Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kambodża do Europy
#1 PostWysłany: 14 Lis 2017 20:46 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 171
Skąd
  • REP

Dokąd
  • Europa, docelowo Warszawa

Data wylotu
  • 07.07.2018

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • REP-MNL-DXB w promocji Cebu dało się za 300-400 zł kupić, jednak jak na razie wszystkie promocje były do końca czerwca 2018

Dodatkowe informacje
  • Witam,
    szukam powrotu z Azji do Europy. Główną podróż kończę w Kambodży (REP) i stąd chciałbym wrócić do Europy. Pierwotny plan polegał na czekaniu na stosowną obniżkę Cebu i kupienie odcinków REP-MNL-DXB. Jednak tą trasą już lecę w jedną stronę do Azji (WAW-KBP-DXB-MNL) i fajnie by było zahaczyć w drodze powrotnej o inne miasta. Ponadto skończyła się już najtańsza taryfa low cost od UIA i odcinek DXB-KBP w szukanym terminie kosztuje 300 zł, więc nie jest to już jakaś świetna oferta. Z Wizzem z Dubaju też to różnie bywa, więc zacząłem myśleć o alternatywnej drodze powrotnej. Jakie odcinki powinienem sprawdzać? Z tego co się orientuję, to z ciekawszych SIN-LGW (Norwegian), SIN-ATH (Scoot), BKK także Norwegianem. Generalnie daty nie są bardzo sztywne, szukam czegokolwiek na początek lipca.
    Dzięki za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Malcie za 1195 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel Tydzień na Malcie za 1195 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel
Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN! Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN!
#2 PostWysłany: 14 Lis 2017 21:09 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2156
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
KUL-IKA (~360PLN) i dalej EU albo IKA-IST i EU.
DXB-KBP za 300PLN to dobra cena ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 14 Lis 2017 21:18 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 171
KBP-DXB kupiłem za 160 zł i teraz głupio płacić dwa razy więcej za powrót :D
Tak, Teheran to też ciekawy pomysł, choć może niekoniecznie na zakończenie podróży, bo szkoda ograniczać się tylko do jednego miasta jak już się jest w Iranie, a na dłużej już nie mogę się zatrzymać.
Dzięki za propozycję!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Gru 2017 20:28 

Rejestracja: 03 Sty 2017
Posty: 171
Odkopuję, czy ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? Niedługo powinny zacząć pojawiać się promocje noworoczne, więc może coś się trafi.
Znalazłem jeszcze połączenia BKK-CGN/MUC za niecałe 200 euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group