Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Lut 2018 01:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
W przeciwieństwie do busów jadących do Comalapy, przystanek autobusu jadącego bezpośrednio do San Salvador znajduje się w nieco innym miejscu, a właściwie to na skrzyżowaniu. Koszt $0.5, z wydaniem powyżej $10 będzie problem więc lepiej się przygotować i mieć trochę drobniaków
Załącznik:
sansal.jpg
sansal.jpg [ 136.46 KiB | Obejrzany 1590 razy ]
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN
Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute
#2 PostWysłany: 10 Lut 2018 09:36 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
A po co jechac autobusem z przystanku ?
Wystarczy pojsc prosto z lotniska, kupic butelkę wody/coli i poczekac na chickenbus gdziekolwiek w cieniu na tej dlugiej ulicy i po prostu machnac :P
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
becek uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 10 Lut 2018 10:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Napisałem "przystanek", ale wiadomo jak umowną rzeczą jest to w Salwadorze. Bezpośrednie chickenbusy do San Salvador nadjeżdżają z prawej strony skrzyżowania, więc nie da się ich złapać w cieniu przed terminalem, chyba że chcemy sę przedsiadać w Comalapie.
Colę/wodę można wziąć po przylocie z saloniku (sami wciskają) jeżeli ktoś ma Priority Pass :P
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 10 Lut 2018 12:32 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
To dziwne bo wsiadałem sobie wlasnie na tej drodze po lewej a chicekn przyjechal z lewej, bezposredni ;)
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Lut 2018 13:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
@oskiboski

Spoko, w takim razie ktoś albo mnie źle poinformował, albo z miejsca w którym pytałem (park przed lotniskiem)bliżej było do miejsca które wskazałem :D

Czyli podsumowując dla potomnych, chickeny można łapać gdziekolwiek na trasie ich przejazdu wokół lotniska :P
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group