Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Sihanoukville
#1 PostWysłany: 16 Sie 2016 20:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
Które z plaż w mieście/okolicach najbardziej polecacie? Najczęściej wymienia się Otres Beach, Independence Beach i Occheuteal Beach.
Czy ktoś może miał okazję być przy wodospadach - Kbal Chhay Cascades?
Czytam na ich temat skrajne opinie, ale te skrajnie nieprzychylne wydają się być pisane po wizycie w czasie pory suchej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN
Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto
 Temat postu: Re: Sihanoukville
#2 PostWysłany: 17 Sie 2016 12:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2015
Posty: 50
Dla mnie najlepsza plaża to Ochheutel Beach, choć jest coraz bardziej cywilizowana, więc może na dalszej plaży - Otres, będzie przyjemniej.
Byłem na wodospadach , to niecała godzinka drogi z Sihanukville. Miejsce odwiedzane przede wszystkim przez miejscowych, białych zero.To taki ciąg mniejszych i większych kaskad, woda ciepła , w ogóle dość przyjazne, zacienione miejsce. Wzdłuż rzeki są miejsca do biesiadowania, w weekendy pełne, w normalne dni jest sporo miejsca. W sam raz na pół dniowy wypad , dłużej jest trochę nudno.
pozdr
bm
_________________
https://bigmarkk.wordpress.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sihanoukville
#3 PostWysłany: 12 Lut 2017 05:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2017
Posty: 14
Z plaż polecam Otres - spokojna i wyluzowana plaża z rytmami reggae płynącymi z głośników.

Polecam też wybrać się na pobliską

- można tam znaleźć spokój, zrelaksować się na łonie natury i uniknąć tłumów turystów. Do tego oczywiście snorkeling a w nocy można zobaczyć świecący plankton.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sihanoukville
#4 PostWysłany: 23 Lis 2017 14:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 311
Loty: 74
Kilometry: 275 193
niebieski
Jak dla mnie Sihanoukville rozczarowywuje i to bardzo. W Siam Reap czlowiekowi kopara opadla ogladajac swiatynie a tu brud, jeden wieki plac budowy i kolonia chinczykow. Kasyna rosna jak grzyby po deszczu. Z plaz Ochheutel ok na chwile na seafood ale tak to syf, mnostwo zebrakow. Otres ok ale mnostwo budynkow w budowie i to wszystko chinczycy. Sokha najbardziej czysta plaza i morze ale obok powstaja ogromne ..chinskie wiezowce ..inne plaze nie zachwycaja.



Sent from my SM-G930F using Tapatalk


Ostatnio edytowany przez Gricho, 24 Lis 2017 06:48, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sihanoukville
#5 PostWysłany: 23 Lis 2017 21:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
A jak tam z malarią? Trzeba się zabezpieczać, bo z mapki wynika, że niestety tak, dlatego odpuściłem.

A co do postu powyżej - ortografia!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sihanoukville
#6 PostWysłany: 24 Lis 2017 06:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 311
Loty: 74
Kilometry: 275 193
niebieski
BusinessClass napisał(a):
A jak tam z malarią? Trzeba się zabezpieczać, bo z mapki wynika, że niestety tak, dlatego odpuściłem.

A co do postu powyżej - ortografia!
Pisze z telefonu nie uzywam slownika wybacz .. na malarie nie bralismy nic

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sihanoukville
#7 PostWysłany: 24 Lis 2017 07:32 

Rejestracja: 19 Sie 2015
Posty: 77
@BusinessClass
Co do malarii teraz bylismy w 3 i moich 2 znajomych bralo zapobiegawczo leki przeciw malaryczne, ja nie bralem nic i zyje...
Sihanoukville to tak jak napisal przedmowca ze syf. Phnom Penh to tez ogromny syf, ludzie nie dbaja o nic i smieca wszedzie na potege.
Ogolnie mialem takie odczucie ze kazdy ale to kazdy chcial mnie robic na kase.
Zebrakow pelno, tyle ich lata obok ciebie ze az sie odechciewa tam siedziec. Pelno dzieciakow kieszonkowcow itd. itp
W Siem reap jak bylismy to byla jakas plaga pchel i wszy. Ogolnie masakra no i takze syf ale juz najmniejszy z tych 3 miast, chociaz robactwa duzo wiecej.
Salony masazu to jakas kpina w prawie kazdym laski chcialy robic mi dobrze reka podczas gdy chce sie tylko zwykly masaz.
Co do swiatyn to przyznaje ze super 3 dni tam bylismy i 3 dni mi sie podobalo.

Jesli chodzi o polecenie Kambodzy to polecam leciec do Tajlandi a tutaj na 3 dni obejrzec swiatynie i spadac czym przedzej.
Góra
 Profil Relacje PM off
BusinessClass lubi ten post.
BusinessClass uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Sihanoukville
#8 PostWysłany: 24 Lis 2017 13:55 

Rejestracja: 02 Lis 2017
Posty: 7
duskraider napisał(a):
@BusinessClass
Co do malarii teraz bylismy w 3 i moich 2 znajomych bralo zapobiegawczo leki przeciw malaryczne, ja nie bralem nic i zyje...
Sihanoukville to tak jak napisal przedmowca ze syf. Phnom Penh to tez ogromny syf, ludzie nie dbaja o nic i smieca wszedzie na potege.
Ogolnie mialem takie odczucie ze kazdy ale to kazdy chcial mnie robic na kase.
Zebrakow pelno, tyle ich lata obok ciebie ze az sie odechciewa tam siedziec. Pelno dzieciakow kieszonkowcow itd. itp
W Siem reap jak bylismy to byla jakas plaga pchel i wszy. Ogolnie masakra no i takze syf ale juz najmniejszy z tych 3 miast, chociaz robactwa duzo wiecej.
Salony masazu to jakas kpina w prawie kazdym laski chcialy robic mi dobrze reka podczas gdy chce sie tylko zwykly masaz.
Co do swiatyn to przyznaje ze super 3 dni tam bylismy i 3 dni mi sie podobalo.

Jesli chodzi o polecenie Kambodzy to polecam leciec do Tajlandi a tutaj na 3 dni obejrzec swiatynie i spadac czym przedzej.


Jest sporo racji w tym, co piszesz, ale Kambodża to nie tylko te 3 opisane miasta. Niedaleko Sihanoukville znajdują się na przykład 2 wyspy o klimacie podobnym do tych tajskich - Koh Rang i Koh Rang Samloem, na których można się wychillować i pouprawiać trochę sportów wodnych.
Kambodża ma swój urok, ale fakt tycznie - nie każdemu ten kierunek odpowiada - podobnie jak inne kraje w Azji Płd.Wsch. ma swoich przeciwników i zwolenników.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sihanoukville
#9 PostWysłany: 26 Lis 2017 20:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Akurat Kambodża to jedyny kraj regionu, który mi się podoba, mają ludzkie ceny alkoholi :) Byłem w stolicy i Siaem Rap (czy jak tam to się pisze) Sinoukhville opuściłem bo malarii się boję bardziej niż prohibicji w Brunei...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group