Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Maya Bay
#1 PostWysłany: 13 Sty 2019 05:42 

Rejestracja: 15 Sty 2013
Posty: 18
Czy ktoś sie orientuje czy

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: Maya Bay
#2 PostWysłany: 13 Sty 2019 05:43 

Rejestracja: 15 Sty 2013
Posty: 18
Czy ktoś się orientuje czy Maya Bay jest nadal zamknięta???


Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Maya Bay
#3 PostWysłany: 14 Sty 2019 12:19 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Oczywiście i będzie jeszcze baaaardzo długo zamknięta.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
coralos uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Maya Bay
#4 PostWysłany: 14 Sty 2019 12:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 1061
Loty: 469
Kilometry: 475 167
niebieski
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swia ... 72926.html
Góra
 Profil Relacje PM off
coralos uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Maya Bay
#5 PostWysłany: 09 Maj 2022 21:50 

Rejestracja: 30 Paź 2020
Posty: 10
Proszę o pomoc,
Kupiłam loty do Tajlandii z przylotem 30 lipca w południe, a przedwczoraj się dowiedziałam, że Maya będzie ponownie zamknieta od 1 sierpnia. To będzie mój piewszy raz w Tajlandii i Phi Phi planuję odwiedzic z noclegami przedze wszystkim ze wzgłędu na Maya Bay.

Zależy mi bardzo, żeby ją zobaczyć i myślę, że jest to cały czas do zrobienia, jeśli od razu po przylocie do Bangkoku (30), wezmę lot do Krabi i wieczorem będę już na Phi Phi. Planowałam kupić na miejscu wczesną wycieczkę typu Sunrise albo wynająć prywatną łódź, żeby być na Maya przed tłumami. Teraz boję się że 30 wieczorem wszystko będzie już wyprzedane na 31 (jako, że to ostatni dzień otwarcia).

Czy ktoś zna może strony internetowe, gdzię mogę kupić/ zabookować taką wycieczkę na odległy termin? Ja znalazłam za ok 3400 THB i to dla mnie za drogo. Prosze podzielcie się pomysłami jak to ogarnąć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Maya Bay
#6 PostWysłany: 09 Maj 2022 22:05 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
raczej awykonalne, bo trzeba tam jeszcze doplynac, a promy koncza sie kolo 3 jesli nic sie nie zmienilo. poza tym nic szczegolnego ta wysepka, nie warto.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
dianiz uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Maya Bay
#7 PostWysłany: 09 Maj 2022 22:16 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Moim zdaniem warto. Ale również uważam, że nie dasz rady.
Góra
 Profil Relacje PM off
dianiz lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Maya Bay
#8 PostWysłany: 09 Maj 2022 22:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@dianiz Nie zapomnij kurtki przeciwdeszczowej.

https://www.klook.com/activity/6556-phi ... ip-phuket/
http://www.phuketandamantours.com/phi_p ... boat_1.php


btw
Tyle pięknych wysp w Taj, a wszyscy bezmyślnie pchają się na dwie, bo były w filmie i w milionach kopii na Instagramie...
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
dianiz uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Maya Bay
#9 PostWysłany: 09 Maj 2022 23:49 

Rejestracja: 30 Paź 2020
Posty: 10
Dziękuję za tak szybkie odpowiedzi i linki od Nick! Kurtkę już mam.

Trochę ostudziliście mój zapał, rozważę jeszcze bazę noclegową w Ao Nang lub Railay zamiast Phi Phi, bo do tych miejsc się spokojnie dostanę jeszcze 30 lipca. Z dotarciem na Phi Phi chyba rzeczywiście był by kłopot, bo ostatni kurs promu właśnie wygooglowałam że jest o 15:15 - i biorąc pod uwagę przylot do BKK o 11, nie dam rady złapać tego połączenia.

Wg nowego planu, 31 lipca bym mogła zrobic wycieczkę do Maya z Ao Nang- cały czas się nie poddaję:)
Miejsce pewnie oklepane, kolega mieszkający w Tajlandii też odradzał, ale ja nigdy tego sama nie widziałam, a na zdjęciach robi na mnie ogromne wrażenie. Większośc wakacji spędzę w Zatoce Tajlandzkiej (Samui i Tao), a tam nie znalazłam takich wow miejsc jak w okolicy Krabi. Ang Thong był by chyba najbliżej, ale jednak [na zdjęciach] bardziej mi się podobała Maya.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Maya Bay
#10 PostWysłany: 10 Maj 2022 07:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@dianiz We wspomnianym przez Ciebie parku Ang Thong możesz przenocować za grosze. W lipcu będzie tam pewnie kilka osób+pracownicy parku+kilkadziesiąt makaków, które przychodzą posiedzieć na plaży obok ludzi po południu. Bardzo przyjemne towarzystwo. W mojej ocenie Ang Thong przebija Maya Bay i to znacznie, ale to oczywiście kwestia indwyidualna.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Maya Bay
#11 PostWysłany: 05 Gru 2022 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 754
Loty: 205
Kilometry: 638 916
srebrny
Aktualnie tak wygląda Maya Bay:
Załącznik:
12.jpg
12.jpg [ 163.31 KiB | Obejrzany 403 razy ]

zrobiono porządek na plaży, long boaty podpływają od tyłu wyspy, drewnianą kładką dochodzimy do plaży. Strażnicy pilnują zeby nie zanurzać się ponad kolana, na plaży kradną małpy więc należy pilnować rzeczy. Wstęp do parku 400 Baht.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group