Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Miami - nocleg
#21 PostWysłany: 16 Kwi 2018 12:03 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6155
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Nie Miami, ale Hollywood. Wybór padł na Southwinds Inn (link trivago). Obiekt dostępny na bookingu i innych stronach.

Nocowałem w wynajętym studio, na miejscu dobrze w pełni wyposażona kuchnia, duże łóżko, rozkładana sofa, łazienka, dostępne ręczniki (do łazienki i plażowe) oraz leżaki i parasol. Obiekt zapewnia darmowy parking (9 miejsc), 10 na ulicy - po uzgodnieniu z gospodarzem (daje pozwolenie). Do plaża zaledwie 200 metrów. Walmart supercenter oddalony ok. 5 km od obiektu. Ogólnie daję 8.5/10 i polecam.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
 Temat postu: Re: Miami - nocleg
#22 PostWysłany: 27 Sie 2019 10:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
Jaką lokalizacje polecacie w Miami, żeby zobaczyć samo miasto i za wiele się nie najeździć?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Miami - nocleg
#23 PostWysłany: 25 Lis 2019 21:22 

Rejestracja: 12 Paź 2016
Posty: 410
Loty: 90
Kilometry: 172 874
niebieski
@Akna widzę, że nikt nie odpowiedział. Byłaś już w Miami i możesz coś polecić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Miami - nocleg
#24 PostWysłany: 26 Lis 2019 00:30 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3575
złoty
Pewnie okolice South Beach jest najlepsze, ale ceny też najwyższe.
Góra
 Profil Relacje PM off
Mihal09 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Miami - nocleg
#25 PostWysłany: 26 Lis 2019 10:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
@Mihal09
Ja się zdecydowałam na nocleg w okolicy Little Havany. Na plażowanie nie miałam czasu :) Generalnie Miami mam odwiedzone bardzo po łebkach (niestety) ale jest potencjał do ponownych odwiedzin.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Mihal09 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Miami - nocleg
#26 PostWysłany: 26 Lis 2019 19:56 

Rejestracja: 12 Paź 2016
Posty: 410
Loty: 90
Kilometry: 172 874
niebieski
@Akna będziemy tylko jedną noc, więc plażowanie raczej odpada. Ale coś byśmy chętnie zobaczyli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Miami - nocleg
#27 PostWysłany: 27 Lis 2019 12:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
u mnie to było przejście się Little Havana, później podjechanie bezpłatnym trolleyem do stacji metromover, przejście się po Bayfront Park, niestety brakło czasu na Wynwood.
Miami Beach zaliczyłam podjeżdzając oddzielnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Miami - nocleg
#28 PostWysłany: 28 Lis 2021 20:49 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2903
złoty
Dla Miami polecam hoteltonigh.com
Można tam dostać całkiem przyjemny hotel Croydon w okolicy 100EUR.
Sam środek Miami Beach.

Np. dziś jest widoczny w apce, ale na stronie już nie.
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Miami - nocleg
#29 PostWysłany: 29 Lis 2021 00:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Jesli blisko lotniska i nie tak daleko centrum, to polecam hotel EB Miami.
Super czysto, przestronne pokoje z duzymi lazienkami, wygodne lozka, bardzo mily personel.
Nie jest najtanszy, ale od czego promocje, kody znizkowe.

https://g.page/EBHotelMiami?share
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Miami - nocleg
#30 PostWysłany: 29 Lis 2021 01:35 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2334
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Szukam noclegu, najlepiej w Miami Beach i ceny zwalają z nóg. Hotele z tragicznymi opiniami od 800 zł za noc.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Miami - nocleg
#31 PostWysłany: 29 Lis 2021 02:06 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
W South Beach chciałam polecić hotel, w którym zatrzymaliśmy się 3 lata temu i było wszystko ok. Dogodna lokalizacja, czysto, wygodne łóżka, miły personel i super taras na dachu, a do tego wszystko za nieduże pieniądze. https://www.fashionboutiquehotel.com/
Dzisiaj patrzę na opinie w internecie, i wszyscy krytykują, że kiedyś było super, a teraz żenada. Nie wiem, może to kwestia pandemii.
Zatrzymaliśmy się też innym razem w innym hotelu położonym bardziej na północ, ale nie mogę go teraz zlokalizować :(
Pamiętam, że rezerwacje robiliśmy na priceline.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Miami - nocleg
#32 PostWysłany: 29 Lis 2021 02:59 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3575
złoty
@ansbach1

Jakimś tańszym sposobem jest nocleg za pkt IHG. Co prawda, teraz zrobili ruchome stawki, co pogorszyło opłacalność, ale i tak wychodzi taniej niż gdzie indziej, bo nie ma choćby podatku. Pkt oczywiście można kupić. Najlepiej w jakiejś promocji +100% pkt, które cyklicznie się powtarzają. Warto też pamiętać że rezerwacja za pkt jest jest elastyczna i często można ją anulować do 1-2 dni przed przyjazdem. Niestety tańsze hotele położone dalej od plaży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Miami - nocleg
#33 PostWysłany: 29 Lis 2021 10:58 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
ansbach1 napisał(a):
Szukam noclegu, najlepiej w Miami Beach i ceny zwalają z nóg. Hotele z tragicznymi opiniami od 800 zł za noc.

Przejrzyj ofertę lodgingu na ebay.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Miami - nocleg
#34 PostWysłany: 29 Lis 2021 11:12 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2903
złoty
ansbach1 napisał(a):
Szukam noclegu, najlepiej w Miami Beach i ceny zwalają z nóg. Hotele z tragicznymi opiniami od 800 zł za noc.

Jeśli lecisz w pierwszym tygodniu grudnia to lepiej zapomnij, pojedź gdzieś indziej i wróć po 05.12. W tym terminie odbywa się tam Art Basel i ceny są jakie są. Nie do przeskoczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Miami - nocleg
#35 PostWysłany: 29 Lis 2021 12:41 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2334
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Japonka76 napisał(a):
W South Beach chciałam polecić hotel, w którym zatrzymaliśmy się 3 lata temu i było wszystko ok. Dogodna lokalizacja, czysto, wygodne łóżka, miły personel i super taras na dachu, a do tego wszystko za nieduże pieniądze. https://www.fashionboutiquehotel.com/
Dzisiaj patrzę na opinie w internecie, i wszyscy krytykują, że kiedyś było super, a teraz żenada. Nie wiem, może to kwestia pandemii.
Zatrzymaliśmy się też innym razem w innym hotelu położonym bardziej na północ, ale nie mogę go teraz zlokalizować :(
Pamiętam, że rezerwacje robiliśmy na priceline.


Rzeczywiście opinie od zachwytu do totalnej krytyki
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Miami - nocleg
#36 PostWysłany: 06 Mar 2023 12:26 

Rejestracja: 09 Lip 2012
Posty: 49
Polecam nocleg w hotelu New Yorker: https://www.booking.com/Share-ld3U8uD
Za 5 noclegów na przełomie lutego i marca płaciłem 700USD z opcją anulowania, bez anulowania wyszłoby 600USD, więc jak na to co aktualnie dzieje się z cenami w Miami uważam, że to świetny deal :)
Pokój sprawiał wrażenie świeżo odnowionego, wielkościowo na dwójkę w zupełności wystarczający (na oko około 15 metrów), duże, wygodne łóżko, czyli standard USA. W cenie sniadanie, które szału nie robi (bajgle, croissanty, banany, nutella, dżemik, masło, serek śmietankowy, kawa, herbata, sok), ale jest w cenie pokoju więc można uznać to za fajny dodatek.
Bardzo fajny basen (plus za długie godziny działania! Do 22 na spokojnie można siedzieć), sporo leżaków, wi-fi działające na terenie całego obiektu.
Do tego lokalizacja, z tego co zdążyłem się zorientować bezpieczna (późne powroty, ranne bieganie bez żadnych problemów), w okolicy sporo knajp. Mimo, że nie znajduje się w bliskiej okolicy żadnej atrakcji, to w ciągu maks 25 minut jesteście w stanie dojechać do wszystkich atrakcji Miami.
Jedyny minus to bliskość Biscayne Blvd, czyli ruchliwej ulicy, przez co w pokojach niestety słychać ruch uliczny. Jednak było lepiej niż się spodziewałem, poziom hałasu wg mnie był do zaakceptowania.

Widać, że musiał tam się zmienić właściciel nie dawno bo oceny rosną, więc możliwe, że ceny tez podskoczą :) jak brałem na początku lutego ocena na bookingu była 7,2, aktualnie już 7,8.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Miami - nocleg
#37 PostWysłany: 06 Maj 2023 17:12 

Rejestracja: 21 Paź 2016
Posty: 47
Polecam noclegi w miasteczku Floryda City. O połowę taniej niż w Miami. Dojazd niecałą godzinę. Hotele mają darmowe parkingi, niezłe typowo amerykańskie śniadania w cenie, baseny i fajny duży teren. Byliśmy z dziećmi w hotelu Fairway Inn i mogę polecić. Miejsca parkingowe przy drzwiach wejściowych do pokoju. Hotel zaraz przy sklepach, stacjach i drodze do Key West.
Góra
 Profil Relacje PM off
gmak lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Miami - nocleg
#38 PostWysłany: 20 Paź 2023 15:06 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 786
niebieski
Dokładnie. Hotele, stacje benzynowe i sieciowe knajpki po obu stronach drogi na Key West. Za Travelodge by Wyndham płaciliśmy niewiele powyżej 60$ za noc. W pokoju lodówka, mikrofalówka i express przelewowy więc można przeżyć nawet bardzo budżetowo, chociaż rachunek w Denny's był najniższy ze wszystkich z obsługą kelnerską.
Basen i śniadania nawet na ciepło, w pobliżu Walmart i outlet.
W jedną stronę przecznicy Everglades NP i Alligator Farm, w drugą Biscayne NP.

W samym Miami oddaliśmy samochód i mieszkaliśmy w jednym z hoteli lotniskowych z darmowym shuttle bus. Wyposażenie podobne, ale śniadania tylko na słodko. W dni powszednie był niewiele droższy, ale ceny weekendowe podbiły rachunek.
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Miami - nocleg
#39 PostWysłany: 08 Lis 2023 11:54 

Rejestracja: 26 Lut 2023
Posty: 136
Dorzucę i swoje polecenie. Collins Hotel w North Beach. Pokoje duże i o niezłej jakości, w środku ekspres i lodówka, codzienne sprzątanie, obsługa bardzo sympatyczna. Nieweilki basen też jest. Wokół sporo sklepów, knajpek i restauracji, okolica bardzo spokojna, plaża praktycznie po przejściu przez ulicę i niewielki park. Za 7 nocy, dałem 634usd z opcją anulacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group