Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 989 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 50  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 27 Lip 2017 21:31 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8595
złoty
Coś za coś...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#122 PostWysłany: 27 Lip 2017 21:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
j/w.
a jak już chcesz się bawić to spróbuj przeczytać warunki wypożyczenia. Jeśli byłaby darmowa anulacja, to zarezerwuj. Po rezerwacji widać nazwę wypożyczalni. Jeśli nie będzie to ALAMO, zrezygnujesz. Ja rezerwowałem na rentalcars.pl Tam miałem wszystko ładnie opisane i sam sobie wybrałem. Możesz skorzystać również z auto4free.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 28 Lip 2017 21:16 

Rejestracja: 27 Lip 2017
Posty: 4
Dziękuję wszystkim za pomoc i porady
Jednak zdecydowałem wynająć przez rentalcar.pl po tym jak przeczytałem na opinie o economycarrentals.com (na ich własnej stronie)

Mam jescze pytanie czy jest sens kupna dodatkowego pakietu Ubezpieczenie Extra na rentalcars.pl ?

No i trochę głupie pytanie dla czego większość tu piszących wybiera SUV-y ?
To ma jakieś znaczenie dla tych co nie zamierzają jeździć off road?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 28 Lip 2017 22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
Nie ma sensu dokupować osobnego ubezpieczenia w rentalcars. Jak już bardzo chcesz coś dokupić, to na miejscu w wypożyczalni będziesz miał (RSP) ubezpieczenie z pomocą drogową od zgubienia kluczyków, przebicia opony itd ale ja tego nie biorę.

Typ auta każdy bierze po siebie i zależnie gdzie jedzie. Jak chcesz jeździć sam w mieście to bierzesz econmy lub compact. A jak na wakacyjną objazdówkę po górach i pustyniach to bierzesz większe i mocniejsze auto. Dalej kwestie finansowe itp itd ale chyba nie muszę tego tłumaczyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 28 Lip 2017 22:18 

Rejestracja: 27 Lip 2017
Posty: 4
@kontrol

Wielkie dzięki za pomoc za rzeczowe porady.
Jak rozumiem to tam przebita oponę raczej nie należy samemu wymieniać ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 28 Lip 2017 22:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 997
Być może kogoś zainteresuje inna opcja, zapewne przy poszukiwaniu można znaleźć lokalizację w wielu zakątkach USA

info z dziś - "Normally we prefer to hit the high seas but even we are tempted by a campervan relocation holiday in the USA; especially at these prices. You can find yourself driving across the West Coast from as little as $1 per day, plus get all fuel included and travel expenses up to $100. Travel from Las Vegas, Los Angeles or Seattle to Denver, San Francisco or Vegas and save on hotel costs by kipping in the van.

Use our flights finder to nab yourself some cheap transatlantic flights. Pick up your vehicle and deliver it back within 2-5 days (with an option to extend) to nab yourself this bargain holiday."

może ktoś już korzystał i potrafi bardziej naświetlić temat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 29 Lip 2017 08:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
Wydaje mi się, że to jest Relocation Deals, coś na wzór Nowej Zelandii.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 08 Sie 2017 15:36 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 9
Czy jak na rentalcars mam zapis:

- koszt auta 800 zł. Teraz zapłacisz 155 zł a resztę na 4 tygodnie przed odbiorem auta

I opłacę kartą kredytową w zlotych to zostanie mi pobrane w złotych czy będzie przewalutowanie z wolary-złotowki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 08 Sie 2017 21:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
czytasz te tematy w ogóle?

pytałem o to samo na stronie 5, gdzieś tak od połowy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 11 Sie 2017 16:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2017
Posty: 14
Witam wszystkich!
Wybieram się do Kalifornii w pazdzierniku i jak większość osób planuję w LA wynająć samochód.
Ciciałabym wynająć Forda Mustanga jednak nie mam doświadczenia z wynajmowaniem aut za oceanem.
W Europie zdarzało mi się to kilka razy.

Mam kilka pytań:
- Czy te samochody które są widoczne na stronach wypożyczalni to rzeczywiście te modele?
Na zdjęciach wypożyczalni są najnowsze modele i zastanawia mnie czy w rzeczywistości nie dostanę
starszego auta - ale też Mustanga.
- Jakiego mniej więcej zabezpieczenia/kaucji wymaga wypożyczalnia? Ściągają to z karty czy muszę zostawić gotówkę?
- Jak dodatkowo ubezpieczaliście samochód?
- Ile to mniej/więcej pali?
- Czy warto wyrabiać międzynarodowe prawo jazdy?
- Czy warto wypożyczyć samochód online już w Polsce czy poczekać i zrobić to w LA na miejscu?

Z góry dzięki za odpowiedzi, bardzo pomoże mi to w planowaniu tego wyjazdu.

Życzę wszystkim udanego weekendu!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 11 Sie 2017 16:48 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
podstawowy mustang kosztuje 20-25k $ wiec w wypozyczalniach sa przewaznie nowe auta.
Znojomi trafili cabrio z przebiegiem 500mil

korzystaj ze znanyw wypozyczalni- zycie pokazuje ze nie warto oszczedzac 5$ i isc do firmy krzak.

nikt gotowki nie przyjmie ci- tylko robia zabezpieczenie na karcie

w USA za szybko nie pojedziesz,wiec Mustang duzo nie spali- mysle ze mozesz przyjac srednia 12l na 100km

na wszelki wypadek zrob zdjecia calego samochodu- przy ew. problemie bedziesz mial dowod.
Góra
 Profil Relacje PM off
p.wl lubi ten post.
 
      
#132 PostWysłany: 11 Sie 2017 16:53 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22498
wybor-aut-w-wypozyczalniach-np-alamo,765,97856
honolulu-dollar-wypozyczalnia-samochodow-opinie,765,78509
wypozycznie-auta-w-usa-one-way-bez-dodatkowej-oplaty,765,39710
alamo-las-vegas,766,44609
wypozyczenie-samochodu-w-usa-la-sierpien,766,29894
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 11 Sie 2017 17:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2017
Posty: 14
Serdecznie dziękuję Wam za odpowiedzi.

Znalazłam coś takiego (zdj. poniżej).
Image
Myślicie, że to dobra oferta? Czy to ubezpieczenie jest ok czy mam coś jeszcze dokupić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 11 Sie 2017 17:09 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 64
Międzynarodowe prawo jazdy wyrób....... masz jeszcze czas. Koszt niewielki......są interpretacje że nie wymagane...są interpretacje że jest wymagane - nawet tu na forum duzo o tym jest..... Lepiej je mieć niż nie ( tam w USA).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 11 Sie 2017 17:30 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6158
Loty: 228
Kilometry: 534 135
w LA, LAS i SFO na pewno wystarczy polskie prawo jazdy.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 11 Sie 2017 17:30 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8595
złoty
Oczywiście zmieścisz bagaż? ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 11 Sie 2017 17:33 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3242
srebrny
Mustangi w wypożyczalniach to biedne wersje z 4 cylindrowym silnikiem , tak że cudów nie oczekuj - spalanie dość niskie, osiągi przyzwoite - znacznie lepsze niż potrzeba w USA. Auto wygląda super, wykonane jest dość tandetnie i niezbyt wygodne. Przy dystrybutorze spotkała mnie miła niespodzianka , bo auto spaliło około 10 litrów , z czego 1/4 to jazda po mieście.Dźwięk silnika w środku prawdopodobnie jest sztucznie generowany przez system audio, bo brzmi dobrze jak jakaś V8. Przygotuj się na dość mały bagażnik - 2 dużych walizek nie zmieścisz.

W sieciowych wypożyczalniach nigdy nie miałem auta starszego niż 2 lata, więc dostaniesz najnowszy model.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 11 Sie 2017 19:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
To generalnie są auta które lepiej wyglądają niż jeżdżą. Ja ujezdzalem swego czasu Chargera (bliźniak koncepcyjnie). I tak jak było napisane wyżej - tandetny silnik, niewyraźnie prowadzenie szczególnie rózg wyższych prędkościach (pozwoliłem sobie przetestować). Warto spróbować żeby mieć własne zdanie.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez BrunoJ, 11 Sie 2017 20:02, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
#139 PostWysłany: 11 Sie 2017 19:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
SPLDER napisał(a):
Mustangi w wypożyczalniach to biedne wersje z 4 cylindrowym silnikiem , tak że cudów nie oczekuj - spalanie dość niskie, osiągi przyzwoite - znacznie lepsze niż potrzeba w USA. Auto wygląda super, wykonane jest dość tandetnie i niezbyt wygodne. Przy dystrybutorze spotkała mnie miła niespodzianka , bo auto spaliło około 10 litrów , z czego 1/4 to jazda po mieście.Dźwięk silnika w środku prawdopodobnie jest sztucznie generowany przez system audio, bo brzmi dobrze jak jakaś V8. Przygotuj się na dość mały bagażnik - 2 dużych walizek nie zmieścisz.

W sieciowych wypożyczalniach nigdy nie miałem auta starszego niż 2 lata, więc dostaniesz najnowszy model.

Moze byc 4 lub 6 cylindrowy, nie trafil mi sie w USA EcoBoost, ale moze jest ich coraz wiecej. Bagaznik bedzie zenujaco maly w cabrio. Mozna tez zarezerwowac dedykowana kategorie, Mustanga V8.

Polecam poczytac watki, ktore zostaly podane wyzej, mnostwo informacji, nie ma sensu powtarzac ich. Caly dzial Transport do przeczytania - transport,forum,765
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
#140 PostWysłany: 12 Sie 2017 13:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2017
Posty: 14
Dziękuję pięknie za wszystko odpowiedzi. Bardzo mi się one przydadzą.

SPLDER napisał(a):
Mustangi w wypożyczalniach to biedne wersje z 4 cylindrowym silnikiem , tak że cudów nie oczekuj - spalanie dość niskie, osiągi przyzwoite - znacznie lepsze niż potrzeba w USA. Auto wygląda super, wykonane jest dość tandetnie i niezbyt wygodne. Przy dystrybutorze spotkała mnie miła niespodzianka , bo auto spaliło około 10 litrów , z czego 1/4 to jazda po mieście.Dźwięk silnika w środku prawdopodobnie jest sztucznie generowany przez system audio, bo brzmi dobrze jak jakaś V8. Przygotuj się na dość mały bagażnik - 2 dużych walizek nie zmieścisz.

W sieciowych wypożyczalniach nigdy nie miałem auta starszego niż 2 lata, więc dostaniesz najnowszy model.


Czy możesz mi powiedzieć jak to jest z kaucją za Mustanga? Jakie środki zablokowali Ci na koncie?
Będę zakładała specjalne konto na podróż do Stanów i muszę to uwzględnić w przeznaczonych środkach.

Jakie brałeś ubezpieczenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 989 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 50  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group