Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Karta SIM w Salwadorze
#1 PostWysłany: 06 Sie 2017 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2203
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Hej,

Czy ktoś z Was ma doświadczenie jaką kartę SIM najlepiej kupić, żeby mieć dostęp do szybkiego Internetu w Salwadorze przez okres tygodnia?

Pozdrawiam!
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksemburg na weekend za 715 PLN. Loty Lufthansą z Wrocławia + 4* hotel Luksemburg na weekend za 715 PLN. Loty Lufthansą z Wrocławia + 4* hotel
City break w Puli za 503 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Katowic i noclegi w centrum City break w Puli za 503 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Katowic i noclegi w centrum
#2 PostWysłany: 06 Sie 2017 13:06 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6254
Loty: 478
Kilometry: 1 019 055
http://prepaid-data-sim-card.wikia.com/wiki/El_Salvador
Ja biore Movistar bo wydaje sie najlepiej, 1gb na tydzien powinno wystraczyc
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
12groszy uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 28 Paź 2017 19:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2014
Posty: 384
Loty: 542
Kilometry: 1 003 523
niebieski
Movistar daje radę. Po opuszczeniu Salwadoru miałem problemy z roamingiem w Kostaryce lecz kontakt z obsługą klienta na WhatsApp rozwiązał problem tylko zajęło im to dobę. Próbowałem również Claro i muszę stwierdzić, że też jest godne polecenia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 04 Lut 2024 10:55 

Rejestracja: 25 Lis 2023
Posty: 92
niebieski
Kupiłem Movistara i moje subiektywne odczucia są takie, że działa on najgorzej ze wszystkich sieci, które miałem do tej pory. Dodatkowo ta sieć ma jakąś blokadę, która uniemożliwia udostępnianie Internetu przez Router WiFi / Bluetooth.

Chciałem kupić Claro, ale mają jakąś wielką awarię systemu w Ameryce Środkowej, nie rejestrują nowych nr i proponują wrócic w kolejnym tygodniu. Przed salonami mają również kolejki. Próbowałem znaleźć info co się stało, ale na razie nikt nic nie wie (info np tu https://www.laprensani.com/2024/02/01/e ... da-la-cara).

Tigo kupione w Gwatemali nie działa w Roamingu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Niedzwiedzik uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 07 Lut 2024 09:54 

Rejestracja: 22 Lut 2022
Posty: 42
Claro dziala najlepiej w Ameryce Srodkowej. Rowniez jak kupisz np. w Nicaragui to w El Salvadorze czy Gwatemali zadziała
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 07 Lut 2024 11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 990
Loty: 276
Kilometry: 605 803
srebrny
Potwierdzam że Claro wszędzie daje radę i jest najbardziej dostępne, nawet na małych odludnych wioskach można doładować. Przerobiłem całą Amerykę Środkową i większość Południowej i chyba tyko w Wenezueli brałem Movistara.
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Martinuss lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 07 Lut 2024 12:26 

Rejestracja: 25 Lis 2023
Posty: 92
niebieski
@JaLaTam17, @mmaratonczyk zam Claro, bo sam używałem tej sieci w innych krajach Ameryki Środkowej i Południowej, ale niestety dalej mają awarię i nie rejestrują nowych użytkowników :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 13 Lut 2024 01:33 

Rejestracja: 25 Lis 2023
Posty: 92
niebieski
tetr1s napisał(a):
Tigo kupione w Gwatemali nie działa w Roamingu.

Niestety nie mogę już edytować posta, więc dodam małą poprawkę do swojego info. Skończył mi się pakiet w Movistar i okazuje się, że to Tigo bez problemu działa zarówno w Salwadorze jak i Hondurasie. Jedyne co to trzeba odczekać jakiś czas (niestety nie wiem jaki) po przekroczeniu granicy i w przypadku Salwadoru był to co najmniej dzień (w Hondurasie zadziałało od ręki).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group