Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 19 Cze 2022 11:16 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
@nick zapisz ten post i otworz za rok ;) tani pieniadz sie skonczyl, rozdawnictwo pocovidowe i socjale ograniczone i kazdy bedzie 2 razy ogladal, zanim wyda na jakas zabawe w alternatywny 'pieniadz', ktory w zasadzie nigdzie nie ma szerokiego zastosowania, ani nie jest nowym zlotem. ale ze ceny nakreca glownie chciwosc, to nic nie jest wykluczone..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#22 PostWysłany: 19 Cze 2022 16:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1545
Loty: 193
Kilometry: 354 012
platynowy
nick napisał(a):
@ibartek o ho, skoro już nawet na f4f takie posty, to zwiastuje koniec spadków, popytam jeszcze taksówkarzy, jak powiedzą że internetowy piniądz upadł, to robię dziś poważne zakupy.
Taksówkarze faktycznie są najlepszym antywskaznikiem. W maju '21 gdy jechałem do Modlina bitcoin dobijał do 60k $ a taksiarz przez bite pol godziny mówił jak to co miesiąc wrzuca oszczędności w różne krypto i jakie to genialne zastosowania może mieć w przyszłości pomimo braku chęci do rozmowy z mojej strony. Nawet mu powiedziałem że to zły znak bo gdy fryzjerka i taksówkarz coś polecają to zazwyczaj oznacza szczyt koniunktury w danej dziedzinie. Wtedy obruszył i przez kolejne pół godziny nic nie mówił więc miałem święty spokoj xD oczywiście zaraz potem BTC poleciał, zrobił podwójny szczyt i jaka jest wartość dzisiaj - każdy widzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 20 Cze 2022 21:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Nie muszę za rok, zrobię to dzisiaj, bo stwierdziłem że 10% zysku w 24h zupełnie mnie satysfakcjonuje.Krypto dzięki swojej małej płynności nadaje się idealnie na szybkie przejażdżki, właściwie to nie winda a taki "paternoster", kwestia czy wejdzie się gdy jedzie w odpowiednią stronę... Nie interesuje mnie zastosowanie krytpo inne niż przejażdżka, byle by tylko była w górę.
ibartek napisał(a):
@nick zapisz ten post i otworz za rok ;) tani pieniadz sie skonczyl, rozdawnictwo pocovidowe i socjale ograniczone i kazdy bedzie 2 razy ogladal, zanim wyda na jakas zabawe w alternatywny 'pieniadz', ktory w zasadzie nigdzie nie ma szerokiego zastosowania, ani nie jest nowym zlotem. ale ze ceny nakreca glownie chciwosc, to nic nie jest wykluczone..
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 20 Cze 2022 22:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4088
HON fly4free
nick napisał(a):
....byle by tylko była w górę.

Nie musi, mozna shortwac futures ;-)
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 20 Cze 2022 23:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@jaco027 Graczy na kontraktach terminowych, specjalistów od analizy technicznej, tłumaczy fal Elliota spotykam codziennie na parkingu pobliskiego supermarketu i losuję któremu oddać wózek do odprowadzenia :twisted:
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 20 Cze 2022 23:13 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4793
platynowy
@nick rekinie jedynie na +inwestycji, dopiszesz jak to się ma do tematu i sytuacji Salwadoru.
Tak, by nawet luźno trzymać się tematu 8-)

https://pl.beincrypto.com/konferencja-b ... 44-krajow/
Góra
 Profil Relacje PM off
nick lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 20 Cze 2022 23:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@dg72 Ale ja nie jestem jedynie na +, kupę przerąbałem ale jawnie cieszę się tylko z tych wygranych, resztę skrzętnie ukrywam 8-) poza tym moja lepsza połowa prosiła przekazać, że wybrzeże Salwadoru to jej miejsce nr.2 na liście miejsc, w których w krótkim czasie można naładować baterie i to jedno z najbardziej medialnie zakłamanych miejsc - wygląda na to że ktoś zapomniał opłacić składki medialnym korporacjom za odstąpienie od czarnego PR-u :mrgreen:
Załącznik:
image_2022-06-20_234638562.png
image_2022-06-20_234638562.png [ 48.24 KiB | Obejrzany 963 razy ]
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo


Ostatnio edytowany przez nick 20 Cze 2022 23:46, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
dg72 lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 20 Cze 2022 23:26 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4793
platynowy
Po takich inwestycjach.... W kraju zapewne kolejnego bankruta słabo się "ładuje akumulatory'

https://obserwatorgospodarczy.pl/2022/0 ... yptowalut/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 18 Wrz 2022 22:18 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
https://pl.beincrypto.com/salwador-praw ... -bitcoina/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 13 Lut 2024 04:09 

Rejestracja: 25 Lis 2023
Posty: 92
niebieski
Pomijając kwestę opłacalności inwestowania w BTC, bankructwa Salwadoru, reelekcji prezydenta itp. sprawdziłem, czy da się płacić bitcoinem w tym kraju (oczywiście nie będąc obywatelem, czy rezydentem i nie mając rządowej apki Chivo). Potwierdzam, że jest to możliwe (luty 2024) tylko trzeba mieć portfel z obsługą Lightning Network (przetestowane np. w mieście El Tunco).
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group