Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 344 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 12 Kwi 2021 18:29 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3125
platynowy
300 dolarów za sedana za 10 dni z full ubezpieczeniem. Amerykańskich dolarów.

Depozyt za powyższy wynajem 6000 MXN.
Klient przede mną nie miał full, to wzięli mu 20 000 MXN.
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#222 PostWysłany: 12 Kwi 2021 18:34 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3226
srebrny
20000 MXN to rozsądna kwota, na pewno dużo bardziej niż wspomniana powyżej 12000 USD ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
#223 PostWysłany: 18 Kwi 2021 23:38 

Rejestracja: 05 Sty 2018
Posty: 19
Póki co (bo jeszcze nie oddałem auta) rękami i nogami polecam wypożyczalnię Yes! W Cancun.

Chyba najmilsze wypożyczenie samochodu ze wszystkich jakie doświadczyłem wynajmując auta na całym świecie.

Czytelne instrukcje jak, gdzie, dokąd iść, gdzie unikać naciągaczy. Kierowca caly czas dopytywał za ile ma być po nas, żebyśmy nie czekali.
Bez problemu komunikacja po angielsku. Do wyboru płatność w usd lub mxn.

Depozyt 250 usd. Zero problemów jaka kartą (revolut, alior bank - wszystko akceptują i do płatności i do depozytu).
Zrobili na upgrade auta, za co podam na kolana bo finalnie już 2000 km za nami.

Placilem jakieś 465 usd za 17 dni. Bez problemu możliwość przedłużenia, jakbyśmy zostali w Meksyku dłużej.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
kuba0999 uważa post za pomocny.
 
      
#224 PostWysłany: 26 Kwi 2021 11:12 

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 141
Loty: 260
Kilometry: 606 093
Czy ktoś miał może doświadczenia z rezerwacją samochodu przez Economycarrentals w Cancun w Alamo lub Europcar?

W warunkach ECR jest informacja, że TPI jest uwzględnione w cenie (natomiast np. w rentalcars przy wyższej cenie za ten sam samochód w tej samej firmie nie). Zastanawiam się więc czy mając taką rezerwację (ok. 170 USD za 8 dni) mogę być spokojny czy też mam spodziewać się próby wymuszenia zakupu dodatkowych ubezpieczeń na miejscu pod groźbą odmowy wydania auta (tak wynika z większości opinii).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#225 PostWysłany: 26 Kwi 2021 11:33 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Przy rezerwacjach przez pośrednika zawsze wszystkiego można się spodziewać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#226 PostWysłany: 27 Kwi 2021 15:44 

Rejestracja: 05 Sty 2018
Posty: 19
Tylko uzupełniając: zdałem samochód w Yes! W Cancun.
Wszystko idealnie, depozyt od razu zwolniony.

Auto mialo wgniotke ktora nie była zaznaczona na protokole odbioru (mój błąd, nie była widoczna o 4 rano), Pan z wypożyczalni sam poleciał sprawdzić zdjęcia i poprzedni protokół.

Zatem rękami i nogami polecam.
Serio jedno z najprzyjemniejszych wypożyczeń.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
ale_ste uważa post za pomocny.
 
      
#227 PostWysłany: 13 Maj 2021 22:05 

Rejestracja: 07 Sie 2017
Posty: 36
a czy ktoś z Was oddawał samochód w innej lokalizacji? pytam, bo chcielismy zrobic traskę z mexico city do cancun ze zwiedzaniem po drodze i generalnie najmy nie są drogie, ale jesli jest inne miejsce oddania auta to od razu jest dosłownie 2-3 razy drożej. Wie ktoś jak zrobić by było tanio także w takiej sytaucji? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#228 PostWysłany: 16 Maj 2021 15:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 481
niebieski
tomlesz napisał(a):
Czy ktoś miał może doświadczenia z rezerwacją samochodu przez Economycarrentals w Cancun w Alamo lub Europcar?

W warunkach ECR jest informacja, że TPI jest uwzględnione w cenie (natomiast np. w rentalcars przy wyższej cenie za ten sam samochód w tej samej firmie nie). Zastanawiam się więc czy mając taką rezerwację (ok. 170 USD za 8 dni) mogę być spokojny czy też mam spodziewać się próby wymuszenia zakupu dodatkowych ubezpieczeń na miejscu pod groźbą odmowy wydania auta (tak wynika z większości opinii).


Wypożyczałem w pierwszej połowie maja przez ECR w CUN w Europcar. Całą procedurę wypożyczenia i zdania auta mają zdigitalizowaną i wszystko robi się na tablecie.
Przy wypożyczeniu pracownik przechodzi przez kolejne kroki procesu i na koniec pokazuje się cena do zapłaty. Zanim doszliśmy do końca, zatrzymaliśmy się na "paliwie". Chciał mi wcisnąć pre paid fuel ale pokazuje mu, że na voucherze mam full to full. Ok, to łatwo zbiłem.
Przy ostatnim punkcie pokazuje mi kwotę do zapłaty, wyższą o jakieś 40-50 USD. No i zaczyna się gadka, że jemu tyle wychodzi i trzeba zapłacić, a ja, że na potwierdzeniu mam inną. I tak się przepychamy słownie a jemu nie chce wyjść właściwa kwota. W między czasie słyszę, że to co mam na potwierdzeniu to nieprawda, że dzwoń do pośrednika itd. No i nagle weszło około 10 osób do biura i chyba nie chciało mu się już kłócić ze mną i zapłaciłem kwotę z potwierdzenia. Z tego co zauważyłem to nie chciał mi uwzględnić premium location fee (odbiór z lotniska) mimo, że miałem to na potwierdzeniu.
Kontrakt, potwierdzenia płatności i depozytu dostajesz na maila. Na kontrakcie są już zaznaczone uszkodzenia i pracownik nie ogląda z Tobą już samochodu. Jeśli masz jakieś zastrzeżenia to musisz zawołać pracownika.
Kaucja za samochód klasy B (jakiś Chevrolet - ta marka to chyba większość ich floty bo oprócz niej widziałem tylko kilka Dodge-ów na parkingu) to było 1200 USD. Na powiedzeniu z ECR miałem 400 USD ale od razu założyłem, że to będzie za mało i będą więcej blokować.
TPI miałem na potwierdzeniu od ECR. Na miejscu zapytali tylko czy chcę full cover który znosi albo obniża blokadę karty kredytowej. Nie korzystałem z tej opcji bo mam ubezpieczenie z karty kredytowej.

Procedurę zdania samochodu mają bardzo dobrą. Pracownik ogląda samochód, robi zdjęcia i spisuje liczniki. Potem przy stanowisku przechodzi przez kroki procedury zwrotu na tablecie. Jednym z nich jest zwolnienie blokady i potwierdzenie stanu samochodu. Po kilku minutach na maila dostajesz potwierdzenie zwrotu i zwolnienie depozytu.

Ogólnie jestem zadowolony z wypożyczenia.


Dodam jeszcze informację odnośnie tankowania bo ostatniego dnia chcieli mnie okiwać na stacji przy Playa del Carmen. Słyszałem o tych wałkach ale nie do końca wiedziałem jak oni to dokładnie robią.
Podjechałem pod stanowisko i pytają się jak płacę. Mówię, że w peso i kartą a oni, że to trzeba czekać bo coś tam nie działa. Po chwili mówią mi aby przejechał na stanowisko obok. Podjechałem, a tam już szybka akcja, ledwo zgasiłem silnik i wysiadłem z samochodu (zawsze tak robiłem aby widzieć co tam się dzieje) a oni mi już leją paliwo. Coś mi już nie pasowało ale zaczęli odwracać moją uwagę, że mi niby powietrze schodzi z jednego koła.
W międzyczasie skończyło się tankowanie a na dystrybutorze 700 pare peso i 35l zatankowane, a mój zbiornik miał 30l pojemności i miałem pół zbiornika pełne jak podjechałem na stację. Próbują ze mnie zrobić głupka więc poprosiłem jeszcze obok taksówkarza aby rzucił okiem co się dzieje i on mówi przy nich, że mnie oszukali.
Poszedłem do managera stacji i opowiedziałem co się stało. Chłopaki od dystrybutora zaczęli się już powoli wycofywać i proponowali jakieś inne kwoty do zapłaty. To ja do nich mówię, że dzwonię na policję i zaczynam wybierać numer. Wtedy już się chyba trochę przestraszyli i ostatecznie zapłaciłem za pół zbiornika.
Najpewniej od kierowcy przede mną wzięli gotówkę i nie zakończyli tankowania i potem kontynuowali tankowanie do mojego samochodu. Czyli gotówka do kieszeni a ja miałem zapłacić za dwa samochody.
Pewnie byłem też mniej uważny ponieważ przez wcześniejsze 15 dni nie miałem problemu na stacjach i praktycznie zawsze pracownik zanim zaczynał tankowanie to pokazywał mi, że na dystrybutorze są zera. Jak potwierdziłem to dopiero zaczynał tankowanie.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#229 PostWysłany: 20 Maj 2021 16:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2011
Posty: 234
Loty: 330
Kilometry: 690 493
niebieski
zawi napisał(a):
Póki co (bo jeszcze nie oddałem auta) rękami i nogami polecam wypożyczalnię Yes! W Cancun.

Chyba najmilsze wypożyczenie samochodu ze wszystkich jakie doświadczyłem wynajmując auta na całym świecie.

Czytelne instrukcje jak, gdzie, dokąd iść, gdzie unikać naciągaczy. Kierowca caly czas dopytywał za ile ma być po nas, żebyśmy nie czekali.
Bez problemu komunikacja po angielsku. Do wyboru płatność w usd lub mxn.

Depozyt 250 usd. Zero problemów jaka kartą (revolut, alior bank - wszystko akceptują i do płatności i do depozytu).
Zrobili na upgrade auta, za co podam na kolana bo finalnie już 2000 km za nami.

Placilem jakieś 465 usd za 17 dni. Bez problemu możliwość przedłużenia, jakbyśmy zostali w Meksyku dłużej.


@zawi Dzięki bardzo za tę rekomendację. Wypożyczalnia rzeczywiście bardzo rzetelna i uczciwa. Wszystko jak opisane powyżej. Po dokonaniu rezerwacji, mail z dokładną instrukcją dojścia do miejsca odbioru. Po wylądowaniu o 4:00 od razu wiadomość od Martina (bardzo sympatyczny gość) na whatsapp gdzie i kiedy się widzimy. Formalności 10 min. Obejście auta, płatność (232$ - 8 dni z ubezpieczeniem, które jest w standardzie) i kaucja (250$ na debetówce Pekao). Dostajemy kluczyki do czerwonej strzały - Chevrolet Spark zwany tu Beat i jazda. Auto zatankowane na 3/8 i tyle mamy zwrócić. Jeszcze rada od Martina, żeby na stacjach płacić tylko cashem bo karty lubią je skanować. Auto demonem nie było ale miało klime co było najważniejsze w tych warunkach. Zwrot po 1400 km bezproblemowy. Trwał może 3 min. Auto brudne, wytłumaczyliśmy, że nigdzie nie mogliśmy znaleźć myjni (zgodnie z prawdą) i nie było żadnego problemu. Od razu dostałem wydruk na 1$ i depozyt zwrócony w tym samym momencie. Dojazd na lotnisko w 5 min. Podsumowując: obsługa bardzo miła, ceny dobre, wypożyczalnia bardzo bezproblemowa, napisałbym portugalsko - kanaryjska. Polecam i ja ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#230 PostWysłany: 31 Maj 2021 13:45 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 506
Loty: 126
Kilometry: 313 278
srebrny
Z czystym sumieniem mogę polecić wypożyczalnię America.
15dni wypożyczenia, zapłaciłem 1100zł, depozyt 500$ wrócił w kilka dni po oddaniu auta.
Dostałem 4 drzwiowe Renault Kwid, takie Clio ale trochę wyższe jak Duster. Idealna opcja na meksykańskie wszechobecne garby.
Samochód nowy, na liczniku miał 7500km i nie miał tablic rejestracyjnych (dopiero je wyrabiali) ;)
Sam dołożyłem mu 3500km, auto można zdać brudne i nikt się niczego nie czepia.
Miałem ubezpieczenie zewnętrzne.

Z minusów:
lokalizacja poza lotniskiem, odbiór trwał 2h, w to samo miejsce trzeba oddać auto
auto zatankowane na 2/8 baku, trzeba pamiętać żeby od razu zatankować i tak też oddać (ja ruszyłem w drogę do Valladolid a tam przez 100km nie ma stacji ;) )
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#231 PostWysłany: 14 Cze 2021 04:25 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1704
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
Co prawda nie Cancun ale w Meridzie brałem auto w America. Nissan March,coś na wzór naszej Micry, mocno poobijany ale jechal i działała klima Paliwo full/full, bez limitu kilometrów. Żadnych problemów przy oddaniu auta. 190usd za 16dni.

Jeszcze bardziej polecam Rentcars w którym robiłem rezerwację. W cenie wliczone były wszystkie potrzebne ubezpieczenia, na miejscu w America uznali je bez problemu, nic nie wciskali od siebie. Depozyt ok. 500usd
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#232 PostWysłany: 16 Cze 2021 10:59 

Rejestracja: 16 Cze 2021
Posty: 1
semizkum napisał(a):
Z czystym sumieniem mogę polecić wypożyczalnię America.
15dni wypożyczenia, zapłaciłem 1100zł, depozyt 500$ wrócił w kilka dni po oddaniu auta.
Dostałem 4 drzwiowe Renault Kwid, takie Clio ale trochę wyższe jak Duster. Idealna opcja na meksykańskie wszechobecne garby.
Samochód nowy, na liczniku miał 7500km i nie miał tablic rejestracyjnych (dopiero je wyrabiali) ;)
Sam dołożyłem mu 3500km, auto można zdać brudne i nikt się niczego nie czepia.
Miałem ubezpieczenie zewnętrzne.

Z minusów:
lokalizacja poza lotniskiem, odbiór trwał 2h, w to samo miejsce trzeba oddać auto
auto zatankowane na 2/8 baku, trzeba pamiętać żeby od razu zatankować i tak też oddać (ja ruszyłem w drogę do Valladolid a tam przez 100km nie ma stacji ;) )


W jakim okresie wypożyczałeś samochód, bezpośrednio przez stronę America czy inaczej? Na połowę lipca 16 dni to koszt mniej więcej dwukrotny - stąd moje pytanie.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#233 PostWysłany: 06 Lip 2021 21:20 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 95
Ja również podpisuję się pod ta rekomedacją.Wszystko ok,więc mogę z czystym sumieniem polecić innym








kuba0999 napisał(a):
zawi napisał(a):
Póki co (bo jeszcze nie oddałem auta) rękami i nogami polecam wypożyczalnię Yes! W Cancun.

Chyba najmilsze wypożyczenie samochodu ze wszystkich jakie doświadczyłem wynajmując auta na całym świecie.

Czytelne instrukcje jak, gdzie, dokąd iść, gdzie unikać naciągaczy. Kierowca caly czas dopytywał za ile ma być po nas, żebyśmy nie czekali.
Bez problemu komunikacja po angielsku. Do wyboru płatność w usd lub mxn.

Depozyt 250 usd. Zero problemów jaka kartą (revolut, alior bank - wszystko akceptują i do płatności i do depozytu).
Zrobili na upgrade auta, za co podam na kolana bo finalnie już 2000 km za nami.

Placilem jakieś 465 usd za 17 dni. Bez problemu możliwość przedłużenia, jakbyśmy zostali w Meksyku dłużej.


@zawi Dzięki bardzo za tę rekomendację. Wypożyczalnia rzeczywiście bardzo rzetelna i uczciwa. Wszystko jak opisane powyżej. Po dokonaniu rezerwacji, mail z dokładną instrukcją dojścia do miejsca odbioru. Po wylądowaniu o 4:00 od razu wiadomość od Martina (bardzo sympatyczny gość) na whatsapp gdzie i kiedy się widzimy. Formalności 10 min. Obejście auta, płatność (232$ - 8 dni z ubezpieczeniem, które jest w standardzie) i kaucja (250$ na debetówce Pekao). Dostajemy kluczyki do czerwonej strzały - Chevrolet Spark zwany tu Beat i jazda. Auto zatankowane na 3/8 i tyle mamy zwrócić. Jeszcze rada od Martina, żeby na stacjach płacić tylko cashem bo karty lubią je skanować. Auto demonem nie było ale miało klime co było najważniejsze w tych warunkach. Zwrot po 1400 km bezproblemowy. Trwał może 3 min. Auto brudne, wytłumaczyliśmy, że nigdzie nie mogliśmy znaleźć myjni (zgodnie z prawdą) i nie było żadnego problemu. Od razu dostałem wydruk na 1$ i depozyt zwrócony w tym samym momencie. Dojazd na lotnisko w 5 min. Podsumowując: obsługa bardzo miła, ceny dobre, wypożyczalnia bardzo bezproblemowa, napisałbym portugalsko - kanaryjska. Polecam i ja ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#234 PostWysłany: 22 Wrz 2021 14:57 

Rejestracja: 27 Paź 2012
Posty: 7
Czy orientujecie się, czy zamawiając auto bezpośrednio na stronie America Car Rental jest możliwość dodania full insurance? Przechodząc wszystkie kroki nigdzie nie ma takiej opcji. Robiąc to przez Discovery Cars jest taka opcja, ale niestety jest tylko opcja z odbioru z lotniska, a chcę w Cancun Downtown (co jest możliwe tylko na stronie ACR). Co może oznaczać informacja na stronie American CR, że "Rent a car with total protection"? Bo tak pięknie piszą na ich stronie. W ramach tej niby total protection jest:
Loss Damage Waiver 0% Deductible (LDW).
Collision Damage Waiver (CDW).
Primary Third Person/Property Liability (PLI).
Medical expenses insurance (PAI).
Theft Protection (TP).
Free Mileage.
State and Federal Taxes.
Legal Assistance.
Vehicle Licensing Cost.

Mam obawę, że zamawiając full insurance przy odbierze auta zawołają jakąś niebotyczną sumę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#235 PostWysłany: 08 Paź 2021 15:24 

Rejestracja: 16 Gru 2010
Posty: 413
Loty: 144
Kilometry: 297 591
niebieski
Kadet napisał(a):
U mnie ostatecznie wybór padł na avis.mx. Mają teraz promocję do 31 marca - 50% regularnej ceny + płatność na miejscu (https://avis.mx/renta-un-avis-a-mitad-de-precio). Koszt auta klasy Intermediate bez dodatkowych ubezpieczeń wyszedł 6513 MXN za 16 dni.

Sprawdziłem avis.mx tylko przed zapłatą nie można zobaczyć dokładnych warunków wypożyczenia - czy jest pełne ubezpieczenie, dodatkowy kierowca itd.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
opo lubi ten post.
 
      
#236 PostWysłany: 01 Lis 2021 11:11 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
Jak Wy uzyskujecie te ceny 500-600 USD na 14-17 dni ?
Mi na Rentalcars w grudniu na Święta wyszukuje na 19 dni najtaniej (średnio-duże auto) prawie 2900PLN, a na polecanych tu np. Yes prawie 2100 USD (!) VW Jetta.
Czy to po prostu okres świąteczny i jest dużo drożej i nie ma co liczyć na sensowną cenę?
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#237 PostWysłany: 01 Lis 2021 14:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2012
Posty: 1372
Loty: 33
Kilometry: 39 451
srebrny
Na każdym kierunku turystycznym ceny wynajmu na święta skaczą - a do Cancun przybywa bardzo dużo osób z USA I Kanady. Niestety może być drogo… zerknij jeszcze economycarrentals, ale pewnie dużej różnicy nie będzie niestety.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#238 PostWysłany: 01 Lis 2021 15:18 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@Kański Wynajmę teraz (z bezpłatną anulacją) i będę obserwował, jak cena spadnie to wynajmę taniej a z droższego wynajmu zrezygnuję, jak nie spadnie, to dramatu nie ma - te 2,9k jest do przeżycia.
EDIT - widzę, że jeszcze mBank zwróci mi 200zł w mOkazji więc jest znośnie.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#239 PostWysłany: 01 Lis 2021 16:19 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1704
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
Jak dla mnie to cena o której piszesz to jakaś abstrakcja i ewidentne wykorzystywanie gorącego okresu. Za tą kwotę to zorganizujesz kolejny ciekawy wyjazd. Bierz Ado, w miejscach docelowych uber.

Ja za 3tyg w czerwcu płaciłem 800zl z wliczonym obowiązkowym ubezpieczeniem, przez rentcars
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#240 PostWysłany: 01 Lis 2021 16:53 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@OSK - jadę rodzinnie, więc raczej chcemy mieć auto do dyspozycji, no i nie jest to najmniejsze/najtańsze (takie są na teraz za ok 2k) tylko średniej wielkości i prawie 3 tyg.
Zakładałem, że w święta będzie drożej ale będę się jeszcze przyglądał cenie, bywało, że po kilka razy zmieniałem rezerwację bo auta taniały, a mam jeszcze czas (wylot 12.12)
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 344 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group