Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Temat o ESTA: visa-waiver-program-co-i-jak,766,145377
Gdzie zostawić rzeczy

Warszawa: U fotografa na przeciwko za dyszkę zostawisz nawet wielka walizkę.

Historia wizyt w USA: https://i94.cbp.dhs.gov/I94/#/history-search

Linie lotnicze, które zwracają za bilety, w przypadku nie otrzymania wizy do USA
http://www.fly4free.pl/nie-otrzymales-w ... -za-bilet/

Nie jesteśmy biurem pośrednictwa w wypełnianiu wniosków wizowych!

https://pl.usembassy.gov/pl/vwp-faq-pl/

Jak mogę podróżować do USA? O: Każdy podróżny, który ma ważną wizę może nadal z niej korzystać. Osoba posiadająca ważną wizę nie musi ubiegać się o zezwolenie ESTA. Podróżujący z wizą mogą przebywać na terenie USA do 6 miesięcy, zależnie od decyzji oficera imigracyjnego na granicy USA.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3166 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 159  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1561 PostWysłany: 11 Paź 2016 23:41 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8595
złoty
Ja nikomu niczego nie chcę udowadniać. Napisałem, jak to wygląda i wisi mi, czy ktoś w to wierzy, czy nie...

@‌monroe‌
Cytuj:
Ano tak, sugestia która w żaden sposób nie potwierdza się w rzeczywistości

Co Ty wiesz, co się potwierdza, skoro wiedzę czerpiesz jedynie z postów internetowych nie-wiadomo-kogo? Jak weryfikujesz to, co ktoś Tam sobie napisze?
Nie odpowiadaj, to były pytania retoryczne...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1562 PostWysłany: 11 Paź 2016 23:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3536
srebrny
a o jakie gwiazdki chodzi?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1563 PostWysłany: 11 Paź 2016 23:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2634
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
Pisz co tam chcesz ale nie strasz ludzi bo zaraz niektórzy zaczną panikować. Niepotrzebnie, bo w 3 sekundy (albo szybciej jak ktoś ma światłowód od naszego narodowego operatora) można Ci udowodnić, że racji nie masz a swoją "pierwszą ręką" to co najwyżej herbatę mieszałeś. Tyle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1564 PostWysłany: 11 Paź 2016 23:51 

Rejestracja: 17 Sty 2016
Posty: 135
niebieski
becek napisał(a):
a o jakie gwiazdki chodzi?

Pod zdjęciem.
Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1565 PostWysłany: 14 Paź 2016 13:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
A może ktoś miał sytuację w której zostały odesłany celem sprawdzenia? I ma się kontaktować w ciagu miesiąca? I czy ewnetualnie po takim miesięcznym sprawdzaniu udawało się dostać wize czy raczej to formoalnosc celem odrzucenia?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1566 PostWysłany: 15 Paź 2016 11:27 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 2
Witam,

wyrobiłam wizę biznesowo -turystyczną. Celem wyjazdu miała być konferencja, podałam dokładną datę wyjazdu na wniosku, wyjazd finansowany przez firmę. Niestety, nie mam pewności czy na 100% pojadę - czy w takim przypadku niepojawienie sie na lotnisku może wiązać sie z problemami przy kolejnej wizycie? Może powinnam to gdzies zglosić? Moje zmartwienie wynika z faktu że cel wyjazdu był biznesowy a nie turystyczny. Czy miał ktoś z was tego typu przypadek i może udzielić porady? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1567 PostWysłany: 15 Paź 2016 11:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Bez znaczenia. Te informacje były potrzebne do wyrobienia wizy. Nikt potem nie sprawdza czy na pewno w tych datach wyjeżdzasz. Masz ważna wizę i teraz możesz jeździć choćby co tydzień.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1568 PostWysłany: 16 Paź 2016 23:04 

Rejestracja: 05 Paź 2016
Posty: 5
Abstrahujac od gwiazdkowej dyskusji - wizyta na Pieknej trwala 15 min, z tego 3 min rozmowa z konsulem. Oboje z żoną wiza na 10 lat, teraz polowanie na loty do CA. Wszystkim dzieki za odp., powodzenia. BTW ciekawe ile gwiazdek bo paszporty jeszcze w WAW.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1569 PostWysłany: 23 Paź 2016 20:11 

Rejestracja: 10 Wrz 2013
Posty: 415
niebieski
A ja chciałbym się spytać :

- na ile " DO PRZODU" mozna umawiać wizyte z konsulem ( tzn np 3 tygodnie do przodu, miesiac to jest mozliwe czy ograniczaja sie do krotszych terminow ? )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1570 PostWysłany: 24 Paź 2016 08:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 99
Loty: 71
Kilometry: 203 776
Ja rejestrowałem się 2 tygodnie temu na najbliższy piątek tj prawie 3 tygodnie w przód. Terminów było więcej i to sporo do przodu. Myślę że miesiąc spokojnie możesz sobie przyjąć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1571 PostWysłany: 08 Lis 2016 21:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1696
Loty: 205
Kilometry: 463 041
srebrny
Hej,

Cytuj:
wydruk potwierdzenia umówienia się na rozmowę,
wydruk strony potwierdzającej złożenie formularza DS-160,
zdjęcie wykonane w ciągu ostatnich sześciu miesięcy,
aktualny paszport i poprzednie paszporty.


Ja o tym zdjęciu.
We wniosku wrzuciłem jakieś home made fotki (i sobie i żonie), i nikt się nie czepił. Mam brać jeszcze jakieś inne zdjęcia, papierowe od fotografa? Bo tego co im wysłałem do wniosku raczej nie da się wydrukować bo wstyd ;)

R.
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1572 PostWysłany: 08 Lis 2016 21:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
A do wniosku wstyd nie było? Teraz powinieneś dać te same. Wg wskazanych wymiarów, czyli niezbyt duże. Mogą być home made, chociaz pewnie na zdjęciowym papierze. Na drugi raz - raz na 10 lat - po prostu pójdź do fotografa. 28PLN czy coś w okolicy. płytka ze zdjęciem, plus 4szt wizowych i 'dowodowych (teraz to już te same ujęcie, tylko fotka inaczej wykadrowana względem wizowej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1573 PostWysłany: 09 Lis 2016 08:54 

Obietnica zniesienia wiz dla Polaków: www.wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Don ... aid=1180e0
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1574 PostWysłany: 09 Lis 2016 09:02 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 647
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Która to już obietnica? :).
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1575 PostWysłany: 09 Lis 2016 09:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 99
Loty: 71
Kilometry: 203 776
zawiert


Zdjęcia możesz dodać jakie chcesz, system może je zaakceptować. Mimo to oni weryfikują te zdjęcia jeszcze raz i na kilka dni przed umówioną wizytą dostaniesz maila że nie spełniają one wymagań i proszą Cię o dostarczenie zdjęcia w formie papierowej na wizytę w konsulacie. 1 szt.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1576 PostWysłany: 09 Lis 2016 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2012
Posty: 603
Loty: 22
Kilometry: 20 023
niebieski
Cytuj:
• Donald Trump na spotkaniu z przedstawicielami Polonii w Chicago zapewnił, że jeżeli wygra wybory, to zajmie się sprawą zniesienia amerykańskich wiz dla Polaków
• Zapewnia, ze zajmie się tą sprawą już w pierwszych tygodniach po objęciu urzędu


Czyli co? Wątek o wizie USA możemy przenieść do kosza. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1577 PostWysłany: 09 Lis 2016 10:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Maj 2015
Posty: 723
Loty: 72
Kilometry: 134 803
niebieski
Akurat według mojej opini to pierwszy z kandydatów na prezydenta USA, któremu można częściowo uwierzyć, że to zrobi. Twardy gość.
Poprzednicy to zwykła paplanina.
Góra
 Profil Relacje PM off
sherif14 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1578 PostWysłany: 09 Lis 2016 10:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2012
Posty: 603
Loty: 22
Kilometry: 20 023
niebieski
Myślę tak samo. Na pewno wizy nie będą zniesione w ciągu kilku tygodni, ale myślę, że wstąpimy do VWP szybciej, niż się spodziewaliśmy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1579 PostWysłany: 09 Lis 2016 10:21 

Decyzję ws wiz podejmuje kongres, nie prezydent
Góra
 PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#1580 PostWysłany: 09 Lis 2016 10:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Maj 2015
Posty: 723
Loty: 72
Kilometry: 134 803
niebieski
ale nacisk prezydenta ma duże znaczenie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3166 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 159  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group