Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
https://immi.homeaffairs.gov.au/visas/g ... isitor-651


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 254 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#161 PostWysłany: 16 Maj 2017 10:02 

Rejestracja: 11 Lis 2014
Posty: 353
niebieski
incognita napisał(a):
Hej. Wypełniłam wniosek, wysłałam i ciągu kilku sekund dostałam emaila z wizą. Niestety, nie zauważyłam, że nr paszportu wpisałam jednym ciągiem, bez odstępu między literami i cyframi. Czy to przejdzie, czy muszę gdzieś pisać o poprawę?


Dobrze zrobiłaś, powinno być bez odstępów.
Miłej podróży :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#162 PostWysłany: 16 Maj 2017 12:49 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 191
Dziękuję bardzo :) . To już druga podróż do Australii i mam nadzieję, że i tym razem będę dobrze odpoczywać :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#163 PostWysłany: 19 Maj 2017 20:22 

Akna napisał(a):
jeśli pytasz o wizę turystyczną, to nic nie jest wbijane

Mnie wbito pieczątkę przy wjeździe:

Załączniki:
unnamed.jpg
unnamed.jpg [ 50.09 KiB | Obejrzany 3869 razy ]
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#164 PostWysłany: 19 Maj 2017 20:31 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Mnie też wbito australijską wizę a mojemu mężowi nie, byliśmy razem. ;)
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#165 PostWysłany: 22 Maj 2017 00:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
Mi też wbito. Dostałem również "departed" na ładną prośbę. :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#166 PostWysłany: 23 Maj 2017 05:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Otrzymałem pieczątkę :) Pieczątki w Sydney wbijają na własną prośbę przy desk'u zaraz po przejściu kontroli paszportowej.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#167 PostWysłany: 02 Sie 2017 14:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2012
Posty: 157
hej, mam pytanie odnosnie wizy evisitor (subclass 651); jest ona wazna rok, a czy gdybym wjechal np ostatniego dnia jej waznosci i chcial zostac pare tygodni, nie byloby problemu?

i druga rzecz; czy ew. przedluzenie jej musi sie miescic w 12 miesiacach od wystawienia evisitor? np. wjechalbym do au po 9 miesiacach od otrzymania wizy, i chcialbym przedluzyc na kolejne 3 co przekroczyloby limit roku od wystawienia pozwolenia...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#168 PostWysłany: 02 Sie 2017 16:34 

Rejestracja: 30 Maj 2013
Posty: 430
Loty: 644
Kilometry: 1 419 433
niebieski
Wize e-visitor mozna dostac na zakladkę. Ja mialem wize do maja, a planowalem nastepna podroz w sierpniu -więc zeby miec pewnosc wypelnilem kolejny wniosek w grudniu poprzedniego roku i dostalem wize na rok. Od grudnia mialem wazne 2 wizy - jedna do maja druga do kolejnego grudnia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
czukuczuku lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#169 PostWysłany: 18 Sie 2017 14:39 

Rejestracja: 26 Lip 2011
Posty: 225
Loty: 77
Kilometry: 325 362
niebieski
jak to wygladalo na immi account? miales dwie wizy czy jedna o dlugim terminie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#170 PostWysłany: 05 Lis 2017 07:20 

Rejestracja: 05 Lis 2017
Posty: 2
Witam W jaki sposób trzeba udokumentować pieniądze na pobyt w Australii. Czy trzeba mieć gotówkę czy karta kredytowa była by wystarczająca z wyciągiem bankowym? Czy może tylko podać adres kolegi do którego się jedzie?
Jak oblicza urząd australijski stawkę dzienna? Ile pieniążków trzeba mieć przysobie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#171 PostWysłany: 05 Lis 2017 23:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
Na zdrowy rozum wystarczy karta. Chyba nie było tu nikogo, kto miałby maglowanie dot. pieniędzy - to nie USA, czy Izrael (oczywiście możesz się sam wczytać w przepisy).

Adres jak najbardziej, o ile cel podróży zgadza się z przyznaną wizą. Inaczej prosisz się o kłopoty...

Kasy? Tyle ile trzeba i udowodnisz, że jesteś za to w stanie przeżyć i wrócić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#172 PostWysłany: 06 Lis 2017 09:09 

Rejestracja: 05 Lis 2017
Posty: 2
Dzwoniłem do Departamentu Imigracyjnego i Ochrona Granicy. Gość powiedział mi że czasami sprawdzają jak ktoś przyjeżdza z kraju o dużym ryzyku że ktoś bedzie pracował. Takie dosłowne słowa. Poza tym na pytanie to ile to ma być na dzień odpowiedział że ma pokrywać zakwaterowanie i życie im podróże. Ty masz racje manyaky. Lepiej nie wpisywac adresu, tego nie robić. Choć pisze tam ze to wiza do odwiedzin rodziny, przyjaciół...itp
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#173 PostWysłany: 03 Gru 2017 17:30 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2329
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Chciałem wypełnić wniosek o wizę 651 na stronie border.gov.au, a tam jest komunikat o przerwie technicznej z 28 lutego 2017 r. Jaki jest prawidłowy wniosek do wypełnienia wniosku?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#174 PostWysłany: 03 Gru 2017 19:46 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 191
To prawidłowa strona. Przy wypełnianiu wniosku przekierowuje na immi.gov.au. Weszłam teraz na stronę i nie widzę takiego komunikatu. Może chwilowy błąd?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#175 PostWysłany: 05 Sty 2018 23:04 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2329
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Spotkałem sie gdzieś z informacją, że evisa znika bodajże od kwietnia rozumiem, że chodzi o tą darmową załatwianą przez internet. Chciałem znaleźć informacje, ale mogłem tego potwierdzić. Czy rzeczywiście tak jest?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#176 PostWysłany: 05 Sty 2018 23:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
jest tak jak na ich stronie
enjoy
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#177 PostWysłany: 16 Sty 2018 21:11 

Rejestracja: 19 Lis 2016
Posty: 73
Loty: 66
Kilometry: 155 292
Witam,
składałam wniosek o wizę subclass 651 i pojawił mi się błąd podczas przesyłania wniosku - jako że mail zwrotny nie przychodził, postanowiłam skasować pierwszy wniosek i wysłać drugi. I wtedy - a jakże - na maila przyszły dwie wizy.
Czy ktoś z Was miał taką sytuację? I czy to może stanowić problem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#178 PostWysłany: 14 Lut 2018 16:10 

Rejestracja: 19 Maj 2015
Posty: 6
Witam!

Wraz z żoną mieszkamy w USA, ale niedługo wyjeżdżamy do Polski i przed powrotem chcemy zwiedzić jeszcze parę miejsc. Najpierw jedziemy na zachodnie wybrzeże USA, później na Hawaje, a na koniec chcieliśmy odwiedzić Australię. Złożyłem wnioski o wizy turystyczne do Australii. Nie wiem czy to był błąd, ale kiedy zapytani zostaliśmy o pracę, wpisałem OTHER i napisałem, że podróżujemy z żoną po świecie i w Australii chcemy zatrzymać się na 3 tygodnie, po czym wypisałem punkty, w których chcemy się zatrzymać.
Zostaliśmy poproszeni o dosłanie kopii paszportu, planu podróży i wyciągu z konta, aby potwierdzić to, że jesteśmy w stanie pokryć nasz wyjazd. Wysłałem to 9 lutego, dzisiaj mamy 14, a ja ciągle nie mam informacji na temat przyznania wizy.

Czy to, że wpisałem OTHER to był błąd?
Czy to normalne, że po wysłaniu dokumentów na przyznanie wizy czeka się dłużej?
Czy jest możliwość, że uznają to jako emigracja i nie będą chcieli nas wpuścić?

Dziękuję za odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#179 PostWysłany: 14 Lut 2018 20:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2620
Loty: 194
Kilometry: 512 596
złoty
Prawie wszyscy tutaj dostaliśmy wizę po dosłownie paru minutach od przesłania wniosku. Trzeba było nie klikać "other", nikt nie sprawdza czy faktycznie masz pracę. Musisz więc czekać, ewentualnie sprawdź folder SPAM w skrzynce pocztowej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#180 PostWysłany: 15 Lut 2018 12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
W sumie nie wiem jak bardzo trzeba się 'postarać' aby nie dostać wizy turystycznej do Australii ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 254 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group