety na ich mecz z Iranem i bałem się, że nikt nie odkupi, ale może jednak są szanse.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#732 PostWysłany: 06 Gru 2017 21:27 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 379
Loty: 412
Kilometry: 463 383
niebieski
SJK napisał(a):
turecky napisał(a):
1. No to chyba jest jednak stwierdzenie trochę na wyrost.

Zgadzam się - mea culpa - wniosek na wyrost; z drugiej strony tripadvisor pozwala na zorientowanie się w najbardziej popularnych miejscach danego miasta (regionu); oczywiście popularność dla ogółu może nie równać się z zainteresowaniami poszczególnych osób, ale ja nie gardzę tym rankingiem i zawsze biorę go pod uwagę ustalając plan zwiedzania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#733 PostWysłany: 06 Gru 2017 21:59 

Rejestracja: 14 Gru 2015
Posty: 24
Może ktoś wreszcie powiedzieć czy można aplikować o bilety używając karty kredytowej np brata który udostępnia kartę do ściągnięcia kasy czy taki wniosek odpada. Z doświadczenia wiem że na Euro to było możliwe tylko tam UEFA decydowała a nie Fifa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#734 PostWysłany: 06 Gru 2017 23:19 

Rejestracja: 06 Gru 2017
Posty: 19
@Kaweips85

Coś dziwnego... Przysiągłbym, że wysłałem post ale go nie ma. Więc w skrócie - w FAQ Fify jest zapytanie, czy bilet może kupić znajomy lub ktoś z rodziny. Odpowiedź jest przecząca - jeżeli Fifa wykryje niezgodność między personaliami zamawiającego a płacącego to może anulować bilety, naliczyć 20% kary a nawet 100% w przypadku gdy do meczu zostało niewiele czasu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Tomy's uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#735 PostWysłany: 07 Gru 2017 06:30 

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 104
Zbanowany
@turecky: kończąc ze swej strony temat atrakcyjności rosyjskich miast, chciałem dodać, że dla niektórych samo przebywanie w Stalingradzie (który tak negujesz) czyli miejscu jednej z najważniejszych i największych bitew 2 WŚ może być mega atrakcją.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#736 PostWysłany: 07 Gru 2017 10:14 

Rejestracja: 27 Wrz 2017
Posty: 47
Jako że nie uzyskałem odpowiedzi ponawiam zapytanie,

Jak wy widzicie ten temat:

1. Czy większe szanse (w przypadku meczów grupowych Polski) na zdobycie biletów będę miał w przypadku aplikowania o ST- suporter tickets- czy w przypadku individual match tickets IT?
(na który rodzaj biletu wy aplikujecie?)

oraz nowe pytanie:

Nie mam na ten moment zarezerwowanych noclegów w Kazaniu i Wołgogradzie (nie zrobiłem tego odr razu po losowaniu niestety
teraz czekam na lepsze oferty). Na ten moment na bookingu prawie 90% obłożenia. Jak myślicie pojawi się coś więcej? Nie za bardzo uśmiecha mi się nocowanie w pokojach wieloosobowch. wolałbym pokój dwuosobowy.


Ostatnio edytowany przez Abcn 07 Gru 2017 11:32, edytowano w sumie 3 razy
Naprawdę poszukaj - o noclegach w R była mowa....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#737 PostWysłany: 07 Gru 2017 14:02 

Rejestracja: 27 Wrz 2017
Posty: 47
była mowa, ale w którym momencie tematu? Ktoś pisał o hostelach z rosyjskiego odpowiednika booking.com, ale są tam głównie wieloosbowe pokoje, a ja pytam o dwuosobowy.

jest ktoś w stanie coś polecić?
Góra
 Profil Relacje PM off
Klaudiusz Gawłowski lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#738 PostWysłany: 07 Gru 2017 18:35 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 379
Loty: 412
Kilometry: 463 383
niebieski
mal45 napisał(a):
Czy większe szanse (w przypadku meczów grupowych Polski) na zdobycie biletów będę miał w przypadku aplikowania o ST- suporter tickets- czy w przypadku individual match tickets IT?


Na dziś:
Bilety grupowe na mecze Polski z grupy Individual są oznaczone na czerwono "High"; wszystkie mecze, wszystkie kategorie
Bilety grupowe na mecze Polski w kategorii Supporter są oznaczone: Senegal - C1,C2,C3 High, Kolumbia - C1 High, C2 i C3 Medium; Japonia C1 High, C2 Low, C3 Medium.

z tego wnioskuję, że w grupie Supporter (gdyby losowanie było dziś) szansa jest większa.
Ale do stycznia, pewnie wszystko będzie "High" i tylko FIFA wie :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#739 PostWysłany: 08 Gru 2017 00:39 

Rejestracja: 02 Wrz 2013
Posty: 8
rafsem napisał(a):
Ufff dobrze że sprzedałem już jeden mecz.


Proszę powiedzieć: Czy bilety są imienne?

Jak można sprzedać swój bilet? Jeśli na przykład chciałabym odkupić bilet od znajomego to on musi go wrzucić na specjalny portal czy też wystarczy jak coś zmieni w ustawieniach? Pytam, gdyż pisze Pan, że już sprzedał jeden mecz, a na strobie FIFA, gdzies było, że mozna póki co edytować jedynie numer paszportu oraz bilet swojego gościa.

Jednym słowem chodzi o to czy i jak oraz kiedy może mój znajomy sprzedać mi swój bilet/y?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#740 PostWysłany: 08 Gru 2017 01:05 

Rejestracja: 23 Cze 2012
Posty: 33
Myślicie, że te wskaźniki popytu (high, medium, low) są wiarygodne? Chciałem zwiększyć swoje szanse na wylosowanie biletu, ale trudno mi jakoś uwierzyć, że więcej osób aplikowało na droższą pierwszą kategorię niż na drugą (w przypadku meczu Polska-Kolumbia).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 155  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group