Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 74 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 19 Maj 2019 10:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2016
Posty: 650
Loty: 146
Kilometry: 358 646
niebieski
Czy ktoś ma doświadczenia z Jucy ale nie z kamperami tylko z osobówkami ? Cena jest podejrzanie niska 17NZD za dobę ( Mazda 3 2015-2017). W innych wypożyczalniach życzą sobie od 45+ NZD za dobę
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#62 PostWysłany: 19 Maj 2019 10:23 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3226
srebrny
3 lata temu na północnej wyspie wynajmowaliśmy 2 Nissany Tida. Dość wiekowe, przebiegi ztcp 100-200 tys km, ale dobrze utrzymane i bez problemów. Nie sprawdzali pod kątem uszkodzeń przy zwrocie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 19 Maj 2019 11:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1409
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
Ja co prawda miałem w Jucy dwie relokacje (jedna po drugiej), w tym Mazda 3, niemniej z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi. Profesjonalna obsługa, czy to w Queenstown (szybka rezerwacja promu), czy w Auckland (pomocni przy przepakowaniu bagaży z auta do auta), czy w Wellington. Ceny były więcej niż okazyjne, również.
Samochody w porządku. Mazda ekonomiczna w spalaniu i wygodna w prowadzeniu. Jako drugi dostałem Mitsubishi Outlander, dzięki czemu pojeździłem też po szutrówkach na Coromandel.

Załączniki:
P1017171n.jpg
P1017171n.jpg [ 275.01 KiB | Obejrzany 2743 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 19 Maj 2019 19:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2016
Posty: 650
Loty: 146
Kilometry: 358 646
niebieski
Dzięki za pomoc :) zarezerwowałem Mazdę 3 w Jucy :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 29 Maj 2019 07:59 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 317
Czy hybryda to dobry pomysł na NZ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 23 Cze 2019 15:54 

Rejestracja: 02 Gru 2012
Posty: 26
Jakieś wypożyczalnie camperów możecie polecić, macie z nimi jakieś doświadczenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 26 Sie 2019 11:47 

Rejestracja: 11 Sty 2016
Posty: 146
Loty: 181
Kilometry: 453 901
W kwietniu będziemy 26 dni w NZ, w jucy jest 41$/dzień w snap rental niecałe 100zł/dzień +250$ za oddanie w innym miejscu. Rezerwować czy sie wstrzymać bo jest szansa że będzie taniej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 29 Sie 2019 01:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2017
Posty: 32
Kwiecien to nie jest jakis specjalnie atrakcyjny termin. Jak to jest camper to bierz teraz taniej nie bedzie a w Jucy moze nie byc pozniej wolnych. Tak bylo w lipcu i w sierpniu , ze nie bylo camperow w Jucy bo oni w przeciwienstwie do innych firm obnizaja ceny na zime i maja ruch. Inne firmy przykladowo wola cala zime trzymac campery na duzych placach i czekac na wiosne i lato i przywalic z ceny niz dac ludziom taniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 29 Gru 2019 13:04 

Rejestracja: 29 Gru 2019
Posty: 3
-- 29 Gru 2019 12:35 --

Hej! Zwiedziliśmy NZ w październiku 2019. Na wyspie północnej wynajęliśmy samochód osobowy u Omega Rentals. Odebrali nas na lotnisku w Auckland i zawieźli do swojej placówki (ok. 2 km od lotniska). Mieliśmy samochód Mazda. Fajnie się jeździło, nic złego z nim się nie działo, więc oddaliśmy go po tygodniu znowu w Auckland bez żadnego stresu.

Na wyspie południowej wynajęliśmy campervan u frmy Spaceships Rentals - wersja Beta Standard. Możecie zobaczyć nasz filmik z tym campervanem

:) Również byliśmy zadowoleni, tylko, że oczywiście dużo palił. Myślę, że jak każdy campervan. Dla dwójki osób wpełni wystarczający. Poza tym jest lżejszy od tych dużych camperów, więc można jechać szybciej i jest bardzie zwinny (cecha przydatna na drogach wyspy południowej). Wynajęliśmy go w Christchurch, zwracaliśmy również w tym samym miejscu. Fajne jest to, że podróżnicy zostawiają w ich biurze rzeczy, które im się już nie przydadzą. Więc wzięliśmy tam proszek do prania, dodatkowe butle z gazem, wodę itd.

-- 29 Gru 2019 13:04 --

Poprawka, byliśmy w listopadzie :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 28 Paź 2022 20:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1676
Loty: 199
Kilometry: 453 204
srebrny
Po 4h siedzenia i szukania mam powoli dość - czy są jeszcze jakieś wartościowe agregatory poza rentalcars, ECR i kajakiem?
O ile na południowej wyspie w grudniu całkiem w dobrej cenie dorwałem auto, to na północy ręce opadają gdy szukam czegoś z Aukland do oddania w Wellington. Wszystkie $1 transfery wiadomo odpadają, bo jadę dokładnie w drugim kierunku.

Zostaje mi ewentualnie branie Jucy z AKL do Queenstown na całość wyjazdu, ale to ostateczność.
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 28 Paź 2022 23:46 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1704
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
Nie wiem jak w NZ ale ogólnie skyscanner ma dobre ceny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 03 Lis 2022 11:04 

Rejestracja: 03 Lis 2022
Posty: 24
Zarezerwowałem w f. APEX. Notowania ma niezłe. Ceny też. W cenie wynajmu bezpłatny przewóz auta promem przez Cieśninę Cooka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 04 Lis 2022 19:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2016
Posty: 650
Loty: 146
Kilometry: 358 646
niebieski
Ja wypożyczałem w Juicy. Wszystko super, auto miało dach porysowany tak jakby skakał po nim wilkołak, a reszta super. Dodatkowo jak się u nich wynajmuje samochód to jest zniżka na rejs po Milford Sound i nie było problemu z transportem między wyspami. Nie wiem czy wszyscy pozwalają na wjazd na prom ale w Juicy nie było problemu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#74 PostWysłany: 21 Gru 2022 11:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1676
Loty: 199
Kilometry: 453 204
srebrny
Mało kto pozwala na wjazd na prom, przynajmniej z marek 'topowych' jak Europcar czy Hertz. Hertz na 100% zabrania.

Ja mam za sobą dwa (a przed sobą jedno) wypożyczenia w NZ:
Wyspa Północna - Europcar (via discovercars.com) - miał być Swift, dali Kia (jakaś taka większa), nówka auto i świetnie się jeździło, oddanie na promie w Wellington poprzez drop off - nikt nic nie oglądał, zero szkód itp.

Wyspa Południowa - dzisiaj zdałem po tygodniu Mitsubishi Outlander'a z Hertza. Odbiór w Picton zaraz obok promu, zero oglądania, kluczyk do ręki i jedź pan (mam gold'a w Hertz), na maila zdjęcia z oględzin auta przed odbiorem (robione w garażu/myjni i guzik widać), jak masz człowieku obiekcje to masz 60 minut (!) na zrobienie własnych fotek i wrzucenie na stronę. Ja przespałem temat i po 2h od odbioru olałem sprawę, chociaż auto nowe i czyste to dwie delikatne rysy na drzwiach miało (jakby ktoś się po żywopłocie przejechał). Dzisiaj zdałem u ajenta w Dunedin (stres był bo pomyliłem godzinę zdania - miałem na 16 a myślałem że na 17 i ostatecznie byłem 16:30 - nikt nic nie powiedział, niczego nie podpisywałem, odebrali kluczyk i tyle). Zobaczymy jak to rozliczą, mam nadzieję że będzie git.

Mam jeszcze Hertza i30 autko na 16h w Auckland - wyszło mi w głowie że taniej mi auto wynająć (100 NZD) niż płacić za bus/taxi z lotniska do hotelu (70 NZD) i następnego dnia z hotelu do lotniska (kolejne 70 NZD). Oby mi ten zabieg nie wyszedł bokiem :)
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 74 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group