Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Majorka wakacje
#1 PostWysłany: 11 Sty 2017 23:55 

Rejestracja: 26 Wrz 2015
Posty: 1084
Loty: 20
Kilometry: 15 182
Skąd
  • Warszawa, Kraków

Dokąd
  • Majorka

Data wylotu
  • 01.07.2017

Data powrotu
  • 20.08.2017

Długość pobytu
  • 5-7 dni

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Ilość pasażerów
  • 3

Sam znalazłem
  • 600 zł z Modlina

Dodatkowe informacje
  • Przychodzę z takim zapytaniem, czy cena za loty na Majorkę np. z Modlina jest stała czy można jednak liczyć na to, że coś jeszcze spadnie?
    Chciałbym się zamknąć w kwocie 2500-3000 zł za 3 osoby lot+nocleg np. na airbnb, to jest w ogóle możliwe? Pobyt mogę przedłużyć nawet do 10 dni jeśli trafi się sensowna oferta
_________________
Pytania o Warszawę? Pisz w wiadomości prywatnej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
 Temat postu: Re: Majorka wakacje
#2 PostWysłany: 12 Sty 2017 00:21 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3561
złoty
Kwota na wyjazd nie powala zważywszy, że Majorka w ostatnich 2 latach podrożała. Podstawa to jednak tani nocleg. Zobacz na wyszukiwarkach niemieckich typu weg.de. Jeżeli jedziecie z dzieckiem to szanse na lepszą cenę rosną, gdyż tam dzieci w niektórych hotelach są za darmo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka wakacje
#3 PostWysłany: 12 Sty 2017 00:29 

Rejestracja: 26 Wrz 2015
Posty: 1084
Loty: 20
Kilometry: 15 182
No to chyba będę musiał obrać inny kierunek;) Dzięki
_________________
Pytania o Warszawę? Pisz w wiadomości prywatnej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka wakacje
#4 PostWysłany: 12 Sty 2017 01:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Ja zamknęłam się w kwocie 600 zł za przeloty dla 2 osób, z tymże to był wyjazd czerwcowy (2015 rok). Moje ryanairowe doświadczenie "mówi", że za wcześnie na kupowanie biletów na lato. Majorkę bookowałam 3 miesiące przed wylotem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mussten lubi ten post.
mussten uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Majorka wakacje
#5 PostWysłany: 12 Sty 2017 01:16 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3561
złoty
W ostatnim roku cena ruszyła się tylko symbolicznie na wakacje rzędu 50 złotych, a potem znów ruszyło w górę. Biorąc pod uwagę, że 2 tygodnie przed wylotem 98% noclegów było zarezerwowanych i zostały same bardzo słabe albo drogie, lepiej szukać oszczędności na noclegu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka wakacje
#6 PostWysłany: 12 Sty 2017 07:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
W sezonie nie zmiescisz się w takiej kwocie, chyba że poszukasz taniego lotu z sxf

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka wakacje
#7 PostWysłany: 12 Sty 2017 07:36 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
Majorka niestety strasznie droga zwłaszcza w sezonie (lipiec-sierpień).
Od zeszłego sezonu doszedł jeszcze jakiś podatek dodawany do ceny noclegów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka wakacje
#8 PostWysłany: 12 Sty 2017 14:49 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Hotel to trzeba liczyc minimum 200pln/noc I lokalizacja tez moze byc rozna.
Te tansze zazwyczaj gdzies w srodku wyspy albo w Palmie czyli malo wakacyjnie.

Tanio nie jest a wykupuja szybko bo sensowny nocleg szybko schodzi.

Loty to licz minimum 400 pln z Polski. Taniej to bedzie bardzo ciezko.
Ja nie moglem na lipiec 2015 zgrac ponizej 600pln z Modlina wiec zrobilem opcje: Modlin-Wroclaw-Girona-Majorka-Modlin i wyszlo jakies 550pln na lipiec. A do tego 4 dni na Costa Brava.
Z przesiadkami tez nie bedzie latwo bo ze Skandynawii czy Niemiec maja duzo chetnych. Czasem sie cos trafi z Berlina ale tez trzeba liczyc dojazd a czas podrozy wydluza.

3k z lotami bedzie ciezko bo trzeba liczyc te 450pln za osobe a wtedy 1.6k na noclegi. Tylko nie liczcie, ze na Airbnb w super lokalizacji tanio znajdziecie.
Ja bralem auto i objechalem calą wyspe. Bez auta wg mnie słabo bo w jednym miejscu ciezko wysiedziec.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka wakacje
#9 PostWysłany: 13 Sty 2017 18:41 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 191
Na Majorkę niestety za mały budżet. Byliśmy we czwórkę w 22.07 - 02.08.2015. Loty kupione w kwietniu FR z Modlina za 568 PLN. Obłożenie 100% w dwie strony. Nocleg wyśmienity w Alcudia. Przy plaży, nad marketem, trochę dalej Lidl. https://www.airbnb.pl/rooms/5002986 Transfer Hoppa bezproblemowy za 50 PLN w obie strony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group