Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Paź 2017 11:15 

Jeździ autobus, którym można się dostać w do głównego dworca autobusowego lub stacji kolejowej.
W mojej ocenie nie ma jednak sensu z niego korzystać, chyba że akurat przebywamy na trasie przejazdu. W innym przypadku dojazd w spalinach rikszą do trasy autobusu i targowanie się nie są warte oszczędności. W Lahore świetnie działa Uber (polecam brać drugą opcję - najtańsza to będzie właśnie riksza). Przejazd z hostelu Lahore Backpackers, czyli z samego centrum miasta (Mall Road) na lotnisko kosztuje +/- 3,2 USD. Google Maps określa czas na 40 minut i nie myli się ani trochę. Zatem 40 minut w klimatyzowanym aucie za 3,2 USD.
Góra
 PM off
PawelGa lubi ten post.
 
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#2 PostWysłany: 03 Lis 2017 19:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
Ale miałeś już od lotniska ichniejszą kartę sim z internetem?
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Lis 2017 20:04 

@Pabloo, nie kupowałem pakistańskiej karty sim. Czytałem o procedurze zakupu i gdy doszedłem do etapu pobierania odcisków palców to dałem sobie spokój. Jak się później okazało, dobrze zrobiłem, bo nie była mi potrzebna (a temat, którą sieć wybrać udając się na północ to kolejne godziny analiz).
Przy wylocie z Lahore Ubera zamówiłem korzystając z hostelowego wifi. Do Lahore dostałem się autobusem z Islamabadu i z dworca do hostelu wziąłem rikszę.

Szanowny Kolega wybiera się do Pakistanu?
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 03 Lis 2017 20:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
@Don_Bartoss
Na razie nie, wczoraj dopiero z Jordanii wróciłem. Pytam, bo choćby w takim Ammanie czasami też by się Uber przydał, tylko myślałem, że trzeba mieć cały czas dostęp do internetu, również w momencie dokonywania płatności.
Będzie relacja?
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 03 Lis 2017 20:49 

@Pabloo
Nie musisz być online by zapłacić. Ważne by kierowca był :)
Zamówienie najtańszej wersji Ubera, to jak wzięcie rikszy z ulicy. Z tą różnicą, że omijasz całą procedurę targowania i zbijania zawyżonej ceny, która - z racji Twojego koloru skóry - zostanie Ci zaproponowana.
Riksza na lotnisko poznanego Kanadyjczyka pakistańskiego pochodzenia kosztowała 400 PKR (4 USD). Mnie klimatyzowany Uber z grającym audio w środku kosztował chyba 320 PKR (3-3,20 USD).
Góra
 PM off  
      
#6 PostWysłany: 03 Lis 2017 21:43 

Pabloo napisał(a):
Będzie relacja?

Podbijam
Góra
 PM off  
      
#7 PostWysłany: 27 Mar 2024 15:31 

Rejestracja: 06 Wrz 2020
Posty: 1654
HON fly4free
Careem z centrum miasta 300-500 PKR, dojazd bezproblemowy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group