Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 18 Lis 2022 22:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1701
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
@zawiert

Z ciekawości, jak doszło do kradzieży? :shock:
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie
Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem) Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem)
#42 PostWysłany: 18 Lis 2022 22:10 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3367
złoty
Hej,
w mojej live relacji opisałem, że ip11 mojej żony zakończył swój żywot w Calamie w Chile i będzie dawcą części w jakimś szrocie u pasera (ukradli mi telefon).
Góra
 Profil Relacje PM off
cekace lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#43 PostWysłany: 19 Lis 2022 10:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2629
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
@zawiert
Zobacz w ostateczności Orange Free, który ma eSIM - po ostatnich zmianach wychodzi tylko troszkę drożej niż NJU (z którego sam korzystam). No a jak wiadomo migracja z Orange na Orange jest dość łatwa.
zawiert napisał(a):
Potrzebuję cokolwiek (najtańsze) z dwoma aparatami, telefon jest głównie do robienia zdjęć, IG, Whatsapp. Musi być iphone ;)

No to dużego wyboru nie masz :mrgreen:
Na Twoim miejscu przy takim budżecie kupiłbym po prostu 13 mini w USA chyba że wyrwiesz gdzieś dużo taniej 12 mini (tu nie znajdziesz za bardzo różnic jeśli chodzi o jakość zdjęć).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 19 Lis 2022 12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1689
Loty: 205
Kilometry: 463 041
srebrny
Ip11 mam od reki nowy w Calamie (czyli tam gdzie mi ukradli 11). W Punta Arenas teoretycznie jest 12 mini nowy za 50$ więcej, ale nie mam potwierdzenia ze sklepu czy rzeczywiście dostępny. No nic - żona zdecyduje :)
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 19 Lis 2022 12:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4511
złoty
@zawiert, Może chwilę się wstrzymaj, przecież będzie Black Friday i szansa na zniżki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 21 Lis 2022 11:57 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6151
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Info sprzed tygodnia
Na Grand Central Terminal w app store iPhone 14 był za 799$. Jak się przyniesie i odda iPhona 12, to za 14 trzeba zapłacić 499$
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#47 PostWysłany: 21 Lis 2022 12:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2629
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
@JIK
No ale to nie dla niego amerykańska czternastka bo NJU nie ma eSIM.
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
 
      
#48 PostWysłany: 25 Lis 2022 00:52 

Rejestracja: 21 Cze 2016
Posty: 512
niebieski
zawiert napisał(a):
Ip11 mam od reki nowy w Calamie (czyli tam gdzie mi ukradli 11).


Ile dałeś za nową 11 ?
_________________
Zamiast dziękuję klikamy „Lubię” / „Pomocny post”, jeśli tak jest.

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 25 Lis 2022 11:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
@malawita Było we wpisie wcześniej, że 11-ka 64 GB to koszt 460000 CLP - trochę ponad 500 dolarów.
Góra
 Profil Relacje PM off
malawita lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 26 Lis 2022 05:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1689
Loty: 205
Kilometry: 463 041
srebrny
Motyla noga, by się rzekło - już wszystko było na dobrej drodze, olałem chilijskie lewe sklepy i miał być nowy 'new' ze swappa.com ale... ale wszystko się rozbija o paypal i adres wysyłki w USA. O ile adres i telefon w USA powiedzmy, że mogę zdobyć, o tyle social security number nie posiadam więc game over.

najtańszy sklepowy ip13 mini to 629$

Macie jakiś pomysł jak to ugryźć inaczej? Nie potrzebuję nówki (skoro ukradli używkę 11-tkę, to nowy 13/14 to przerost formy i nadmiar opcji)
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 26 Lis 2022 19:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 482
niebieski
Na Twoim miejscu kupiłbym nowa 13 lub 13mini w US. Jak szukałem kiedyś używki w US, to problem był aby znaleźć odblokowany telefon. Większość ludzi u nich kupuje jednak w pakiecie z abonamentem i wtedy telefon był blokowany pod operatora (nie jestem pewien czy to zmienili). Jak zmienia to często tez oddają stary i dopłacają różnice w cenie do nowego.
Ponadto ten nowy masz i tak tańszy niż w Europie, kurs dolara tez trochę spadł w ostatnim czasie.
No i czy nie tracisz trochę czasu na wyjeździe na szukanie najlepszej oferty zamiast korzystac z wyjazdu.
Najłatwiejsza/najprostsza oferta jaka jest 13 w US w tym przypadku wcale nie jest taka zła jeśli chodzi o cenę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 26 Lis 2022 23:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1689
Loty: 205
Kilometry: 463 041
srebrny
Ja to wszystko rozumiem i znam za i przeciw. Nowy 13 mini to 630 plus tax i zwyczajnie w budżecie mi się to nie mieści - ukradli mi telefon wart polowe mniej i jakoś nie czuje tematu kupna zabawki za 3k. :)

Znam sytuacje USA, to czego szukam to unlocked i amazon sprzedaje używki z opcja zwrotu za 400$ (12 mini) - to jednak dużo taniej wiec chyba zaryzykuje a jak nie to oddam. Przy okazji będzie jakieś nowe doświadczenie bo widać każdy na forum przy kasie i kupuje nówki, a ja nie dość że budżetowo rtw to jeszcze mnie okradli ;)
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group