Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 21 Paź 2019 15:15 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 5
Z mojego pobytu na przełomie lutego i marca:
Phuket (Surin, Kamala Beach) - zdecydowanie na plus. Cisza, spokoj, rajskie widoki (Surin). Nie byłem sam na plaży, było stosunkowo sporo ludzi, ale jakoś się wszyscy "rozkładali" i moim zdaniem było luzno. Mimo wszystko czuć, ze wyspa jest komercyjna i ludzie np zagadają coś do Ciebie ale po chwili że moze taxi, garnitur etc.
Koh Lanta - ja jestem zawiedziony, ale byłem na plazach najbliżej głównego portu ,które to były co najwyżej średnie. Do tego jakaś dyskoteka którą było słychać w całym mieście. Na plus ludzie - zagadywali, nic Ci nie wciskali, właściciel noclegu za darmo podrzucał na plaże, ogólnie czuć było taki luz. No i lokalizacja - to jest dobre miejsce wypadowe na okoliczne wysepki.
Koh PhiPhi - nie byłem bo czytając opinie o noclegach często przewijało się, że głosno, że imprezownia, ale wrócę tam na jeden dzień
Koh Ngai - byłem na jednodniowej wycieczce. Rajska wyspa, ale na plaży gdzie cumują statki trochę tłoczno i słabe wejście do wody - dość daleko płytko, a na dnie martwa rafa koralowa. Mimo wszystko będąc ponownie w tajlandi w lutym planuję kilkudniowy pobyt na tej wyspie.
Podrzucę jeszcze Koh Phangan, chciałem tam dotrzeć, ale z Phuket to chyba ok 8h

Ogólnie określ na czym Ci zależy czy życie nocne, czy cisza, czy kompletne odludzie. I jakiej wyspy z danej grupy byś nie wybrał to prawdopodobnie będziesz zadowolony :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#22 PostWysłany: 23 Paź 2019 12:49 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Preferuję spokojną turystykę, bardziej chodzenie aniżeli picie na plaży, choć na 1-2 dni tego też można spróbować, na Phi Phi już byłem, i zapomniałem zapytać o najważniejsze a właściwie wtrącić , że będzie to przełom roku i nie chciałbym trafić katastrofy pogodowej.
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 30 Paź 2019 23:06 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Gdzie jest ta wyspa Koh Ngai? TO ta koło Ko Lanty?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 30 Paź 2019 23:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
Zgadza się:

Image

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
neverstopexploring lubi ten post.
neverstopexploring uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 30 Paź 2019 23:31 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Rzeczywiście warto? Dostanę się tam tylko z Krabi czy może z Phuket też da radę? I mam jeszcze jedno pytanie: na te wyspy po drugiej stronie półwyspu jak Ko samui, KOH PHA NGAN czy Ko Tao też dotrę jakoś z Phuket czy Krabi?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
samaki9 uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 30 Paź 2019 23:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1197
Loty: 401
Kilometry: 665 395
srebrny
Jeśli lecisz na przełomie roku to Zatoka Tajlandzka nie jest optymalnym wyborem ze względu na większe ryzyko pogodowe niż po drugiej stronie półwyspu. Jeśli jednak mimo wszystko Cię to interesuje to z Phuket dolecisz zarówno na Samui jak i do Surat Thani (zdaje się że z przesiadką na DMK ale taniej), skąd dostaniesz się promem na Phangan - weź jednak pod uwagę burzliwość wód w tym okresie.
Góra
 Profil Relacje PM off
neverstopexploring lubi ten post.
neverstopexploring uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 31 Paź 2019 00:19 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Dzięki za info bo ta strona : http://mandalay.pl/tajlandia/pogoda trochę mało konkretnie pisze o pogodzie z rozróżnieniem na rejony, czyli lepiej będzie na przełomie roku pogodowo np. na Ko Lancie, Ko juM czy KO ngai?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 31 Paź 2019 00:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1197
Loty: 401
Kilometry: 665 395
srebrny
Tak zdecydowanie lepiej albo wręcz idealnie. Jeśli chodzi o pogodę, od grudnia do marca jest najlepszy okres na podróż w te rejony. Wyspy w Zatoce Tajlandzkiej sensowniej jest odwiedzać w okresie europejskiej wiosny/jesieni.
Góra
 Profil Relacje PM off
neverstopexploring lubi ten post.
neverstopexploring uważa post za pomocny.
 
      
#29 PostWysłany: 31 Paź 2019 00:54 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Dzięki raz jeszcze i na koniec ostatnie: start zaplanowałem sobie na Phuket, dopłynę stamtąd na Koh Mook, Koh Ngai czy Koh Jum? Czy tylko z Krabi?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 31 Paź 2019 08:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1197
Loty: 401
Kilometry: 665 395
srebrny
Proszę
https://www.phuketferry.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 21 Lis 2019 13:27 

Rejestracja: 27 Gru 2017
Posty: 37
Podepnę się pod temat
Doradźcie proszę, która wyspę wybrać: Koh Mook, Koh Ngai ?
wcześniej będzie Phuket i skutery, Phi-Phi snoorkowanie i relax, Ko Lanta na skuterach no i właśnie ..........co następne przed wylotem z Trangu do Bangkoku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 02 Gru 2019 02:00 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
impunitussanta napisał(a):
asnahtful napisał(a):
Dokąd z Phuket?
Similany
Ko PhiPhi
Ko Ngai
Ko Tao



To plus dodałbym Ko Yao Yai, które jest dla mnie najmniej komercyjne.



Był ktoś może jeszcze na tej Ko Yao Yai? A może także na Koh Yao noi?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group