Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 06 Lip 2017 16:00 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
W listopadzie na listopad czy na póżniejsze miesiące też? 62 usd to chyba dwójka Tobie z przodu umkneła :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#82 PostWysłany: 06 Lip 2017 16:12 

Rejestracja: 04 Gru 2010
Posty: 31
Loty: 85
Kilometry: 122 281
rezerwacje do 05.2017

Załączniki:
mbs.jpg
mbs.jpg [ 59.03 KiB | Obejrzany 2851 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
samaki9 uważa post za pomocny.
 
      
#83 PostWysłany: 06 Lip 2017 16:34 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
No nieżle! To była jakaś promocja?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 06 Lip 2017 16:51 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
A nie było anulacji? Bo tak coś kojarze.
Ludzie masowo sie rzucili na to. Tydzien wychodzil tyle ile 1 noc.

A rozglos byl spory na zagranicznych forach tez.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 11 Lip 2017 14:04 

Rejestracja: 22 Mar 2017
Posty: 16
Mnie kosztowal nocleg niestety znacznie wiecej niz 300E, bo rezerwowalem z miesiecznym wyprzedzeniem. Czy warto - w kategorii pienieznej na pewno pobyt tam nie jest wart ceny, gdyz sam hotel jest wielkim molochem, na basenie ciezko o wolny lezak, w mocno wygorowanej cenie nie ma nawet sniadania, a same pokoje nie ociekaja luksusem, np meble. Za polowe ceny MBS mozna miec hotele z gornej polki, ze sniadaniem, z pieknym widokiem na downtown i z basenem na 10, a nie 57 pietrze.

Natomiast czy zaluje - nie. Zrobilem niespodzianke dziewczynie i ona nadal powtarza, ze to byl jeden z najlepszych dni w jej zyciu. Jesli ktos zbiera pieniadze na pobyt po to, zeby sie pochwalic przed znajomymi pobytem i fotkami, to nie wiem czy jest sens. Ale jesli ktos niespecjalnie odczuwa ubytek 1 czy 2 tys zl, a kolekcjonuje niezapomniane wrazenia, z pewnoscia bedzie zadowolony, bo chyba ciezko o bardziej unikalny hotel. Widok na downtown siedzac w basenie jest magiczny i ciezko ogarnac, ze to co sie oglada dzieje sie naprawde, a nie na zdjeciu lub filmie.

Polecam pokoj z widokiem na ogrod, gdyz na downtown mozna sie wystarczajaco napatrzec na basenie i na korytarzach. Natomiast widok na ogrod i port jest rownie interesujacy + ogladanie wschodu slonca z 44, w moim przypadku, pietra.


Ostatnio edytowany przez suszek, 19 Lip 2017 14:17, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#86 PostWysłany: 19 Lip 2017 13:16 

Rejestracja: 23 Cze 2017
Posty: 4
Potwierdzam opinię, że nocleg w tym hotelu jest atrakcją samą w sobie. Nie można więc go porównywać w tym kontekście z noclegami w innych hotelach. Według mnie atrakcja bardzo droga, ale warta swojej ceny. Co do opinii na temat wyższości pokoi z widokiem na ogród - moim zdaniem efekt panoramicznego okna od strony miasta jest trudny do pobicia. Jeżeli dobrze obserwowałem hotel od strony ogrodu, to wszystkie pokoje mają balkony - nie ma więc tego efektu gdy staniesz bezpośrednio przy szybie okna i pod tobą tylko przestrzeń.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 21 Gru 2017 18:28 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2157
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
boots napisał(a):
Pytasz, czy warto wydać jakieś 300 euro, żeby potem przez całe życie chwalić się selfies? ;-)


Byłem i zwiedziłem, oczywiście selfi też porobiłem, znajomym już zdążyłem się pochwalić ale tylko tym ,którzy znają budynek a jest to jedne z ciekawszych rozwiązań architektoniczno-inżynieryjnych. Absolutnie warto wykupić nocleg (jeden w zupełności wystarczy chyba, że ktoś lubi to więcej ;) ), wykąpać się wieczorem w basenie ze wspaniałą panoramą na miasto albo z drugiej strony w jacuzzi z widokiem na ogród czy później wypić sobie winko wieczorem na balkonie (w przypadku widoku na ogród), coś co zostaje w pamięci.Chociaż same pokoje nie zachwycają to nie o pokój w tym chodzi ani o luksusy, minęło już kilka miesięcy od tamtego czasu a ja nie żałuję nawet 1€ wydanego na ten nocleg :) Kobieta zadowolona z wizyty w MSB jeszcze bardziej :)

A komentarzy malkontentów i frustratów po prostu nie czytać :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 21 Gru 2017 18:41 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
@jar188
Cytuj:
Absolutnie warto wykupić nocleg (jeden w zupełności wystarczy

Absolutnie wystarczy. Przecież w opowieściach i tak zrobi się z niego miesiąc. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#89 PostWysłany: 29 Cze 2018 18:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Jako że wróciłem z Singapuru pozwolę sobie wrzucić informacje na temat sposobu (w miarę legalnego) dostania się na tarasy widokowe w Marina Bay Sands.

Przede wszystkim ważna informacja - jak każdy wie, hotel składa się z 3 wież - z tego tarasy widokowe są na 1-szej i 3-ciej.

Na 1-szej wieży (prawa patrząc od strony miasta/zatoki) taras widokowy jest tarasem restauracji.
Żeby się tam dostać musimy wjechać na 57 piętro.
Nie jest to bardzo skomplikowane, bo wystarczy wsiąść do windy z kimś jadącym do góry i przykładającym swoją kartę - wciskamy 57 i jedziemy. Ruch przy windach jest bardzo duży i nie sądzę, żeby ktoś czekał dłużej niż minutę. Gości hotelowych nie interesuje gdzie jedziemy.
Po dojechaniu na górę i wyjściu z holu windowego mamy po lewej wejście na basen (cały czas stoi osoba i pilnuje odbijania kart przy wejściu na basen więc bez karty nie wejdziemy), na wprost malutki kawałek tarasu otoczony szkłem do wysokości ok. 2 metrów - szkło jest barwione lekko na zielono więc ew. fotki wyjdą z odcieniem.
Po prawej jest restauracja (czynna od 10:30), do której po grzecznym zapytaniu pozwolono mi wejść i przejść na taras porobić fotki - taras jest dookoła restauracji więc mamy panoramę niemalże na 3/4 Singapuru z góry - sam basen ledwo widać i jest on ok. 50 metrów od końca tarasu.
Zjazd w dół już bez karty.

W 3-ciej wieży (lewa patrząc od miasta/zatoki) mamy także taras widokowy - tutaj ta sama procedura z wjazdem (czekamy na kogoś jadącego w górę i wsiadamy z nim i naciskamy 57). Po dojechaniu mamy trochę większy ogólnodostępny taras (także za szkłem).
Są też ogólnodostępne toalety.
Taras jest na wprost z holu windowego, w lewo i prawo możemy przejść na ogólnodostępną część baru - nikt nie patrzył na mnie krzywym okiem mimo, że byłem z plecakiem więc ewidentnie nie wyglądałem na gościa hotelowego. Tutaj mamy widok na miasto/zatokę. Przy lewym końcu tarasu jest basen - niestety z racji tego, że taras jest sporo wyżej nie dane nam będzie zobaczyć najbardziej prestiżowego widoku czyli krawędzi wody a za nią wieżowców.

Wieczorem wjechałem na 3-cią wieżę ale tym razem już na trochę większego nielegala ponieważ wejścia do wind pilnowała pani z ochrony. Poczekałem aż odejdzie kilka kroków i wszedłem do holu windowego i wjechałem na górę ("standardową" metodą).


Jest jeszcze ogólnodostępny (za opłatą taras widokowy) - wjazd do niego mieści się w 3-ciej wieży - windami tuż obok zwykłego holu windowego. Wieczorem stała do niego kolejka - nie wiem czy jest to wymagane ale większość osób wyglądała co najmniej casualowo choć było ze 2-3 panów w stylu Januszów (krótkie spodnie i sandały).

W związku z możliwością bezpłatnego (i prawie legalnego) dostania się na tarasy w obu wieżach płacenie za ten taras uważam za zbędne.

Na basen można się dostać tylko za pomocą karty - tutaj nie próbowałem kombinować z pożyczaniem.
Ale nie jest prawdą, że 100% osób wchodzących/wychodzących na basen jest w hotelowych szlafrokach.
Więc jeżeli uda nam się pożyczyć kartę to nikogo nasz strój nie będzie interesował (można też wejść w ubraniu).
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#90 PostWysłany: 16 Sty 2019 13:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1436
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Wróciłem z Singapuru... byłem na basenie... Jest sposób aby się dostać na basen bez noclegu niemniej jednak dość skomplikowany dlatego nie będę tu opisywał.
Jak ktoś zainteresowany to na PW pisać. Dodam że to jedyny możliwy sposób bez noclegu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
11 ludzi lubi ten post.
10 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#91 PostWysłany: 29 Paź 2019 04:16 

Rejestracja: 06 Mar 2017
Posty: 1
Lendziro czy mogę prosić o informację jak tam się dostać? Jestem właśnie w Singapurze i mam tylko jeden dzień. Mój mail to Tomaszlsm1001@wp.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 03 Lis 2019 13:58 

Rejestracja: 03 Lis 2019
Posty: 1
@lendziro i ja poproszę o instrukcję;) na Priv - nie mam możliwości wysłania pw...
skidiverun@gmail.com
Wielkie dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 23 Lis 2019 22:54 

Rejestracja: 23 Lis 2019
Posty: 22
Loty: 18
Kilometry: 49 848
Obecnie chyba nie ma możliwości aby wejść na basen nie będąc gościem hotelowym ;)
_________________
2019 Image

nasz pamiętnik z podróży :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 23 Lis 2019 23:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Maj 2012
Posty: 422
niebieski
Spalem w hotelu pare miesiecy temu i zeby wejsc na basen, na pewno trzeba miec karte i to indywidualna, a nie ze dwie osoby na jedna karte. Wiec jedyna opcja to taka, ze ktos Ci pozyczy swoja karte. Przechodzi sie doslownie przez bramke i jest tam zawsze ktos z obslugi, kto pomaga i wita gosci.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 07 Maj 2022 19:26 

Rejestracja: 28 Lip 2010
Posty: 203
Loty: 35
Kilometry: 107 187
niebieski
Czy ktos byl ostatnio na szczycie w MBS? Bylem tam sposobem opisanym przez Tomo14 w 2015 r. I sie zastanawiam, czy nadal przejdzie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 01 Sie 2022 11:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2021
Posty: 126
@luc4s,
Byłem ostatnio i wg mnie bez karty będzie cieżko. Jedna pani próbowała się ze mną zabrać na górę i prosiła, żebym jej swoją kartą wybrał piętro basenowe, ale jak już było wspomniane, dalej i tak jest bramka, gdzie swoją kartę musisz odbić. I prawie zawsze jest tam obsługa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
NBE322 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group