Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#8101 PostWysłany: 11 Lis 2017 19:28 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Obecnie statusy w Accor są trochę postawione na głowie i Platynę można było zgarnąć prawie u nich nie śpiąc.
Od przyszłego roku liczba statusowców w LACH powinna spaść drastycznie i Gold będzie rzadkością.
Niemniej Gold w w większości hoteli ciągle coś znaczy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pabien lubi ten post.
 
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
#8102 PostWysłany: 12 Lis 2017 03:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2688
HON fly4free
Do 800 dodatkowych punktów (+śniadanie) za nocleg w hotelach Accor w Rosji, Armenii, Azerbejdżanie, Gruzji, Kazachstanie i na Ukrainie w terminie 6 listopad - 31 stycznia (rezerwacja do 10 stycznia).

https://www.accorhotels.com/gb/leclub/h ... xtor=AL-40
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8103 PostWysłany: 12 Lis 2017 23:26 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Ruszyła promocja "Błyskawiczna Wyprzedaż Hoteli w Azji"

Rezerwacje do 23 listopada 2017 r. i zniżka do 30%
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
blak lubi ten post.
blak uważa post za pomocny.
 
      
#8104 PostWysłany: 13 Lis 2017 22:06 

Rejestracja: 17 Sie 2012
Posty: 122
MoonPatrol napisał(a):
Witam, może ktoś będzie wiedział jak ugryźć temat bo już sam nie wiem czy hotel nie robi nic bo nie chce czy nie może...

Wybieram się ze znajomymi do Egiptu. Zarezerwowałem w ofercie bezzwrotnej 3 pokoje na kilka nocy (hotel resortowy 5*), w tym jeden tylko dla mnie.

Niedawno okazało się, że znajomy wylatuje w tym samym czasie więc pomyślałem, że napiszę do hotelu z zapytaniem o możliwość dodania drugiego gościa do mojego pokoju (jest to pokój standardowo dla maks. 2 osób plus 2 dzieci).

Spodziewałem się jakiejś dopłaty ale kwotę którą mi zaproponowali za dodanie drugiego gościa do mojego pokoju w sumie dużo przewyższa wartość pokoju dla dwóch osób który zarezerwowałem wcześniej dla innych znajomych (którzy ze mną lecą) a nawet przewyższa wartość nowej rezerwacji którą bym w tej chwili założył dla jednej osoby!

Wymieniałem maile z hotelem ale ostatecznie skończyło się na tym, że co najwyżej mogę się skontaktować z centrum rezerwacji bo hotel ma taką politykę i nic nie może w tej sprawie zrobić... i tu nie wiem czy faktycznie brakuje im dobrej woli czy po prostu takie są procedury i nie da się ich przejść (przynajmniej oficjalnie).

Myślałem, że dodatkowym argumentem będzie fakt iż wykupujemy dla wszystkich osób na cały pobyt dodatkowo pakiet All Inclusive ale jak widać chyba nie jest.

Jaka jest wasza rada,

- czy pisać do hotelu dalej (tylko jak ich zmotywować),
- dzwonić w poniedziałek do centrum rezerwacji Accor i z nimi się dogadywać (choć w tym przypadku jeszcze bardziej wątpię
czy przyniesie to jakiś pozytywny skutek czy tylko stratę kasy na połączenia telefoniczne)
- czy poddać się i zarezerwować osobno 4 pokój?

z góry dziękuję za wszelkie porady


odpowiadam sam sobie i komuś kto może się znaleźć w podobnej sytuacji:

kontaktowałem się dziś telefonicznie z Centrum Obsługi Accor i na chwilę obecną spełniła się jedna z opcji: strata kasy na połączenia (ponad 20 minut) i właściwie nic nie załatwione; nadali numer zgłoszeniu i mam czekać... z mojego doświadczenia wiem, że takie czekanie przeciąga się w nieskończoność i pewnie dadzą odpowiedź jak już wrócimy z wyjazdu... :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8105 PostWysłany: 14 Lis 2017 08:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2688
HON fly4free
Ruszyła kolejna Private Sales:

https://www.accorhotels.com/promotion/p ... R-EN-NA-NA
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8106 PostWysłany: 14 Lis 2017 09:45 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 10
Czy zamawiając hotel np. przez TRIVERNA lub inną taką stronę punkty będą naliczone?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8107 PostWysłany: 14 Lis 2017 09:52 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6178
HON fly4free
nie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8108 PostWysłany: 14 Lis 2017 20:12 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
Garmond napisał(a):



Czy można w ramach tej "wyprzedaży" płacić punktami? Bo mam tak: pokazuje mi się ta oferta, przy wybranym hotelu ( daty się zgadzają) mam obrazek monet oznaczający możliwość płatności punktami, ale jak przechodzę dalej to już mam wybór tylko karta lub paypal. Punktów ma wystarczająco dużo, żeby zapłacić całość. Bałam się przechodzić dalej, bo jak mam zapłacić z góry kartą bez możliwości anulacji, to wcale nie chcę :-). Dzwoniłam nawet na infolinię, ale facet w ogóle nie widział tej oferty.

To już sobie odpowiem: nie, musiałam zapłacić normalnie, karta z góry. Rodzina tak mi się nakręciła na wyjazd, że na nic tłumaczenie, ze za darmo nie będzie :-) Przynajmniej śniadanie w cenie... :-)


Ostatnio edytowany przez asiasz, 15 Lis 2017 09:48, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8109 PostWysłany: 14 Lis 2017 20:42 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
@asiasz z tego co pamiętam dopóki nie wpiszesz danych karty na formularzu, to rezerwacja nie jest założona = punkty nie zejdą
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8110 PostWysłany: 14 Lis 2017 20:44 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1701
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
Sprawdzałem wczoraj i jak dla mnie nie można w tej stawce płacić punktami
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8111 PostWysłany: 14 Lis 2017 21:03 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Pewnie jest tak samo, jak zawsze - w niektórych hotelach można, w większości pewnie nie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Akna lubi ten post.
 
      
#8112 PostWysłany: 17 Lis 2017 11:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
Novotel Katowice - ktoś kojarzy, co jest teraz w opcji Menu restauracji za 48 zł? Czy nadal jest promocja na śniadania w weekendy za 29 zł w hotelu? Jadę na kilka dni, nie wiem, czy zawracać sobie głowę w/w.
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8113 PostWysłany: 17 Lis 2017 11:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1109
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
właśnie w weekend tam byłem.
Na śniadania w weekend miałem vouchery na 39 zł (ale nie korzystałem).
Za 48 zł jest:
zupa, drugie, kawa/herbata
lub
drugie, deser, kawa/herbata
Jak byłem to były 2 zupy, 2 drugie do wyboru (pierś grillowana lub dorsz). W stosunku do wysokich cen z menu mocno opłacalne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion lubi ten post.
invasion uważa post za pomocny.
 
      
#8114 PostWysłany: 17 Lis 2017 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
kacper451 napisał(a):
Quidco i Topcashback.co.uk też liczy od ceny faktycznej noclegu (nie pomniejszonej o punkty)


Nadal tak jest? Wykorzystam 6 tys. punktów plus zostanie mi ok. 100e do zapłaty, będę miała za 220e czy za 100e cashback? W sumie nigdy się w to nie bawiłam, a chyba szkoda :P
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8115 PostWysłany: 17 Lis 2017 13:10 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 369
Loty: 372
Kilometry: 907 939
niebieski
invasion napisał(a):
Novotel Katowice - ktoś kojarzy, co jest teraz w opcji Menu restauracji za 48 zł? Czy nadal jest promocja na śniadania w weekendy za 29 zł w hotelu? Jadę na kilka dni, nie wiem, czy zawracać sobie głowę w/w.


Pójdę dalej z pytaniem ... Robiąc w ostatnim okresie trzy razy rezerwację w hotelu Novotel Katowice rezerwowałem zawsze bez śniadań w najniższej mozliwej cenie ;) a na miejscu okazywało się ,że śniadania mam w cenie .Dodam ,że mam kartę platinum , więc może o to chodzi ?
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion lubi ten post.
 
      
#8116 PostWysłany: 17 Lis 2017 13:24 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
@invasion

tak powinno policzyć od całości, moja ostatnia rezerwacja przez Quidco

Załącznik:
Quidco.jpg
Quidco.jpg [ 81.43 KiB | Obejrzany 1098 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion lubi ten post.
invasion uważa post za pomocny.
 
      
#8117 PostWysłany: 18 Lis 2017 10:15 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6178
HON fly4free
HU, HU, HA, masz 3 noclegi płacisz za 2!
Załącznik:
hu hu ha.png
hu hu ha.png [ 381.83 KiB | Obejrzany 959 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#8118 PostWysłany: 18 Lis 2017 22:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 370
Loty: 194
Kilometry: 459 857
niebieski
Mam pytanie dotyczące marki Ibis Styles. Na stronie jest napisane, że zawsze w cenę pobytu wliczone jest śniadanie.
Sprawdzam sobie terminy na pobyt w Neapolu (ibis Styles Napoli Garibaldi) na styczeń i najniższa cena nie obejmuje śniadania-jest dodatkowo płatne... Czy to błąd na stronie czy może tak być?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8119 PostWysłany: 18 Lis 2017 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1109
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
Sprawdzałem tam ceny ostatnio i dopiero niedawno weszła nowa taryfa promocyjna właśnie bez śniadań. Wcześniej było zawsze śniadanie wliczone.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez michzak, 18 Lis 2017 22:55, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8120 PostWysłany: 19 Lis 2017 07:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
aarongeru napisał(a):
Mam pytanie dotyczące marki Ibis Styles. Na stronie jest napisane, że zawsze w cenę pobytu wliczone jest śniadanie.
Sprawdzam sobie terminy na pobyt w Neapolu (ibis Styles Napoli Garibaldi) na styczeń i najniższa cena nie obejmuje śniadania-jest dodatkowo płatne... Czy to błąd na stronie czy może tak być?

Może hotel wprowadził jakieś stawki niezgodne z polityką marki Ibis Styles? Zapytaj na infolinii, może to pierwszy sygnał, że śniadanie będzie dobrą wolą hotelu, a nie obowiązkiem :/
BTW szału nie ma, typowe słodkie włoskie śniadanie, oprócz tego jeden rodzaj wędliny i sera, parówki pokrojone na centymetrowe kawałki i jajecznica z proszku.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group