Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Maj 2017 00:52 

Rejestracja: 10 Sty 2016
Posty: 28
Witajcie,

Uprzedzam, że przeczytałem wiele relacji zanim ktoś napisze BYŁO, ale chciałbym uzyskać od was informacje w celu zaplanowania noclegów, poniżej wymienię miejsca w których chcę sie zatrzymać i prosiłbym o informacje ile czasu poswcielibyscie na dane miejsca.

Kilka faktów - Lądujemy w LA 09/09 godz 17 i lecimy z SF 01.10 ( 3 tygodnie)
Wynajmujemy auto w LA i zostawiawiamy w dniu przyjazdu do SF (poruszamy sie tutaj bez auta)
Dwóch chłopaków 23 lata ( problem z autem, próbowałem dzwonić w sprawie USAA, ale Pan odpowiedział mi, że muszę być krewnym mundurowego ) HELP
Chcemy spędzić więcej czasu w LA (fascynacja)
Noclegi LA,SF - couchsurfing, LV - hotel, reszta głównie kempingi namioty.
Jeżeli chodzi o parki narodowe jesteśmy nastawieni na długie trasy piesze.

oto lista miejsc :
San Diego
Las Vegas
Escalante
Grand Canyon Village
Bryce Canyon
Zion National Park
Moab
Arches National Park Visitor Center & Park Headquarters
Death valley
Yosemite
Mono Lake
San Francisco
Horseshoe Bend
Hoover Dam
Joshua Tree
Canyonlands
Monument Valley
Bodie Ghost Town
Valley of Fir
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie
Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem) Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 26 Maj 2017 07:18 

Rejestracja: 18 Sty 2016
Posty: 194
Witam,
Masz w liście wymienione 19 pozycji a jesteś 3 tygodnie. Wychodzi na to, że masz praktycznie jeden dzień na każdą z pozycji. Są oczywiście miejsca, w których będziesz kilka godzin, a są też takie na które i parę dni byłoby mało. Zrób sobie trasę miejsc które chcesz zobaczyć i sam zaplanuj. Łatwiej jest nam skorygować plan niż układać wszystko od zera (idziesz na łatwiznę!) Widzę, że masz wpisane Horseshoe Bend. Nie planujesz Kanionu Antylopy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group