Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 26 Cze 2018 18:58 

lovenz napisał(a):
9h to sporo czasu aby trochę zwiedzić Singapur więc ja bym nie narzekał a raczej się cieszył a od lini oczekiwał czegoś w zamian za moje 9h czekania

Chyba ze spędziłeś już wcześniej tam 3 dni i wolisz być na Bali niż jechać do miasta.
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 12 Wrz 2018 11:07 

Hej
Będę wracał z indonezji, czy jeżeli wezme ze sobą papierosy, będzie problem? Na lotnisku będę ok 2 godzin. Nie będę opuszczał lotniska.

Z polski jak leciałem też miałem 2 godziny przesiadki i miałem jeden wagon i nie było problemów

Ostatnio edytowany przez czarny588, 12 Wrz 2018 14:20, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 28 Wrz 2018 01:53 
Awatar użytkownika

Loty: 48
Kilometry: 185 927
niebieski
czarny588 napisał(a):
Hej
Będę wracał z indonezji, czy jeżeli wezme ze sobą papierosy, będzie problem? Na lotnisku będę ok 2 godzin. Nie będę opuszczał lotniska.

Z polski jak leciałem też miałem 2 godziny przesiadki i miałem jeden wagon i nie było problemów
Poczytaj sobie o papierosach. My wracajac z Bali zostawialimy wszystko w przechowalni bagazu zaraz po wyjsciu z samolotu przed odprawa. Bagaze byly sprawdzane za kazde fajki zaplacisz podatek a jesli nie zdeklarujesz wczesniej mozesz dostac kare.

Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 02 Maj 2019 19:49 
Awatar użytkownika

Loty: 40
Kilometry: 118 431
Witam,
ląduję o 15 w Singapurze Emirates i chciałbym tego samego dnia dostać się na Bali. Czy zdążę na przesiadkę na Air Asia o 17.10? Kolejny lot tanich linii jest o 21.05 więc troszkę późno.
 Relacje PM off  

#25 PostWysłany: 02 Maj 2019 20:42 

Loty: 97
Kilometry: 200 804
platynowy
@Nowitzki: bierz ten kolejny, jakaś obsuwa i zostajesz w lesie.
 Relacje PM off
Nowitzki uważa post za pomocny.

#26 PostWysłany: 03 Maj 2019 01:15 

niebieski
O ile EK wyląduje punktualnie to bez problemu zdążysz. Lotnisko jest bardzo wydajne, wszystko dobrze oznakowane itp. AirAsia korzysta z T4, czyli będziesz miał najdłuższy możliwy transfer wewnątrz tego lotniska używając busa do T4 - ale ciągle wszystko odbywa się airside.
Natomiast różnie bywa z AK z możliwością zdobycia boarding pass do samodzielnego wydrukowania. Może Ci nie wygenerować w ogóle, albo może kazać Ci iść do document check counter (który oczywiście jest landside) po stempelek. No i wtedy robi się problem, bo musisz iść na landside, możesz trafić na kolejkę przy immigration. a na stanowiskach check-in mają deadline'y itp.
Głównie z tego powodu jeśli sam bym leciał, wybrałbym późniejszą opcję. Lotnisko w SIN jest mega - nie będziesz się nudził. (Większość atrakcji jest w T123, jedź busem do T4 dopiero przed odlotem twojego AirAsia)
 Relacje PM off
Nowitzki uważa post za pomocny.

#27 PostWysłany: 25 Lip 2019 21:28 

Witam, mam pytanie odnośnie przesiadki, lot w lutym z Filipin-Cebu i lądowanie o godzinie 20:30 w Singapurze, czy Waszym zdaniem bez problemów powinienem zdążyć na wylot do Polski o godzinie 00:05?
 Relacje PM off  

#28 PostWysłany: 25 Lip 2019 23:48 

srebrny
Ja bym nie ryzykował. Gdyby lot o 00:05 był lotem wewnętrznym to co innego, ale skoro to jest powrót do kraju, to niefajnie by było na niego się spóźnić. Jeżeli masz możliwość wcześniejszego przylotu do SIN, to skorzystaj z takiej opcji dla świętego spokoju.
 Relacje PM off  

#29 PostWysłany: 25 Sie 2019 17:06 

Szanowni

Tak jak pisał wcześniej Nowitzki mam identyczną przesiadkę w Singapurze .Przylot Emirates o godz.8.25 na T1 i 10.35 odlot AirAsia z T4.
Mam pytania:
Czy muszę odebrać bagaże a następnie je nadać ?
Czy muszę wydrukować sobie w kiosku bilety ?
Jaki jest czas przejscia-przejechania z T1naT4.?
Dodam że mam kupione już bilety ,a za przebukowani dla 8-miu osób na następny lot o godz.12.15 chcą 563 USD .
Z góry wielkie dzięki za pomoc.
 Relacje PM off  

#30 PostWysłany: 25 Sie 2019 18:37 

Loty: 177
Kilometry: 576 272
złoty
jak lecisz z podrecznym to zdazysz.

jak z nadawanym to nie zdazysz
 Relacje PM off  

[ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość