Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 659 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
#441 PostWysłany: 05 Paź 2017 14:44 

Ale tez TYLKO dlatego póki tam grają mozliwe jest kupienie biletów, normalnie każdy wie jak jest
Góra
 PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#442 PostWysłany: 05 Paź 2017 14:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 370
Loty: 66
Kilometry: 123 094
niebieski
Dokladnie tak. Rowniez na 14 paz na mecz Spurs vs "Artur Boruc na lawce rezerw." jest dostepne kilka tys biletow w sprzedazy dla wszystkich.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#443 PostWysłany: 05 Paź 2017 19:02 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2138
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
marcin14 napisał(a):
Ciezko porownywac Stadion Narodowy do Wembley, bo "to nie chodzi w tej samej kategorii wagowej". Pojemnosc Wembley 90 tys, Narodowy 58 tys.

Pojemność nie ma tu znaczenia. Jakość wykonania( nawet krzeselka sa sporo gorsze od tych na narodowym czy innych stadionach) prezencja, komfort ogladania ( siedzialem dosyc blisko) itp... W Londynie wspolczesna architektura jest nietuzinkowa i dlatego oczekiwalem czegos wiecej po tym obiekcie.
Ale na mecz zawsze sie warto wybrać:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#444 PostWysłany: 24 Paź 2017 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 370
Loty: 66
Kilometry: 123 094
niebieski
Na mnie Wembley zrobil duzo wieksze wrazenie niz Narodowy. Sa nawet ruchome schody na najwyzsze poziomy, na Narodowym schody na gore sa dosc strome.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#445 PostWysłany: 14 Lis 2017 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
Zastanawiam się nad kupnem biletów na mecz w Premiership na prezent dla męża ;) Możecie podpowiedzieć czy jest w ogóle szansa, żeby się złapać na bilety czy to raczej mission impossible? Jest jakiś termin od kiedy można na nie w ogóle polować? I z jaką kwotą powinnam się liczyć mniej więcej? (chodzi o mecz Liverpoolu najlepiej na Anfield) Widziałam, że na niektóre mecze trzeba mieć Membership, jest to jakoś skonkretyzowane na które? I ewentualnie czy trudno je wyrobić?

Pewnie odpowiedzi mogłabym znaleźć wertując te 20 parę stron wątku, ale zależy mi na czasie (znalazłam dobry termin i mecz w tym terminie), więc może znajdzie się jakaś dobra męska dusza i podpowie co nieco mniej ogarniętej w tym temacie damskiej duszycce :D (aczkolwiek wiem co to spalony! 8-) :lol: )
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#446 PostWysłany: 14 Lis 2017 14:59 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Jeśli masz sprecyzowane, to napisz na jaki mecz chcesz go wysłać - od razu będziemy mogli pomóc i udzielić konkretnych odpowiedzi.

Pamiętaj że póki co ustalone są daty meczów do końca stycznia. Późniejsze mogą ulec zmianie (nie tylko sobota-niedziela, ale też wkracza do gry Puchar Anglii).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
#447 PostWysłany: 14 Lis 2017 15:02 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 226
niebieski
olajaw napisał(a):
Zastanawiam się nad kupnem biletów na mecz w Premiership na prezent dla męża ;) Możecie podpowiedzieć czy jest w ogóle szansa, żeby się złapać na bilety czy to raczej mission impossible? Jest jakiś termin od kiedy można na nie w ogóle polować? I z jaką kwotą powinnam się liczyć mniej więcej? (chodzi o mecz Liverpoolu najlepiej na Anfield) Widziałam, że na niektóre mecze trzeba mieć Membership, jest to jakoś skonkretyzowane na które? I ewentualnie czy trudno je wyrobić?

Pewnie odpowiedzi mogłabym znaleźć wertując te 20 parę stron wątku, ale zależy mi na czasie (znalazłam dobry termin i mecz w tym terminie), więc może znajdzie się jakaś dobra męska dusza i podpowie co nieco mniej ogarniętej w tym temacie damskiej duszycce :D (aczkolwiek wiem co to spalony! 8-) :lol: )


Na każdy mecz Liverpoolu potrzeba membership i często z historią meczy z poprzedniego sezonu, jaki mecz masz upatrzony? Mogę pomóc, ponieważ na LFC latam:)
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
#448 PostWysłany: 14 Lis 2017 15:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
Ech, a tak się ucieszyłam, że jest terminarz na kilka m-cy naprzód ;) Myślałam o 14.04 i meczu Liverpool-West Brom, może nie będzie to mecz na szczycie, ale może dzięki temu finansowo podołam :D
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#449 PostWysłany: 14 Lis 2017 15:21 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 226
niebieski
Więc tak:

-pierwsza sprzedaż na ten mecz jest już za 2 dni, czyli 16.11, kolejna będzie dopiero około 3 tyg przed meczem
-data tego meczu jest orientacyjna, dokładny terminarz na kwiecień będzie myślę w lutym, jednak data raczej nie ulegnie znaczącej zmianie (czyli sobota lub niedziela, rzadko poniedziałek)
-ceny biletów to od 37-59 funtów (na te za 37 bym nie liczył)
-można wchodzić na membership innej osoby bez problemu
-posiadam membership i mogę Ci pomóc w zakupie tego biletu, albo pokierować do zamkniętej grupy na facebook, gdzie też Ci bez problemu pomogą (system sprzedaży na stronie LFC jest straszny, bilety znikają w kilkanaście minut, także trzeba mieć to "obcykane")
-jak co to pisz pw
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
#450 PostWysłany: 14 Lis 2017 15:56 

olajaw napisał(a):
Myślałam o 14.04 i meczu Liverpool-West Brom, może nie będzie to mecz na szczycie, ale może dzięki temu finansowo


14 lub 15.04 Liverpool - AFC Bournemouth

19elnino20 napisał(a):
-data tego meczu jest orientacyjna, dokładny terminarz na kwiecień będzie myślę w lutym, jednak data raczej nie ulegnie znaczącej zmianie (czyli sobota lub niedziela, rzadko poniedziałek)


Co do Anglii problemem jest, że daty meczów ligowych są i bywają wiosną mocno "płynne" ponieważ mecze Pucharu Anglii mają pierwszeństwo
Góra
 PM off  
      
#451 PostWysłany: 14 Lis 2017 17:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 370
Loty: 66
Kilometry: 123 094
niebieski
Liverpool-West Brom jest 13 grudnia, czyli calkiem niedlugo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#452 PostWysłany: 14 Lis 2017 19:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
Anonymous napisał(a):
olajaw napisał(a):
Myślałam o 14.04 i meczu Liverpool-West Brom, może nie będzie to mecz na szczycie, ale może dzięki temu finansowo


14 lub 15.04 Liverpool - AFC Bournemouth

A no właśnie spojrzałam linijkę niżej pod LFC, a tam jest właśnie West Brom 14.04 ;) Kurde West Brom to chociaż z nazwy kojarzę, a tego AFC Bourne... to niespecjalnie :P

Dzięki wszystkim, już sporo wiem w takim razie :) @19elnino20 odezwę się na pewno :) A jeszcze pytanie ogólne - przyda się może i innym, czy te membership potrzebne jest tylko do samego kupna biletów czy wchodząc już na mecz jest też sprawdzane? I czy na jedno członkowstwo można kupić 2 bilety (gdybym też chciała iść na mecz ;) )?

Kiedy będzie podany rozkład jazdy na Puchar Anglii?
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/


Ostatnio edytowany przez olajaw, 14 Lis 2017 19:26, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#453 PostWysłany: 14 Lis 2017 19:18 

West Bromwich Albion - Krychowiak

AFC Bournemouth - Boruc

:D
Góra
 PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
#454 PostWysłany: 14 Lis 2017 20:20 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 226
niebieski
@olajaw

1 membership=1 bilet, nie ma możliwości kupna 2 biletów na 1 member. Potrzebujesz go mieć fizycznie do odbicia się na bramce na stadionie. Puchar Anglii ma tylko ramowe daty, dokładne są znane po losowaniu każdej rundy: http://www.thefa.com/competitions/thefa ... ound-dates
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
#455 PostWysłany: 14 Lis 2017 21:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 370
Loty: 66
Kilometry: 123 094
niebieski
Nawet juz teraz mozna kupowac bilety na ten mecz:

https://bookings.liverpoolfc.com/events ... 1506857462

Niestety z takim wyprzedzeniem tylko pakiety Hospitality, najtanszy pakiet o nazwie Kemps po 174£ za osobe:

Kemps - is our latest addition to off site hospitality. Located in Stanley Park nestled underneath the Isla Gladstone Conservatory, providing a warm and friendly welcome with excellent views across the landscaped gardens. Kemps offers a relaxed, informal food service with a tasty hot dish served before the game. Match tickets are located in the Upper Anfield Road stand which is approximately 10 minutes walk away from your restaurant. Post match tea/coffee and sandwiches served on your return.

Package includes:

Hot dish of the day (menu varies for early kick off)
Match day programme
Cash Bar (bottle beer, wine and soft drinks)
Match ticket in Upper Anfield Road Stand
Post match tea./coffee and sandwiches
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#456 PostWysłany: 14 Lis 2017 22:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
marcin14 napisał(a):
Nawet juz teraz mozna kupowac bilety na ten mecz:


Przecież pisał już to wszystko @19elnino20, że bilety na ten mecz można kupić z membershipem teraz jeśli masz 13+ meczów z poprzedniego sezonu nabite na swoją kartę lub od czwartku jak nie masz 13+ meczów na karcie. Kolejna szansa na bilety jest podczas Additional Member Sale na ok. 2-3 tygodnie przed meczem (bilety odsprzedawane przez ludzi z karnetami) i czasem się jeszcze pojawiają bilety na kilka dni przed meczem. Gwoli ścisłości to nie masz już czegoś takiego jak General Sale, czyli zwykły kibic tylko z membershipem kupi bilet. General Sale jest tylko dla lokalsów czyli osób mieszkających w Liverpoolu, bo LFC próbuje walczyć z nadmiarem turystów na trybunach.

Hospitality jest często dostępne do samego końca, nawet na najlepsze mecze (tylko te droższe pakiety) tylko pytanie czy warto... Moim zdaniem nie, ale ja tam nikomu do portfela nie zaglądam. Za tyle co hospitality to ja mam 2-3 wyjazdy na LFC wliczając loty ;)

A swoją drogą to Liverpool jest bardzo wdzięczny na jednodniówki, z racji że już byłem wiele razy to najchętniej wracam tego samego dnia i spokojnie da się do poskładać. Ja mam z Wrocławia wylot o 9 rano, na 11:20 w LPL, a wieczorem jest lot do WAW, a poza zimą jest jeszcze dodatkowo POZ. Także jak są loty do POZ to spokojnie zjem śniadanie przed wyjściem z domu, a na noc jestem z powrotem w swoim łóżku. A no i z lotu lądującego o 11:20 da się zdążyć na mecz o 12:30 ;) Uber tak do 20gbp tylko jedyne zmartwienie to, żeby udało się go zamówić w godzinach meczowych w Liverpoolu, bo nie jest to łatwa sprawa.
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
#457 PostWysłany: 14 Lis 2017 22:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 370
Loty: 66
Kilometry: 123 094
niebieski
Hospitality jest sporo drozszy ale ma taki plus ze mozesz kupic juz dzisiaj i nie musisz miec zadnego membershipa i mozesz nie byc do tej pory na zadnym meczu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#458 PostWysłany: 14 Lis 2017 23:35 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 226
niebieski
@kiew

Podpisuję się oboma rękami, właśnie w sobotę lecę z POZ i wracam do WAW, mecz o 15

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
kiew lubi ten post.
 
      
#459 PostWysłany: 15 Lis 2017 11:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 203
Loty: 117
Kilometry: 110 182
niebieski
olajaw napisał(a):
Kiedy będzie podany rozkład jazdy na Puchar Anglii?


już jest podany,
na ten termin co Cie interesuje raczej nie powinno być kolizji, 17 marca są ćwierćfinały, a 21 kwietnia półfinały.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
#460 PostWysłany: 14 Gru 2017 13:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 370
Loty: 66
Kilometry: 123 094
niebieski
Dzisiaj ruszyła sprzedaż biletów NON-MEMBERS ON-SALE na mecz Tottenham-Manchester United na Wembley 31 stycznia 2018. Żeby kupić bilet nie trzeba mieć wykupionego członkostwa, jedyny wymóg to konto na stronie biletowej Spurs założone przed 1 listopada, ceny od 45 funtow plus oplaty transakcyjne. Na mecz mozna tanio polecieć z Warszawy:

Załączniki:
wl.jpg
wl.jpg [ 42.38 KiB | Obejrzany 898 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 659 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group