Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Cze 2019 22:39 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
Po wyjściu ze strefy bagażowej można kupić bilet na shuttle busa (godziny można sprawdzić na stronie ado.com.mx, można tam też kupić bilety wcześniej) za 242 MXN. Jest też stanowisko oficjalnych taksówek: stała cena 800 MXN. Niestety to sporo ale jak się przylatuje wieczorem albo w więcej niż w 2 osoby to już się opłaca. Na plus też, że nie trzeba się targować i płaci się już na lotnisku bez względu na to gdzie dokładnie się jedzie. Czas podróży taksówką 1:10 - 1:25h. Podono można też wyjść z lotniska i tam szukać collectivo czy innych taksówek, ale nie sprawdzałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 16 Gru 2019 04:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 857
niebieski
Nie wiem jak z dojazdem z lotniska do miasta, ale z głównego dworca autobusowego można pojechać autobusem (np. ADO czy OCC)za około 40-50 peso. Czas podróży to od 1,5 do 2 godzin; zależnie od ruchu. Można też skorzystać z collectivo lub zwykłego busa, które odjeżdżają z centrum i kosztują 30 peso.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Gru 2021 21:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 857
niebieski
Najtańszy obecnie sposób, żeby dostać się z Tuxtli na lotnisko lub z lotniska do miasta to wzięcie colectivo, które jedzie przez miejscowość Galecio Narcia i potem w kierunku Francisco Sarabia ( lub w drugą stronę w przypadku przylotu do TGZ). Kierowca wysadza nas przy głównej drodze, obok lotniska, skąd czeka nas kilometrowy spacer pod terminal. Ja ruszałem z Tuxtli, korzystając z porad miejscowych udałem się pod ten adres: Transporte Al Aeropuerto De Tuxtla
https://goo.gl/maps/6utCAQWhyWEU5mTg8

Koszt przejazdu 20 peso, czas to około 40 minut :)

A z Sankrisa do Tuxtli dojazdów nie brakuje; biorąc colectivo to dojazd na lotnisko w Tuxtli, ze zmianą busa, kosztuje około 80 peso.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group