Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 193 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 08 Sty 2022 21:51 

Rejestracja: 08 Sty 2022
Posty: 2
[*]Cześć mam krótkie pytanie. Czy u Was Agoda zdublowala transakcje . Mi z karty zeszly 2 transakcje. Ta sama kwota różna data. Pierwsza transakcja odbiorca agoda druga już w odbiorcy nazwa hotelu. Jakaś blokadę zakładają??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#142 PostWysłany: 08 Sty 2022 22:06 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
Możliwe że jakaś preautoryzacja, choć przy rezerwacji opłacanej bezpośrednio z agi odą hotel nie powinien sam nic ściągać. Skontaktuj się z nimi i wyjaśnij sprawę.
Góra
 Profil Relacje PM off
Poldi1910 lubi ten post.
 
      
#143 PostWysłany: 08 Sty 2022 22:20 

Rejestracja: 08 Sty 2022
Posty: 2
Teraz po przeczytaniu tematu napisalem do hotelu i czekam na info z hotelu czy mam rezerwacje bo lekko sie przerazilem postami🤔o agodzie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 01 Lut 2022 10:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2017
Posty: 277
Loty: 220
Kilometry: 407 639
niebieski
Znalazłem hotel na nockę przed wylotem w Wiedniu, cena jak na Wiedeń całkiem niezła, przez Agodę wychodziło najtaniej, ale przy tego typu nockach nie lubię przepłacać, a i tak dałem się trochę naciąć na ich złodziejski kurs :lol: więc przestrzegam by sprawdzać czy można wybrać walutę pobrania w opcji "Book Now, Pay Later", ja przyznaję, że zmiana waluty mi się nigdzie nie rzuciła, albo to całkiem sprytnie ukryli. Rezerwacja w mailu pokazana w EUR oraz informacja, że płatność będzie w PLN, no to zrobiło mi 247 PLN vs 227 PLN (które pokazywało podczas rezerwowania), 20 PLN samych opłat za przewalutowanie, to co by było przy większych kwotach :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 01 Lut 2022 11:14 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6183
HON fly4free
te 20 zł to niekoniecznie jest za samo przewalutowanie - częściowo może to wynikać z różnicy (na "+") kursu wymiany pomiędzy datą rezerwacji a datą płatności
przy płatnościach w innej walucie, przeliczenie na pln jest tylko "orientacyjne"

a wybór waluty pokazuje się w ostatnim kroku, po wprowadzeniu danych karty (na screenie je wykasowałem ;))
Załącznik:
płatność agoda.png
płatność agoda.png [ 71.65 KiB | Obejrzany 6298 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
futro uważa post za pomocny.
 
      
#146 PostWysłany: 01 Lut 2022 11:34 

Rejestracja: 21 Lut 2020
Posty: 111
niebieski
Na agodzie na to trzeba uważać. Też się dałem złapać - przy rezerwacji i na mailu cena w USD, a pobrało kase w euro po niedorzecznym kursie. Straciłem jakieś 50pln.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 01 Lut 2022 12:16 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
Jeśli rezerwacja zwrotna to lepiej od razu zapłacić całość , a najwyżej potem odwołać (zwrot jest praktycznie natychmiastowy) ; wtedy jest kontrola nad kwotą i walutą. Przy automatycznej płatności później może być już różnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#148 PostWysłany: 01 Lut 2022 12:55 

Rejestracja: 19 Mar 2012
Posty: 971
niebieski
Witam
Zrobiłem rezerwacje w Hotelu , pobrano odemknie środki , ale w aplikacji ani na email niema nic na temat tej rezerwacji
Co mam zrobić czy ktoś tak miał
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 01 Lut 2022 14:56 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
ile czasu mineło?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 02 Lut 2022 00:35 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 510
niebieski
lipi napisał(a):

Nie rozumiem czemu bezczelnie kłamią, że hotel, który był zarezerwowany był fully booked…


To proste, Agoda to jeden z najgorzej ocenianych OTA i beznadziejny serwis.
Problemy i utrata nerwów zaprogramowane i szkoda powtarzać, co napisane, never again!
_________________
Zamiast dziękuję klikamy „Lubię” / „Pomocny post”, jeśli tak jest.

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 23 Mar 2022 19:06 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 996
srebrny
Dzisiaj rezerwowałem nocleg na Agoda i zaproponowało mi 5zł zniżki na kolejny nocleg, tj. jak dokupię coś jeszcze podczas jednej rezerwacji, niezależnie od miejsca i terminy tej dodatkowej rezerwacji. Niby nic, ale postanowiłem się skusić. Coś mnie jednak tknęło i uznałem, że lepiej jeszcze szybko sprawdzić cenę. Okazało się, że cena noclegu, który dodałem na bookingu jest niższa o 6zł. W aplikacji agody również o 6zł, także PROMOCJA z gatunku Wizzowych.

Inna kwestia, to czasami agoda ma lepsze ceny przez multiwyszukiwarki niż bezpośrednio. Najgorszy pośrednik, ale i tak jak tylko mi zaoferują 1zł taniej, to wracam. :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
iwan-82 lubi ten post.
 
      
#152 PostWysłany: 31 Maj 2022 09:49 

Rejestracja: 14 Wrz 2019
Posty: 144
Jak przybyłam do hotelu na Malcie to nie było mojej rezerwacji. Po jakimś czasie znaleźli. Pani w recepcji powiedziała, że takie duże strony jak agody i bookingi przysyłają im rezerwacje z automatu, które czasem gdzieś zawisną. Samej Agody za to nie winiła.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 28 Wrz 2022 00:12 

Rejestracja: 15 Kwi 2016
Posty: 218
niebieski
czy można zmienić z zł na €?
W dniu poniedziałek, 3 października 2022 pobrana zostanie opłata w walucie PLN stanowiąca równowartość EUR 766.25, ustalona na podstawie odpowiedniego kursu wymiany walut, zgodnie z naszym
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 28 Wrz 2022 10:08 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1844
srebrny
adam1987 napisał(a):
Najgorszy pośrednik, ale i tak jak tylko mi zaoferują 1zł taniej, to wracam. :lol:

meritum f4f w jednym zdaniu :)
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#155 PostWysłany: 28 Wrz 2022 11:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
3 rezerwacje na 3 rozne hostele w Belgi 09/2022 jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o cene ;) .... , w kazdym podczas check-in proszono o zaplate ponownie calosci noclegu
dopiero po dluzszych tlumaczeniach, pokazywaniu wydrukow, szukaniu przez obsluge w systemie hostelu faktu dokonania platnosci za nocleg za wyjatkiem podatku lokalnego
wszystko przebieglo ok. Jezeli sa wyraznie tansi mozna przymknac oko na te niedogodnosci ale dla paru PLN lepiej brac kogos innego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 28 Wrz 2022 12:10 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 510
niebieski
correos napisał(a):
Jezeli sa wyraznie tansi mozna przymknac oko na te niedogodnosci ale dla paru PLN lepiej brac kogos innego.


Gdy płacimy za hostel €10-16 to te kilka złotych może być dużo. :D
_________________
Zamiast dziękuję klikamy „Lubię” / „Pomocny post”, jeśli tak jest.

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 28 Wrz 2022 12:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Gandawa/Antwerpia/Brugia noclegi weekendowe w hostelu naprawde trudno domknac w przedziale 10-16 euro.
Bywa, ze Agoda z roznych przekierowan jest wyraznie tansza od konkurencji. Jak wspomnialem dla 10-20 PLN za noc roznicy w cenie
odpuscilbym sobie Agode. To bardzo indywidualna sprawa jakim budzetem dysponuje forumowicz i gdzie szuka oszczednosci.
Bylo OK ale pod rozwage.
Góra
 Profil Relacje PM off
malawita lubi ten post.
 
      
#158 PostWysłany: 04 Lis 2022 10:15 

Rejestracja: 22 Sie 2015
Posty: 115
Loty: 48
Kilometry: 70 122
Hej, czy wiecie może jak na Agodzie zmienić dane karty, z której pobiorą opłatę za hotel?
Na stronie nie widzę takiej opcji. Pisałam do nich wiadomość - dzwonili z Hongkongu, akurat nie odebrałam. I zamknęli mój ticket. Potem szukałam info o tym numerze w necie i na jakimś forum Tripadvisor ludzie pisali, że oni przez telefon mogą zmienić dane karty. No ale kurde - przecież nie będe przez telefon dyktowac danych karty jakiemuś typowi z Hongkongu :roll:
Są jakieś opcje, by to inaczej zmienić? Albo może - jesli autoryzacja tej starej karty się nie powiedzie, to wówczas będzie opcja zmiany? Ale to trochę ryzykowne - bardzo nie chcę, by mi tę rezerwację skasowali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 04 Lis 2022 10:21 

Rejestracja: 29 Lip 2021
Posty: 532
Loty: 64
Kilometry: 105 797
złoty
W tych rejonach "dyktowanie" nr karty jest dość popularne. Gdy bookowałem telefonicznie loty w American Airlines (na infolinii USA) to też byłem zmuszony podać numer karty bo inaczej nie wprowadziliby mi rezerwacji, więc jeśli nie masz innej opcji to proponuję ci to po prostu zrobić
_________________
Image

Z tych ciekawszych zaliczone: Syria, Liban, Izrael, Kosowo, Laponia, Hawaje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 04 Lis 2022 12:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2014
Posty: 783
złoty
@magda1enka wystarczy napisać do nich na chacie przez stronę i udostępniają taką opcję w zarządzaniu rezerwacją:
Załącznik:
Zrzut ekranu 2022-11-4 o 11.14.54.png
Zrzut ekranu 2022-11-4 o 11.14.54.png [ 140.95 KiB | Obejrzany 3461 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 193 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group