Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#8201 PostWysłany: 06 Gru 2017 21:00 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Pytanie nie należy do kategorii Cebula a już na pewno nie Cebula+.

Rzeczywiście dużo kwiatków można znaleźć w systemie rezerwacyjnym. Ja już dawno to odkryłem, że robiąc czasem dwie rezerwacje wychodzi taniej niż jak się robi pojedynczą rezerwacją. Jedno z moich ostatnich odkryć wyszukuję nocleg na cały pobyt hotel niedostępny, wyszukuję 2 pobyty składające się na cały okres - hotel dostępny i to w całkiem fajnych cenach. Dlatego robienie rezerwacji jest takie czasochłonne, jeśli chce się przeanalizować różne warianty.
Góra
 Profil Relacje PM off
pon lubi ten post.
 
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#8202 PostWysłany: 06 Gru 2017 21:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1109
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
Co do zniżki dla klubowiczów: jak zrobisz dwie rezerwacje osobne na każdy pokój to powinna naliczyć się dla obu pokoi.
W przypadku rezerwowania dwóch pokoi na raz nie naliczy się ani razu.
(tak miałem ostatnio)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pon lubi ten post.
 
      
#8203 PostWysłany: 06 Gru 2017 21:39 

Rejestracja: 13 Gru 2014
Posty: 45
Zbanowany
OK, to chyba zaryzykuję i dam znać.
Prawdopodobieństwo, że drugi pokój zdrożeje po rezerwacji pierwszego - rozumiem, że jest małe :)
Myślicie, że rezerwując oddzielnie pierwszy nocleg, mogą być jakieś większe problemy ze strony hotelu aby poprosić ich o połączenie, by nie było jakieś sytuacji że każą się o 12 wynosić a o 14 iść do innego pokoju? Niby nie spodziewam się tak niskiego standardu obsługi, ale lepiej spytać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8204 PostWysłany: 06 Gru 2017 22:48 

Rejestracja: 18 Sie 2017
Posty: 38
Hotel w Polsce? Przy takich „trudnych” rezerwacjach zawsze dzwonię do hotelu i idzie się dogadać. Przy rezerwacji na 14 nocy dostałem nawet 1 noc gratis. Tego przez żaden system bym nie uzyskał. Tylko telefon.
Góra
 Profil Relacje PM off
pon lubi ten post.
 
      
#8205 PostWysłany: 07 Gru 2017 01:11 

Rejestracja: 13 Gru 2014
Posty: 45
Zbanowany
Jestem po rezerwacji.
No cóż - ponieważ nie wiem, jakie są praktyki hotelu pod kątem nazwiska gościa w każdym pokoju, wolałem nie ryzykować i nie robić 2 oddzielnych rezerwacji na jedno swoje nazwisko na ten sam czas tylko założyliśmy drugie konto w le club na nazwisko gościa z drugiego pokoju. Czyli na kilkudniowy pobyt w 2 pokojach zrobiłem 4 rezerwacje.
W ten sposób udało się zrobić zniżkę na oba pokoje na większość pobytu bez pierwszej nocy która jest na oddzielnych rezerwacjach.
"Straciłem" jedynie punkty które po połowie pójdą na martwe konto gościa z drugiego pokoju ale na nich mi nie zależy.

No coż - byłoby szybciej i pewniej, gdyby po kliku w Rezerwuj była opcja zmiany nazwiska gościa ale skoro Accor tego nie umożliwia, jak pisałem, wolałem założyć drugie konto niż mieć 2 pokoje na siebie (w sumie nie wiem czy z jednego konta oba miałyby zniżki ale pewnie, jak pisze poprzednik, tak, byle w oddzielnych transakcjach). Brak możliwości zmiany nazwiska gościa pewnie wynika bezpośrednio z obawy o to, że z jednego konta zakładanoby realne rezerwacje różnych osób i zbierano punkty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8206 PostWysłany: 07 Gru 2017 02:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Śmiało mogłeś rezerwować wszystkie pokoje na swoje nazwisko. Ja rezerwowałem bez późniejszych problemów na swoje nazwisko nawet 4-5 pokoi na oddzielnych rezerwacjach, w tych samych terminach, ze zniżka klubową dla wszystkich pokoi. Z tym, że oczywiście punkty były później tyko za 2 pokoje, zgodnie z regulaminem LCAH.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pon uważa post za pomocny.
 
      
#8207 PostWysłany: 07 Gru 2017 04:58 

Rejestracja: 13 Gru 2014
Posty: 45
Zbanowany
Będę wiedział na przyszłość.

Trochę inne pytanie - czy kiedykolwiek zdarzyło się wam, że gdzieś żądano okazania karty Le Club? Ja dopiero odkryłem opcję zamówienia takiej karty na stronie, ale nigdy o nią nie proszono. Natomiast czytałem (nie wiem gdzie, może na tym forum) że kogoś poproszono o okazanie karty przy check-inie. Na drugim założonym koncie póki co brak opcji zamówienia karty, zapewne się pojawi po jakimś uzyskaniu "statusu" pierwszego odbytego noclegu czy coś. Natomiast obsłudze mogę podyktować jedynie nr karty LCA jakby co.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8208 PostWysłany: 07 Gru 2017 06:29 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Kiedyś w Tokio mi sie zdarzyło


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8209 PostWysłany: 07 Gru 2017 10:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
Opcję zamówienia plastikowej karty mieli zlikwidować z początkiem tego roku.

Działała jeszcze do niedawna (przynajmniej widziałem ją ze dwa tygodnie temu), teraz faktycznie zniknęła. Trudno powiedzieć, czy wreszcie wprowadzili zadeklarowaną rok temu zmianę, czy to jakaś przerwa techniczna, czy może każdy z nas ma inny widok i u innych opcja jest ciągle dostępna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8210 PostWysłany: 07 Gru 2017 10:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Karta jest przecież widoczna w aplikacji. Można ją pokazać zamiast plastiku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8211 PostWysłany: 07 Gru 2017 11:02 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Mam nocleg w Novotelu Katowice i nie uśmiecha mi się płacić 28pln/doba za parking - można zaparkować na parkingu Ibisa za 15pln?:) Albo macie inne tipy co zrobić z autem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8212 PostWysłany: 07 Gru 2017 11:12 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
hubson napisał(a):
Karta jest przecież widoczna w aplikacji. Można ją pokazać zamiast plastiku.
Ale aplikacji w przeciwieństwie do karty nie da się włożyć do klasera ;-p
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
 
      
#8213 PostWysłany: 07 Gru 2017 11:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Kolejny niepotrzebny plastik :) HH nie ma fizycznych i da się żyć :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8214 PostWysłany: 07 Gru 2017 12:15 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
@pon, możesz sobie wydrukować kartę. Po zalogowaniu się do profilu jest opcja do tego służąca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8215 PostWysłany: 07 Gru 2017 12:37 

Rejestracja: 06 Gru 2011
Posty: 281
Loty: 2
Kilometry: 9 598
niebieski
digger napisał(a):
Mam nocleg w Novotelu Katowice i nie uśmiecha mi się płacić 28pln/doba za parking - można zaparkować na parkingu Ibisa za 15pln?:) Albo macie inne tipy co zrobić z autem?


Tak, spokojnie zaparkuj za darmo przy bibliotece UŚ na ulicy Pańki, naprzeciwko jakiegoś koryta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8216 PostWysłany: 07 Gru 2017 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
Mieszkałam w tych okolicach trochę czasu i może być problem z parkowaniem tam (okolice US, Ciniby czy os Gwiazdy).

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8217 PostWysłany: 10 Gru 2017 21:57 

Rejestracja: 25 Lip 2015
Posty: 45
Powiedzcie mi proszę czy:
- karta ibis business daje od razu status gold?
- czy w przybytku naliczają się noce do statusu?

Brakuje mi 4 noce, żeby utrzymać golda :P

z góry dziękuję za odpowiedź
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8218 PostWysłany: 10 Gru 2017 22:20 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 494
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
@spodobal

2x tak :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8219 PostWysłany: 10 Gru 2017 22:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2011
Posty: 597
niebieski
Na facebooku Le Club AccorHotels trwa obecnie świąteczny konkurs w którym można wygrać m.in. 4000 punktów Rewards.
Konkurs polega na:
Przygotowaniu w dowolnej formie graficznej kartki świątecznej Le Club AccorHotels pamiętając o dwóch najważniejszych elementach: świątecznym klimacie i czymś co kojarzy się programem.
Przesłaniu kartki w komentarzu do 14 grudnia.
Do wygrania wyjątkowa choinka od Le Club AccorHotels i 4000 dodatkowych punktów Rewards!
- Regulamin: http://bit.ly/Konkurs_LCAH
_________________
Proszę, wejdź i kliknij. Możesz pomóc innym :)
www.pajacyk.pl
www.wyklikajzywnosc.pl
www.okruszek.org.pl
www.pustamiska.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion lubi ten post.
 
      
#8220 PostWysłany: 12 Gru 2017 00:11 

Rejestracja: 25 Lip 2015
Posty: 45
scorpion1077 napisał(a):
@spodobal

2x tak :)


Mam jeszcze jedno pytanie, kupiłem przed chwilą kartę, może wiesz czy status gold z automatu powinien się przedłużyć, czy trzeba poczekać aż wszystko się przemieli przez system accora?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group