Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Listopadowy Wietnam
#1 PostWysłany: 23 Cze 2022 15:24 

Rejestracja: 20 Cze 2016
Posty: 129
Skąd
  • 1. Poznań 2. Warszawa 3. Wrocław 4. Berlin 5.??? 6.???

Dokąd
  • Do Hanoi, Z Ho Chi Minh (lub podobnie)

Data wylotu
  • 01.11.2022

Data powrotu
  • 19.11.2022

Długość pobytu
  • 16-20 dni

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • 3800-3900 (za multicity), 5800 za premium eco, 9000 za C.

Dodatkowe informacje
  • Zaczałem szukać lotów na pierwsze większe wakacje post-covid. Póki co jestem przerażony bo jak leciałem do Wietnamu 4 lata temu to ceny były kompletnie inne...
    Lecimy w dwie osoby, "na poczatku listopada".

    Czy jest coś o czym nie wiem, jakiś trick, jakieś miasto wylotu, jakaś promocja (tak, wiem, był turkish, ale miesiąc za wcześnie)...?
    Ciepło też myślę (z racji poślubnego charakteru podróży) o jakimś odcinku w C. Tylko jak to ogarnąć żeby nie mieć całej podróży w C - nie mam pojęcia.
    Jestem też rozpieszczonym turystą, i jeśli za 100zł dopłaty mogę lecieć przez Dohę Qatarem (2 średniej długości loty i świetna linia) a nie przez np. Paryż (lot "pod prąd" a potem jeden bardzo długi) to chętnie dopłacę.

    Dzięki i pozdrawiam!

Edit: Fajna jest też opcja na multicity Qatarem z Poznania (Poz>Waw>Doh>Wietnam), ale znajduję ja dopiero przez stronę linii, google flights nie ogarnia, nie wiem czemu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 23 Cze 2022 21:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1557
HON fly4free
Poszukam po weekendzie.
Kup Eco i zrób upgrade milami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 24 Cze 2022 11:13 

Rejestracja: 20 Cze 2016
Posty: 129
Dzięki,
Niestety nie mam żadnych mili (tzn. jakieś drobne miles&more za kilka odcinków w najtańszej eko po Europie więc absolutnie nic wartościowego).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Cze 2022 23:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sie 2012
Posty: 41
Loty: 45
Kilometry: 86 910
Podbijam temat :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 29 Cze 2022 10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1557
HON fly4free
Scootem z Berlina/Aten za ok 2k zł w Multi-city.
Turkish za 3k zł z BER-SGN.

Ewentualnie możecie zrobić trasę XXX-HAN-Kambodża-Tajlandia-BKK-XXX
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group