Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Tajlandia 22.08-02.09
#1 PostWysłany: 16 Lip 2019 10:52 

Rejestracja: 16 Lip 2019
Posty: 3
Witam wszystkich! Jedziemy w trójkę do Tajlandii 22.08 do 02.09 i wstępnie mamy taki plan:
Przylot do Phuket 22.08 i stamtąd planujemy pojechać do Ao Nang na 2-3 dni, żeby przy okazji wziąć wycieczkę do PhangNga Bay. Dalej planowaliśmy Phi Phi na 3 dni. I tutaj mamy dylemat czy jechać na Phuket (a jeśli tak to jakie miejsce tam polecacie?) albo w okolice Koh Ngai?
Nastawiamy się głównie na odpoczynek. Dlatego chciałbym się Was poradzić co byście doradzili? A może jest jeszcze coś godnego zobaczenia :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
#2 PostWysłany: 16 Lip 2019 10:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2017
Posty: 277
Loty: 220
Kilometry: 407 639
niebieski
Z Phi Phi jedźcie na Koh Ngai, nie ma sensu wracać na dłużej na Phuket, sam Phuket bym dziś skrócił do minimum ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Lip 2019 11:26 

Rejestracja: 16 Lip 2019
Posty: 3
Właśnie spojrzałem na łodzie z Phi Phi do Koh Ngai i jest problem z transportem, ponieważ kursują dopiero od października.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Lip 2019 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2017
Posty: 277
Loty: 220
Kilometry: 407 639
niebieski
@mateusz097 no tak to jest przełom sierpnia i września i rzeczywiście może być spory problem z dostaniem się na którąś z mniejszych wysepek. Phuket to taki moloch turystyczny choć poza sezonem może być luźniej, ale widzę że na Koh Lante pływają promy i speedboaty a to zdecydowanie spokojniejsze i ładniejsze miejsce
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 16 Lip 2019 12:37 

Rejestracja: 16 Lip 2019
Posty: 3
A jeszcze nasuwa mi się pytanie, czy warto zarezerwować na internecie wycieczki czy na miejscu cena jest niższa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 16 Lip 2019 12:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2017
Posty: 277
Loty: 220
Kilometry: 407 639
niebieski
Ja byłem w sezonie i z doświadczenia powiem że widziałem trochę wyższe ceny wycieczek na miejscu niż przez Internet, choć jedną wycieczkę na Phi Phi udało się ogarnąć taniej na miejscu, tylko trzeba było poszukać. Jeśli chodzi o promy to mieliśmy tylko jeden ogarnięty z neta i żałuje że nie ogarnąłem wcześniej innych bo jednak wychodziło trochę mniej przez neta. Poza sezonem może być inaczej ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 16 Lip 2019 12:56 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8587
złoty
Jeśli potrafisz się targować, to zawsze na miejscu będzie sporo taniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group