Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 19 Maj 2019 10:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2016
Posty: 650
Loty: 146
Kilometry: 358 646
niebieski
Czy ktoś ma doświadczenia z Jucy ale nie z kamperami tylko z osobówkami ? Cena jest podejrzanie niska 17NZD za dobę ( Mazda 3 2015-2017). W innych wypożyczalniach życzą sobie od 45+ NZD za dobę
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Rodos od 2060 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Rodos od 2060 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN
#62 PostWysłany: 19 Maj 2019 10:23 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3242
srebrny
3 lata temu na północnej wyspie wynajmowaliśmy 2 Nissany Tida. Dość wiekowe, przebiegi ztcp 100-200 tys km, ale dobrze utrzymane i bez problemów. Nie sprawdzali pod kątem uszkodzeń przy zwrocie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 19 Maj 2019 11:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1427
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
Ja co prawda miałem w Jucy dwie relokacje (jedna po drugiej), w tym Mazda 3, niemniej z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi. Profesjonalna obsługa, czy to w Queenstown (szybka rezerwacja promu), czy w Auckland (pomocni przy przepakowaniu bagaży z auta do auta), czy w Wellington. Ceny były więcej niż okazyjne, również.
Samochody w porządku. Mazda ekonomiczna w spalaniu i wygodna w prowadzeniu. Jako drugi dostałem Mitsubishi Outlander, dzięki czemu pojeździłem też po szutrówkach na Coromandel.

Załączniki:
P1017171n.jpg
P1017171n.jpg [ 275.01 KiB | Obejrzany 2893 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 19 Maj 2019 19:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2016
Posty: 650
Loty: 146
Kilometry: 358 646
niebieski
Dzięki za pomoc :) zarezerwowałem Mazdę 3 w Jucy :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 29 Maj 2019 07:59 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 317
Czy hybryda to dobry pomysł na NZ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 23 Cze 2019 15:54 

Rejestracja: 02 Gru 2012
Posty: 26
Jakieś wypożyczalnie camperów możecie polecić, macie z nimi jakieś doświadczenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 26 Sie 2019 11:47 

Rejestracja: 11 Sty 2016
Posty: 146
Loty: 182
Kilometry: 455 580
W kwietniu będziemy 26 dni w NZ, w jucy jest 41$/dzień w snap rental niecałe 100zł/dzień +250$ za oddanie w innym miejscu. Rezerwować czy sie wstrzymać bo jest szansa że będzie taniej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 29 Sie 2019 01:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2017
Posty: 32
Kwiecien to nie jest jakis specjalnie atrakcyjny termin. Jak to jest camper to bierz teraz taniej nie bedzie a w Jucy moze nie byc pozniej wolnych. Tak bylo w lipcu i w sierpniu , ze nie bylo camperow w Jucy bo oni w przeciwienstwie do innych firm obnizaja ceny na zime i maja ruch. Inne firmy przykladowo wola cala zime trzymac campery na duzych placach i czekac na wiosne i lato i przywalic z ceny niz dac ludziom taniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 29 Gru 2019 13:04 

Rejestracja: 29 Gru 2019
Posty: 3
-- 29 Gru 2019 12:35 --

Hej! Zwiedziliśmy NZ w październiku 2019. Na wyspie północnej wynajęliśmy samochód osobowy u Omega Rentals. Odebrali nas na lotnisku w Auckland i zawieźli do swojej placówki (ok. 2 km od lotniska). Mieliśmy samochód Mazda. Fajnie się jeździło, nic złego z nim się nie działo, więc oddaliśmy go po tygodniu znowu w Auckland bez żadnego stresu.

Na wyspie południowej wynajęliśmy campervan u frmy Spaceships Rentals - wersja Beta Standard. Możecie zobaczyć nasz filmik z tym campervanem

:) Również byliśmy zadowoleni, tylko, że oczywiście dużo palił. Myślę, że jak każdy campervan. Dla dwójki osób wpełni wystarczający. Poza tym jest lżejszy od tych dużych camperów, więc można jechać szybciej i jest bardzie zwinny (cecha przydatna na drogach wyspy południowej). Wynajęliśmy go w Christchurch, zwracaliśmy również w tym samym miejscu. Fajne jest to, że podróżnicy zostawiają w ich biurze rzeczy, które im się już nie przydadzą. Więc wzięliśmy tam proszek do prania, dodatkowe butle z gazem, wodę itd.

-- 29 Gru 2019 13:04 --

Poprawka, byliśmy w listopadzie :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 28 Paź 2022 20:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1694
Loty: 205
Kilometry: 463 041
srebrny
Po 4h siedzenia i szukania mam powoli dość - czy są jeszcze jakieś wartościowe agregatory poza rentalcars, ECR i kajakiem?
O ile na południowej wyspie w grudniu całkiem w dobrej cenie dorwałem auto, to na północy ręce opadają gdy szukam czegoś z Aukland do oddania w Wellington. Wszystkie $1 transfery wiadomo odpadają, bo jadę dokładnie w drugim kierunku.

Zostaje mi ewentualnie branie Jucy z AKL do Queenstown na całość wyjazdu, ale to ostateczność.
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 28 Paź 2022 23:46 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1714
Loty: 642
Kilometry: 1 085 513
srebrny
Nie wiem jak w NZ ale ogólnie skyscanner ma dobre ceny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 03 Lis 2022 11:04 

Rejestracja: 03 Lis 2022
Posty: 24
Zarezerwowałem w f. APEX. Notowania ma niezłe. Ceny też. W cenie wynajmu bezpłatny przewóz auta promem przez Cieśninę Cooka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 04 Lis 2022 19:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2016
Posty: 650
Loty: 146
Kilometry: 358 646
niebieski
Ja wypożyczałem w Juicy. Wszystko super, auto miało dach porysowany tak jakby skakał po nim wilkołak, a reszta super. Dodatkowo jak się u nich wynajmuje samochód to jest zniżka na rejs po Milford Sound i nie było problemu z transportem między wyspami. Nie wiem czy wszyscy pozwalają na wjazd na prom ale w Juicy nie było problemu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#74 PostWysłany: 21 Gru 2022 11:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1694
Loty: 205
Kilometry: 463 041
srebrny
Mało kto pozwala na wjazd na prom, przynajmniej z marek 'topowych' jak Europcar czy Hertz. Hertz na 100% zabrania.

Ja mam za sobą dwa (a przed sobą jedno) wypożyczenia w NZ:
Wyspa Północna - Europcar (via discovercars.com) - miał być Swift, dali Kia (jakaś taka większa), nówka auto i świetnie się jeździło, oddanie na promie w Wellington poprzez drop off - nikt nic nie oglądał, zero szkód itp.

Wyspa Południowa - dzisiaj zdałem po tygodniu Mitsubishi Outlander'a z Hertza. Odbiór w Picton zaraz obok promu, zero oglądania, kluczyk do ręki i jedź pan (mam gold'a w Hertz), na maila zdjęcia z oględzin auta przed odbiorem (robione w garażu/myjni i guzik widać), jak masz człowieku obiekcje to masz 60 minut (!) na zrobienie własnych fotek i wrzucenie na stronę. Ja przespałem temat i po 2h od odbioru olałem sprawę, chociaż auto nowe i czyste to dwie delikatne rysy na drzwiach miało (jakby ktoś się po żywopłocie przejechał). Dzisiaj zdałem u ajenta w Dunedin (stres był bo pomyliłem godzinę zdania - miałem na 16 a myślałem że na 17 i ostatecznie byłem 16:30 - nikt nic nie powiedział, niczego nie podpisywałem, odebrali kluczyk i tyle). Zobaczymy jak to rozliczą, mam nadzieję że będzie git.

Mam jeszcze Hertza i30 autko na 16h w Auckland - wyszło mi w głowie że taniej mi auto wynająć (100 NZD) niż płacić za bus/taxi z lotniska do hotelu (70 NZD) i następnego dnia z hotelu do lotniska (kolejne 70 NZD). Oby mi ten zabieg nie wyszedł bokiem :)
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 21 Kwi 2024 01:26 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1714
Loty: 642
Kilometry: 1 085 513
srebrny
Brałem w AKL z wypozyczalni Scotties, poza lotniskiem. Koszt z podstawowym ubezpieczeniem 107EUR za 6dni, rezerwowane przez OTA. W godzinach pracy czyli 9-16 mają shuttle. Poza jest trochę zachodu bo albo pieszo (20min) albo Uber za ok. 13NZD.

Złego słowa nie powiem, auto dotarte, Toyota Corolla czyli to co zarezerwowałem. Kluczyki self chekin, czyli że skrytki, zwrot tak samo. Na oczy nikogo nie widziałem, bo miałem zbójeckie godziny lotów.

Kontakt dobry przez WhatsApp, przesyłam wszystkie dokumenty przed odbiorem, jedyny minus do duży depozyt na kk, ok. 11tys PLN.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group