Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 153 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 24 Mar 2017 17:03 

Rejestracja: 18 Mar 2017
Posty: 17
Cześć,
potrzebuje Waszego wsparcia w kwestii doprecyzowania planu na 7 dni Yellowstone + Utah.
Bardzo proszę o komentarze, sugestie, uwagi do poniżej załączonego planu.
Może powinienem coś zamienić / zrezygnować ? może coś ciekawego po drodze? może odcinki są za długie i nie damy rady czasowo?.... itp
Każda uwaga będzie bardzo pomocna.

07.07 Przylot do Salt Lake City 21:00 - Nocleg Salt Lake City
08.07 Transfer do West Yellowstone (5h) + Old Faithful - Nocleg West Yellowstone
09.07 Yellowstone - Nocleg West Yellowstone
10.07 Transfer w okolice Bryce (7h) - Nocleg Richfield
11.07 Bryce + Zion Angels Landing - Nocleg Kanab
12.07 Zion Narrows + Lower Antelope - Nocleg Page
13.07 Monument Valley + Delicate Arch (4h) + ? - Nocleg Moab
14.07 Transfer Moab do Denver 6h / zwrot auta / samolot 17;40
pozdrawiam !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#62 PostWysłany: 31 Mar 2017 09:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
8.07 Nie licz raczej, że do West Yellowstone dojedziesz w 5h. Trasa od SLC do Tremonton jest dość zatłoczona i zdarzają się korki. Dopiero w Idaho robi się luźniej, a od Pocatello jest już w ogóle bardzo przyjemnie (widoki, mały ruch).

10.07 Trasa do zrobienia

11.12.07 - Tutaj jest ryzyko. Jeśli nie obstawisz z rana Zion, to albo nie wjedziesz albo nie będziesz mieć gdzie zaparkować. Różnica między parkami to 120 km. Dlatego pierwszy dzień w całości poświęciłbym Bryce a drugi Zion, wybierając Narrows albo Angels Landing.

Kolejne ryzyko - Lower Antelope. Z Zion masz min. 2h drogi, a musisz pamiętać, że zwiedzanie jest maksymalnie do 17.00, a i pewnie słońce nie będzie już takie fajne.

13.07 - Trasa z Page do Moab, przez Dolinę Monumentów to min 5h. Jeśli nie spędzicie za dużo czasu w MV, to temat jest do zrobienia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 31 Mar 2017 11:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 754
Loty: 205
Kilometry: 638 916
srebrny
Może ktoś podpowie .

Mam 7 dni i chciałbym wyruszyć z Vegas i skończyć w LA.
Czy taką trasę można sensownie pokonać i ewentualnie jak ją podzielić :

1-2 dzień Zapora Hoovera + Valley of Fire + Zion
3-4 dzień Bryce + Lake Powell + Antelope
5 dzień Monument Valley ?
6 powrót w stronę LA
Będziemy jechali autem we dwie osoby.
Jaki byłby koszt biletów wstępu do powyższych parków i czy mogę nabyć jeden obowiązujący na wszystkie np.7 dniowy.

Z góry dzięki za odpowiedź.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 01 Kwi 2017 06:43 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
@‌J.1‌ robiłem podobną trasę w 7 dni, a dokładniej
14.2 - przylot do LAS przed południem, odebranie auta + zwiedzanie LAS do późnych godzin
15.2 - Las Vegas - Death Valley - Las Vegas (stop na tankowanie + szama) - Hurricane (baza wypadowa do Zione)
16.2 - Zione (zaliczony Angels Landing, Canyon Overlook)
17.2 - Zione, resztki na fotki + przejazdy pod Bryce
18.2 - Bryce i przejazd do Page (zachód słońca oglądaliśmy już Horseshoe Bend)
19.2 - Monument Valley + Forest Gump Point + Goosenecks State Park (z zakolem rzeki San Juan?) + Moki Dugway (polecam) i powrót do Page
20.2 - dolny Kanion Antylopy + przejazdy do Flagstaff, a po drodze zaliczyliśmy z 10 punktów widokowych w Wielkim Kanionie
21.2 - Flagstaff - Selingman (route 66) - Kingamna - Zapora Hoovera (tak wiem, że nie po drodze) - Los Angeles

Byłem jedynym kierowcą podczas wyjazdu. Zmęczenie czułem tylko 15.2 bo poszliśmy późno spać w LAS ;)
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#65 PostWysłany: 01 Kwi 2017 08:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 754
Loty: 205
Kilometry: 638 916
srebrny
Mam nadzieję ,że nie będziesz miał nic przeciwko gdy zrobię kopiuj-wklej :)
Chyba tylko Dolinę Śmierci będę musiał opuścić bo mam jednak dzień mniej tj. od 16.09 do 22.09.
To część RTW więc daty są sztywne .
Choć z drugiej strony muszę kupić bilety do Japonii więc 100 zł więcej za wylot z LAS też wchodziłby w grę.
Wówczas miałbym ciut więcej czasu a i opłata za relokację auta z wypożyczalni byłaby za pewne odjęta.

@‌JIK‌ a co z LA czy rzeczywiście zdjęcie pod "Holywood" i godzina na aleji gwiazd wystarczy ?
Szczerze mówiąc nie ciągnie mnie tam jakoś specjalnie ale raczej "wypada" odfajkować .
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 01 Kwi 2017 16:17 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Jeżeli masz zamiar robić wycieczkę do jakiegoś studia (Warner Bros - polecam), to przeznacz sobie na LAX 2 dni.

Btw.
Nie ma opłat za relokację auta na trasie Nevada - Kalifornia
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
J.1 uważa post za pomocny.
 
      
#67 PostWysłany: 04 Kwi 2017 11:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2017
Posty: 105
Loty: 179
Kilometry: 397 505
Hej, powoli układam plan wycieczki na wrzesień - może ktoś pomoże i podpowie, czy trasa jest realna? Będziemy mieć kierowców, ale połowa wycieczki preferuje relaks nad intensywne zwiedzanie ;)

19.09 - przylot do SFO z NYC
20.09 - 23.09 - przejazd przez Big Sur do LA, w okolicy LA relaks na plaży (nie będzie za zimno? bez plażowania reszta wycieczki mnie zamorduje)
24.09 - dzień w LA
25.09 - Universal Studios, wieczorem przejazd do Vegas
26.09 - dzień w LV
27.09 - ślub w GC
28.09 - Hoover Dam, Route 66, nocleg Williams/Flagstaff
29.09 - Williams/Flagstaff -> Grand Canyon South Rim , nocleg w Page
30.09 - kanion Antylopy, Horshoe Bend, ew. Monument Valley (damy radę?), nocleg Panguitch
01.10 - Bryce Canyon, nocleg Hurricane
02.10 - Zion NP, nocleg w LV
03.10 - Death Valley, nocleg Bakersfield (7h)
04.10 - Sekwoje, przejazd do SFO (8h)
05.10 - SFO
06.10 - SFO
07.10 - wylot do Polski

Do czasów z Google Maps dodawałam 30-40% więcej na przejazdy. Nie wiem, czy ostatnie dni to nie za dużo jeżdżenia, może jakoś inaczej to rozegrać, albo odwiedzić Yosemite zamiast sekwoi? Czy warto zarezerwować noclegi? Zawsze jeździmy do Azji i wszystko planujemy na miejscu, więc tym razem mam sporo wątpliwości ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 04 Kwi 2017 14:38 

Rejestracja: 05 Lut 2014
Posty: 121
Loty: 35
Kilometry: 71 245
ślub w LV? ale ekstra!!! :o :D :)

Nie wypowiem się co do temperatur w LA, ale rozumiem współpodróżnych, też bym sobie poleżała dzień czy dwa!
Moim zdaniem plan niezły, mam takie wątpliwości:
25.09 - Universal Studios, wieczorem przejazd do Vegas - wszyscy piszą że w tym studio jest zaj*ście więc może być problem zwiedzić je dokładnie a potem przejechać taki kawał do LV - może przejazd przełóżcie sobie na następny dzień na godziny poranne lub przenocujcie gdzieś w połowie drogi? (niby google pokazuje 4 h, ale z korkami to jest pewnie z 6 h, no chyba że będziecie w LA nocowali na jego dalekim wschodzie)
30.09 - kanion Antylopy, Horshoe Bend, ew. Monument Valley (damy radę?), nocleg Panguitch - to nie będzie relax-day :D ja bym zanocowała gdzieś bliżej, może znowu w Page? Z dłuższym przejazdem następnego dnia spokojnie i tak zdążycie zwiedzić Bryce.
03.10 - Death Valley, nocleg Bakersfield (7h) - też bym zanocowała gdzieś bliżej niż Bakersfield, w DV zejdzie się Wam kilka godzin. Z mapy wynika że w Waszym przypadku najlepiej będzie gdzieś na drodze nr 395 :D ("pomiędzy" sekwojami a DV) np. Bradys, Ridgecrest. I w przypadku takiego noclegu macie sekwoje jakby "po drodze" następnego dnia, nie trzeba się wracać.

w kwestii dodawania atrakcji, jeśli współtowarzysze chcą relaks, to plan jest ok, już bym nie napinała go bardziej. Ja osobiście zobaczyłabym Yosemite zamiast Sekwoi ale będąc tam, może być Wam szkoda, że macie na niego tylko jeden dzień, więc jest to ryzykowne :D
_________________
moje relacje:

Malta
Stany - Zachodnie Wybrzeże
Słowenia

zapytaj mnie o: Słowenię, Kambodżę, Paryż, Budapeszt, Porto, Pragę, Berlin, Tallinn, Warszawę, Stany, Maltę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 04 Kwi 2017 20:57 

Rejestracja: 18 Sty 2016
Posty: 194
@‌malgo1987‌

Rozwieję wątpliwości @‌katraviatta‌

Plan jak najbardziej realny! My robiliśmy rok temu praktycznie identyczną trasę i wszystko się udało. Mogę powiedzieć, że nawet plan był bardziej napięty, a i tak wszystko zobaczyliśmy :)

Polecam w tym miejscu moją relację zachod-usa-2016-california-nevada-arizona-utah,210,97492 a zobaczysz jak wiele będzie podobieństw :)

19.09 - przylot do SFO z NYC

Bez komentarza :)

20.09 - 23.09 - przejazd przez Big Sur do LA, w okolicy LA relaks na plaży (nie będzie za zimno? bez plażowania reszta wycieczki mnie zamorduje)

Dość dużo dni jak na przejazd Big Sur. Myślę, że spokojnie można to zrobić w dwa pełne dni bez pośpiechu. My zrobiliśmy to w jeden dzień i na wieczór byliśmy w LA.

24.09 - dzień w LA

Na spokojnie uda się zrobić większość must see i jeszcze poleniuchować nad oceanem.

25.09 - Universal Studios, wieczorem przejazd do Vegas

Dokładnie taki sam dzień jak nasz. Polecam nocleg blisko Universal. Od samego otwarcia polecam być już na parkingu i zacząć od Studio Tour. 25.09 to poniedziałek więc też powinno być luźniej niż w weekend :) My skończyliśmy około 16-17 (praktycznie wszystkie atrakcje zaliczone) i prosto pojechaliśmy do Vegas. Trochę korków było przy wyjeździe z LA, ale spokojnie dotarliśmy już po zmroku :)

26.09 - dzień w LV

Ok

27.09 - ślub w GC

Chyba ślub w LV :)

28.09 - Hoover Dam, Route 66, nocleg Williams/Flagstaff

Bardzo spoko. Polecam nocleg w Williams. Taki sam dzień jak nasz :)

29.09 - Williams/Flagstaff -> Grand Canyon South Rim , nocleg w Page

To samo :) Oczywiście zachęcam do wcześniejszego wstania, żeby na spokojnie porobić punkty widokowe i może zejść trochę w głąb szlaku

30.09 - kanion Antylopy, Horseshoe Bend, ew. Monument Valley (damy radę?), nocleg Panguitch

viewtopic.php?p=803502#p803502 Polecam przeczytać :-P Nam się udało i w nocy byliśmy w Panguitch. Jeśli nie będzie padało to spokojnie to zrobicie!!!! My straciliśmy sporo czasu na czekaniu w Page aż przestanie padać. W końcu zaryzykowaliśmy i pojechaliśmy do Monument Valley. Objechaliśmy ją całą, wróciliśmy do Page i z ostatnia grupą poszliśmy do Lower Antelope Canyon. Potem było już tylko Horseshoe Bend i w nocy już byliśmy w Panguitch

01.10 - Bryce Canyon, nocleg Hurricane

Na relaksie :)

02.10 - Zion NP, nocleg w LV

My tutaj zrobiliśmy Angels Landing i jakiś krótszy szlak. Dodatkowo zahaczyliśmy po drodze do Valley of Fire i jeszcze przed zmrokiem byliśmy w LV.

03.10 - Death Valley, nocleg Bakersfield (7h)

Też tutaj bym się nie obawiał :) W relacji zobaczysz, że my zrobiliśmy najważniejsze punkty w DV, a nocleg był w Oakhurst. Co prawda dojechaliśmy tam w nocy, ale to jakieś 160 mil dalej niż Bakersfield.

04.10 - Sekwoje, przejazd do SFO (8h)

Dacie radę :)

05.10 - SFO
06.10 - SFO
07.10 - wylot do Polski

Tutaj też wszystko jasne :)

Jeśli też mógłbym coś dodać to Yosemite zamiast jednego dnia na Big Sur. Nie będzie tak efektownie bo Yosemite Falls będą wyschnięte, ale i tak będzie pięknie :)


Trasa super i efektowne widoki gwarantowane!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 04 Kwi 2017 21:19 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 870
Loty: 453
Kilometry: 671 503
srebrny
malgo1987 napisał(a):
20.09 - 23.09 - przejazd przez Big Sur do LA, w okolicy LA relaks na plaży (nie będzie za zimno? bez plażowania reszta wycieczki mnie zamorduje)


Pamiętaj że Big Sur jest teraz zamknięte z powodu uszkodzenia mostu. HW1 nieprzejezdna i nie wiadomo kiedy naprawia

http://www.mercurynews.com/2017/03/11/b ... ed-monday/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 05 Kwi 2017 16:01 

Rejestracja: 05 Lut 2014
Posty: 121
Loty: 35
Kilometry: 71 245
@‌Ruben$‌ ja osobiście taką wycieczkę @‌malgo1987‌ bym napakowała 2x bardziej, ale sama napisała, że preferuje relaks nad intensywne zwiedzanie :twisted:
_________________
moje relacje:

Malta
Stany - Zachodnie Wybrzeże
Słowenia

zapytaj mnie o: Słowenię, Kambodżę, Paryż, Budapeszt, Porto, Pragę, Berlin, Tallinn, Warszawę, Stany, Maltę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 05 Kwi 2017 16:15 

Rejestracja: 18 Sty 2016
Posty: 194
W świetle tego co napisal @‌goldziak. to plan na pierwsze dni jest do zmiany :) A ten plan nie jest specjalnie napięty :) Przecież nawet podróżowanie w USA jest przyjemnością... :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 05 Kwi 2017 16:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2017
Posty: 105
Loty: 179
Kilometry: 397 505
Dzięki za odpowiedzi :) Zaraz biorę się za czytanie relacji, dzięki za podpowiedź!

Ja przepadam za aktywnym zwiedzaniem i na naszych dotychczasowych azjatyckich wyjazdach raczej nie było za wiele czasu na relaks, ale teraz jedziemy ze znajomymi, którzy mają zupełnie inny styl zwiedzania i to jest mój kompromis, który nie przychodzi mi lekko ;)
Poza tym to podróż ślubna (ślub będzie w Wielkim Kanionie), wizę mamy na 10 lat i jak nam się spodoba, to na pewno jeszcze wrócimy do USA.

W świetle zakmniętego przejazdu przez Big Sur (czytałam o zamknięciu do końca czerwca, a teraz wygląda na to, że wrzesień będzie nieprzejezdny), może lepiej byłoby polecieć z NYC do San Diego, tam poplażować, potem LA, LV i parki i na koniec przejazd do SFO przez Yosemite? Wtedy wyszłoby tak:

19.09 - przylot do San Diego
20.09 - 21.09 - plazowanie w okolicach San Diego
22.09 - rano przejazd do LA, popoludnie w LA
23.09 - Universal Studios, wieczorem przejazd do Vegas lub nocleg po drodze
24.09 - dzień w LV
25.09 - ślub w GC
26.09 - Hoover Dam, Route 66, nocleg Williams/Flagstaff
27.09 - Williams/Flagstaff -> Grand Canyon South Rim , nocleg w Page
28.09 - kanion Antylopy, Horshoe Bend, Monument Valley, nocleg Page
29.09 - dojazd do Bryce Canyon, nocleg Hurricane
30.09 - Zion NP, nocleg w LV
01.10 - Death Valley, nocleg okolice Ridgecrest
02.10 - Sekwoje, przejazd w strone Yosemite, nocleg Oakhurst/Fresno(?)
03.10 - Dzien w Yosemite, przejazd do SFO
04.10 - SFO
05.10 - SFO
06.10 - SFO
07.10 - wylot do Polski

Ewentualnie 1 dzień więcej na plażowanie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 05 Kwi 2017 21:42 

Rejestracja: 18 Sty 2016
Posty: 194
Rzeczywiście może lepiej zacząć od San Diego niż lecieć do SF po to tylko żeby przejechać się do LA po autostradzie. W takim wypadku lepiej zacząć od dołu.

W której części GC macie ślub? Jeśli South Rim i nie macie już zaplanowanej dokładnej daty to proponuje zamienić 25 z 26.09. Przecież Hoover Dam, Route 66 są idealnie po drodze. W takim razie lepiej 25 na spokojnie wyjechać z LV. Po drodze tama i droga 66 i nocleg w Williams. 26 ślub i wrócić na nocleg do Williams. Później już normalnie.

Po sekwojach zdecydowanie lepiej dojechać do Oakhurst na nocleg.

Można jeden dzień poświęcić z SF na plażowanie. O której macie wylot?

I taka ogólna rada. Polecam wstawać wcześniej przed Zionem i Yosemite. W Zionie jest mały parking, który bardzo szybko się wypełnia i wszędzie się jeździ shuttle busem. Jeśli się spóźnicie to będziecie musieli parkować w Springdale i stamtąd dojeżdżać do parku, a to czasochłonne. Do Yosemite Valley z Oakhurst jest niby 50 mil, ale górską droga i dojazd może zająć nawet 2 godziny (jeśli utkniecie za jakimś wyjątkowo wolno jadącym kierowcą). Parking w dolinie też nie jest oszałamiający więc dość szybko się wypełnia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 06 Kwi 2017 12:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2017
Posty: 105
Loty: 179
Kilometry: 397 505
Ślub w Wielkim Kanionie odbywa się w ramach wycieczki z Vegas (przelot helikopterem, ślub i powrót, w sumie jakieś 4-5 godzin), więc nie załatwimy tego po drodze.
Dorzucę pewnie w takim razie 1 dzień w San Diego zamiast 3 dni w SFO. Wylot mamy 07.10 w okolicach 13.

Dziękuję wszystkim za porady :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Krzysztof76 lubi ten post.
 
      
#76 PostWysłany: 06 Kwi 2017 18:04 

Rejestracja: 18 Sty 2016
Posty: 194
Jeśli ślub wygląda tak jak piszesz to wszystko wyjaśnia. Ja myślałem, że będziecie po prostu tam jechać dlatego wydawało mi się to nielogiczne :) Plan jest naprawdę fajny i niewiele bym już zmieniał. Teraz tylko pozostaje zaplanować co zobaczyć danego dnia :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 07 Kwi 2017 12:16 

Rejestracja: 21 Lut 2017
Posty: 17
Chciałem podpytać o możliwość odkupienia jednego lub dwóch pass-ów do GC South Rim, Antelope Canyon (nie jestem pewien czy ten jest objęty annual pass-em), Bryce, czy byłby ktoś chętny lub moglibyście polecić ewentualnie inne miejsce w którym osoby, które odbyły swoje wycieczki szukają możliwości odsprzedania annual pass-ów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 14 Kwi 2017 15:03 

Rejestracja: 21 Lut 2017
Posty: 17
Odnosnie Antelope canyon - czy polecacie jakiś konkretny tour/firme do zwiedzania Lower AC ? Czy kupowaliście po prostu bilety na miejscu - chętnie skorzystam z porady bo widzę że opcji jest dużo, ale mam obawy że kupowanie biletu na miejscu w dniu wycieczki jest jednek ryzykowne (początek maja).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 17 Kwi 2017 20:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2620
Loty: 194
Kilometry: 512 596
złoty
@houdini02
Annual Pass nie obowiązuje do Antelope Canyon. Ogłoszenia kupię/sprzedam w odpowiednim dziale tego forum:
annual-pass-parki-narodowe-usa,17,67784&start=80

Jeśli chodzi o Lower Antelope Canyon to mogę polecić Ken's Tours:
http://lowerantelope.com

Rezerwacja przez internet, płatność na miejscu. Wejście do kanionu od razu przy ich siedzibie. Bardzo fajni i kompetentni przewodnicy.
Góra
 Profil Relacje PM off
houdini02 lubi ten post.
houdini02 uważa post za pomocny.
 
      
#80 PostWysłany: 23 Kwi 2017 01:34 

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 72
proszę o rade czy rezygnować z Zion jeśli nie mam zamiaru(raczej nie dam rady) iść szlakiem The Narrows?to znaczy chodzi mi o odcinek co idzie się po wodzie?słyszałem ze warto dojść chociaż do momentu gdzie zaczyna się iść po wodzie(ile czasu to zajmie?)
Angels Landing tez chyba odpuszczę ze względu trudności szlaku (idę z osoba po operacji nogi) czy raczej damy rade?
biorąc to pod uwagę jest sens jechać do Zion? może cos innego ? np. Canyon overlook?
Bryce - tu już będziemy sprawni(wymiana towarzysza) co polecacie?tak na pol dnia ewentualnie cały(przy rezygnacji lub okrojeniu Zion) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 153 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group