Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 84 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 18 Lis 2022 12:25 
Awatar użytkownika

Loty: 66
Kilometry: 189 466
@BrunoJ Cenna uwaga z tymi parkami, zobaczymy co na to latorośl :) KSC oczywiście jest must see, tym bardziej, że teraz w "tym temacie" wiele się dzieje.. :D Daytona rozważałam, ale nie wiem, czy się wstrzelimy z terminem, by był jakiś wyścig w tym czasie. Dalej jednak mam zagwostkę z któej strony ugryźć Everglade i czy (w ogóle) Bahama...

#82 PostWysłany: 22 Lis 2022 01:02 

mayka napisał(a):
Pozwolę sobie jeszcze raz podpiąć pod post @LukasPi :)
Dalej móżdżę nad planem na ferie i tak się zastanawiam, czy rzeczywiście zamiast Tampa i Fort Myers nie wybrać się na 1-dniową wycieczkę na Bahama?
Ktoś ma jakieś doświadczenie, jakieś podpowiedzi? Myślałam o 1 dniowej wycieczce tam i z powrotem - ktoś poleci jakiegoś przewoźnika, czy biuro? Ceny wygooglane widzę jakieś od 200 do 300 USD za osobę za 16-18- godzinną wycieczkę na tripadvisor.
A Everglades - od której strony polecacie? Najwięcej biur z wycieczkami statkami powietrznymi to widzę od strony Evergaldes city. Dzień wcześniej będziemy w Key West, nie wiem, czy to jakoś pogodzić na spokojnie, aby nie lecieć "na złamanie karku", czy lepiej od strony Florida city i tam jak widzę jest Aligator farm. Ktoś coś? :)

Tez opracowuje wyjazd podczas ferii, ale na takie „prawie miesięczne”. Planuje tez Bahamy. Każdego dnia masz loty z MIA do Nassau (chyba 2x dziennie) albo na Eleuthera normalnymi liniami. Ja łącze to z powrotnym lotem z MIA do PL. Są tez małe linie latające z Bahamów ale jeszcze nie dotarłem tak daleko czy jest opcja areoplanu czarterowego z Miami (tzn ja nie znalazłem nic innego niż wynajęcie prywatnego lotu). Loty bez problemu są z Fort Lauderdale w różne miejsca na Bahamach. Mimo wszystko wątpię aby udało Ci się taniej zorganizować to na własna rękę niż wycieczkę, jeśli ma to się zamknąć w jednej dobie.
Poza tym jeśli będziecie na Key West to chyba warto szukać jak najbliżej, aby nie trafić czasu na dojazdy przy napiętym grafiku.
 Relacje PM off
Grzegorz881 lubi ten post.

#83 PostWysłany: 22 Lis 2022 22:15 
Awatar użytkownika

niebieski
mayka napisał(a):
Pozwolę sobie jeszcze raz podpiąć pod post @LukasPi :)
Dalej móżdżę nad planem na ferie i tak się zastanawiam, czy rzeczywiście zamiast Tampa i Fort Myers nie wybrać się na 1-dniową wycieczkę na Bahama?
Ktoś ma jakieś doświadczenie, jakieś podpowiedzi? Myślałam o 1 dniowej wycieczce tam i z powrotem - ktoś poleci jakiegoś przewoźnika, czy biuro? Ceny wygooglane widzę jakieś od 200 do 300 USD za osobę za 16-18- godzinną wycieczkę na tripadvisor.
A Everglades - od której strony polecacie? Najwięcej biur z wycieczkami statkami powietrznymi to widzę od strony Evergaldes city. Dzień wcześniej będziemy w Key West, nie wiem, czy to jakoś pogodzić na spokojnie, aby nie lecieć "na złamanie karku", czy lepiej od strony Florida city i tam jak widzę jest Aligator farm. Ktoś coś? :)

Coopertown Airboats. Bilet do kupienia przez groupon. Mi wyszło $15 za osobę. Do tego na miejscu w knajpie można sobie zjeść grillowany albo smażony ogon aligatora.

#84 PostWysłany: 23 Lis 2022 20:33 

niebieski
W lutym jest sezon na zobaczenie manatów w Crystal River i plywanie z nimi.
To jedna z najlepszych rzeczy ktore robilismy na Florydzie (z Kennedy Space Center)
Plaz zobaczycie jeszcze wiele ale bycie prawie "przeplynietym" przez manata - bezcenne :D
PS: pianki mozna wypozyczyc na miejscu :)
 Relacje PM off  

[ 84 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości