Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 17 Sty 2018 15:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
Za dnia nie byłem, więc nie mam porównania, ale widoku nocnego to raczej nie przebije.

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#22 PostWysłany: 20 Lis 2018 21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Mialem okazje polukac w dzien, ale tym razem pojechalem wieczorem i zdecydowanie lepsze widoki. :D
Bilet na Peak Tram to 99 HKD w obie strony, ale to nie jest dobra opcja, w ta sobote wieczorem byla spora kolejka.

Załącznik:
Peak HK.JPG
Peak HK.JPG [ 80.1 KiB | Obejrzany 1161 razy ]


Zreszta z rooftop barow sa lepsze widoki na panorame HK. :)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 21 Lis 2018 02:10 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
Zdecydowanie polecam autobus, taniej i bez takich masakrycznych kolejek.
Góra
 Profil Relacje PM off
sliwa122 uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 21 Lis 2018 02:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Mar77, dokladnie tak. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 22 Lis 2018 08:46 

Rejestracja: 10 Lip 2016
Posty: 64
Na The Peak (bo tak to się właściwie nazywa) trzeba po prostu jechać będąc w HK. Mi akurat bardziej się podobał widok w dzień, w nocy zdecydowanie bardziej podoba mi się widok od strony Kowloon na wyspę, to jest coś co robi wrażenie jak widzi się pierwszy raz. Peak tram, może nie należy do najtańszych, ale ja nie żałuję że się przejechałem, podobało mi się, autobusem też jechałem i też mi się podobało. Uważam, że jeśli nie mamy ciasnego budżetu i nie jedziemy w godzinach szczytu, to warto przejechać się kolejką, jak byłem w HK w maju to w okolicy godz. 12-13 jak poszliśmy to przy Peak Tram w zasadzie nie było kolejki, jak zjechaliśmy 2 godz. później to kolejka zakręcała kilka razy i było stania co najmniej na kilkadziesiąt minut.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 22 Lis 2018 09:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
W ta sobote wieczorem czekalem ponad 1h, a z powrotem tylko 15 min. ?
Btw u gory niezle wialo i zalowalem, ze nie zabralem bluzy.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 01 Gru 2019 16:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 311
Loty: 74
Kilometry: 275 193
niebieski
99 HK $ osoba wjazd i zjazd kolejka, male kolejki z rana i chyba przez te zamieszki. Widok superImageImage

Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 03 Gru 2019 11:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2233
złoty
Cena za wjazd tramwajem to 52 HKD RT / 37 HKD OW, to co podałeś to cena pakietu z wejściem na Sky Terrace.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 03 Gru 2019 16:10 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
@Gricho male kolejki z rana, bo widoki nie takie spektakularne, jak wieczorem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 03 Gru 2019 19:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 311
Loty: 74
Kilometry: 275 193
niebieski
@Hose tak kupowalismy peak sky tram pass jak na zdjeciu @Mar77 z tego co widzialem na yt kolejki tam byly non stop.. wieczorem panorama na promenadzie TST nam starczyla
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 03 Gru 2019 19:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5645
HON fly4free
Starczyła bo nie masz wyobrażenia co straciłeś wybierając wjazd na Victoria Peak dniem zamiast nocą, w praktyce tego w żaden sposób nie da się porównać.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#32 PostWysłany: 03 Gru 2019 22:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 311
Loty: 74
Kilometry: 275 193
niebieski
Nic nie stracilem jeszcze tam wroce

Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 04 Gru 2019 13:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2233
złoty
Dziś jechałem na górę busem nr. 15, koszt 10,30 HKD, czas jazdy ~20-30min, bus piętrowy, prawie pusty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 29 Gru 2019 14:08 

Rejestracja: 07 Lut 2015
Posty: 165
niebieski
Ja wjechałem na górę autobusem X15, a zjechałem tramem. Wjazd był bez porównania bardziej atrakcyjny. Kierowca jechał bardzo szybko po serpentynach drogi, autobusem bujało z lewa na prawo, spora dawka adrenaliny.Dodatkowo wjazd był 3 razy tańszy od zjazdu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 18 Lis 2023 07:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 311
Loty: 74
Kilometry: 275 193
niebieski
Wczoraj wjezdzalem na Peak taksowka z Hotelu Icon na TST koszt 220 dolarow. Nie wbilem na punkt obserwacyjny ludzi bylo tyle ze glowa mala poszedlem na darmowy taras The Peak Galleria.

Powrot taksowka do Star Ferry Central 7 30/40 min czekania - kolejki do busa, tramwaju czy brak taksowek .ImageImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group