Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 589 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30
Autor Wiadomość
#581 PostWysłany: 28 Lut 2020 16:42 
Awatar użytkownika

Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
Nie pamiętam już w którym wątku przewijał się ten temat, ale skoro ten jest najdłuższym to napisze w tym ;) Po raz kolejny Alamo (lotnisko SJU) odrzuciło mi Revoluta do wypożyczenia auta. Próbowaliśmy kilka razy i lipa. Dodatkowo karta została zablokowana, ale jej odblokowanie zajmuje 3 kliknięcia, jednakże potrzebny jest net, a nie każde lotnisko ma darmowe wifi.

Na całość jest jednak patent : przy rezerwacji użyłem karty kredytowej w PLN, zaś przy oddaniu auta, poprosiłem o zmianę karty do obciążenia - wówczas po udaniu się do osobnego okienka, zapłaciłem Revo, zaś blokada z polskiej kk została zdjęta po jednym dniu.

#582 PostWysłany: 29 Lut 2020 19:16 
Awatar użytkownika

srebrny
Spróbuj następnym razem zapłacić Curvą z podpiętym Revo
 Relacje PM off
mikuś lubi ten post.

#583 PostWysłany: 24 Lis 2020 22:26 

niebieski
Planuję wypożyczenie auta na zachodnim wybrzeżu w lipcu 2021. Przeglądam strony pośredników RentalCars i Economycarrentals i wydaje mi się że Ci pośrednicy nie oferują w tym terminie polecanego na forum Alamo.
Co ciekawe przy próbie rezerwacji przez stronę Alamo.com lipcowe terminy są dostępne.
Z ciekawości sprawdziłem inne terminy i w innych terminach (zarówno przed wakacjami jak i po) Alamo pojawia się u tych pośredników.
Ktoś miał podobny przypadek?

A tak przy okazji jak nie Alamo to co?
U pośredników najtańszy jest Dollar, ale opinie ma średnie
 Relacje PM off  

#584 PostWysłany: 24 Lis 2020 23:16 
Awatar użytkownika

Loty: 143
Kilometry: 386 059
złoty
@sapos
Nie wiem czy ktoś odpowie na Twoje pytanie (zwłaszcza część pierwszą) ale do lipca jeszcze dużo czasu więc spokojnie poczekaj.
Poza tym nie wiem czy korzystając z pośredników znajdziesz taniej niż bezpośrednio na europejskich wersjach stron Alamo (choćby .it czy .de).
No i pamiętaj, że od lipca ceny rosną znacznie (chyba że rozpoczniesz wynajem ostatniego dnia czerwca).
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
sapos uważa post za pomocny.

#585 PostWysłany: 16 Sty 2021 11:12 

Loty: 6
Kilometry: 7 506
Gdzie najbardziej polecicie wypożyczyć samochód? Zależy mi na pełnym ubezpieczeniu (szkoda w wypożyczonym i innym samochodzie, przebita opona, uszkodzona szyba, uszczerbek na zdrowiu osób trzecich), żeby nie było problemów w razie czego.

Oglądałem oferty Rentalcars, Economycarrentals, Alamo i na Skyscanner.

Najniższa oferta była na Skyscanner, tylko, że strona przekierowywuje później na stronę wisecars. Miał ktoś już doczynienia z tą stroną? Cena około 1600zł za Suva plus ubezpieczenie.
Rentalcars około 2600zł plus około 560zł za 16 dniowe ubezpieczenie. Tylko, że te ubezpieczenie od AXA na rentalcars jest tylko do 10000zł.
W Economycarrentals około 2250zł, w tym jest już pełne ubezpieczenie?
Alamo około 2150zł plus około 720zł za wszystkie opcje ubezpieczenia na stronie. To jest cena z 10% zniżką na stronie Alamo.co.uk ,

Czy może lepiej zarezerwować samochód tam gdzie jest taniej i wykupić ubezpieczenie w np. worldwideinsure?

Jak ma się sytuacja, gdy np. przebijemy gdzieś oponę? W przypadku pełnego ubezpieczenia wykupionego wprost od wypożyczalni przysyłają od razu pomoc i zostaje mi zabrana kwota z depozytu jeśli taka będzie wymagana podczas wypożyczenia auta,? A w przypadku, gdyby była jakakolwiek np. obcierka to już więcej ode mnie nie zażądają pieniędzy?

W przypadku gdy wezmę ubezpieczenie od pośrednika np. w Rentalcars, lub od firmy worldwideinsure pomoc zostaje wysłana tak samo jak w przypadku ubezpieczenia wprost w wypożyczalni? I wtedy muszę zebrać stosowne dokumenty i czekać na zwrot kosztów naprawy od firmy ubezpieczeniowej?

Jeszcze pytanie w kwestii kodów na Alamo. Czy jeśli np. zarezerwuję samochód z tą 10% zniżką dostępną na stronie Alamo.co.uk będzie późnej możliwość dodania kodu zniżkowego, lub podwyższającego klasę samochodu później już po rezerwacji?
 Relacje PM off  

#586 PostWysłany: 23 Mar 2021 13:06 

Loty: 47
Kilometry: 124 524
Mam pytanie odnośnie wypożyczenia samochodu w Kalifornii /SFO/. W ubiegłym roku w lutym rezerwowałem SUV-a za około 1600 zł na dwa tygodnie w wakacje /lipiec-sierpień/ ale w tym roku ceny z kosmosu. Zwykły samochód osobowy i cena około 3000 - 3500 zł za taki sam okres. Szukałem i na stronach porównywarek jak i na stronach samych wypożyczalni ale nic taniej. Czy z Waszego doświadczenia można liczyć jeszcze na jakieś obniżki w tych zwariowanych czasach?:)
 Relacje PM off  

#587 PostWysłany: 23 Mar 2021 13:12 
Awatar użytkownika

Loty: 128
Kilometry: 307 798
niebieski
@Wykus 3 lata temu rezerwowałem z wyprzedzenie mid suva w Alamo. Cen była na poziomie 2700-2800 na 16dni. Na około 1-2 miesiące przed wylotem spadła o około 500zł
Wykus lubi ten post.
Wykus uważa post za pomocny.

#588 PostWysłany: 18 Kwi 2021 11:19 

Loty: 6
Kilometry: 7 506
Gliszmir napisał(a):
Gdzie najbardziej polecicie wypożyczyć samochód? Zależy mi na pełnym ubezpieczeniu (szkoda w wypożyczonym i innym samochodzie, przebita opona, uszkodzona szyba, uszczerbek na zdrowiu osób trzecich), żeby nie było problemów w razie czego.

Oglądałem oferty Rentalcars, Economycarrentals, Alamo i na Skyscanner.

Najniższa oferta była na Skyscanner, tylko, że strona przekierowywuje później na stronę wisecars. Miał ktoś już doczynienia z tą stroną? Cena około 1600zł za Suva plus ubezpieczenie.
Rentalcars około 2600zł plus około 560zł za 16 dniowe ubezpieczenie. Tylko, że te ubezpieczenie od AXA na rentalcars jest tylko do 10000zł.
W Economycarrentals około 2250zł, w tym jest już pełne ubezpieczenie?
Alamo około 2150zł plus około 720zł za wszystkie opcje ubezpieczenia na stronie. To jest cena z 10% zniżką na stronie Alamo.co.uk ,

Czy może lepiej zarezerwować samochód tam gdzie jest taniej i wykupić ubezpieczenie w np. worldwideinsure?

Jak ma się sytuacja, gdy np. przebijemy gdzieś oponę? W przypadku pełnego ubezpieczenia wykupionego wprost od wypożyczalni przysyłają od razu pomoc i zostaje mi zabrana kwota z depozytu jeśli taka będzie wymagana podczas wypożyczenia auta,? A w przypadku, gdyby była jakakolwiek np. obcierka to już więcej ode mnie nie zażądają pieniędzy?

W przypadku gdy wezmę ubezpieczenie od pośrednika np. w Rentalcars, lub od firmy worldwideinsure pomoc zostaje wysłana tak samo jak w przypadku ubezpieczenia wprost w wypożyczalni? I wtedy muszę zebrać stosowne dokumenty i czekać na zwrot kosztów naprawy od firmy ubezpieczeniowej?

Jeszcze pytanie w kwestii kodów na Alamo. Czy jeśli np. zarezerwuję samochód z tą 10% zniżką dostępną na stronie Alamo.co.uk będzie późnej możliwość dodania kodu zniżkowego, lub podwyższającego klasę samochodu później już po rezerwacji?

Ktoś coś?
 Relacje PM off  

#589 PostWysłany: 18 Kwi 2021 12:30 

platynowy
Cytuj:
Jak ma się sytuacja, gdy np. przebijemy gdzieś oponę?

Podpowiem: zmieniasz koło, jedziesz dalej, dajesz do naprawy.

[ 589 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości