Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Wrz 2019 14:57 
Awatar użytkownika

Loty: 101
Kilometry: 325 913
niebieski
Za 2 tygodnie wybieram się do NYC i chciałbym się wybrać na jakiś musical na Broadway'u - byłem już na jednym kilka lat temu, ostatnio kupowałem bilety dla rodziców przez neta no i niestety jest ten zasadniczy problem, że bilety są dość drogie (około 100 USD od osoby).
Zbierając informacje z forum oraz internetu są niby dwa najlepsze sposoby żeby dostać tańsze bilety:

Opcja nr 1 czyli słynne budki TKTS:
1. Najbardziej chodzi mi o tą na Times Square (otwartej od godz.15) bo będę miał do niej rzut kamieniem - ile przed otwarciem trzeba się ustawić? I jak długie są kolejki?
2. Ile mniej więcej wynoszą faktycznie zniżki na najsłynniejsze musicale (Chicago, Mammia Mia, Król Lew, itd.)?
3. Czy jeżeli stanę w takiej kolejce to mam pewność, że faktycznie dostanę bilety na jakiś dobry musical czy też tylko kilka pierwszych osób kupi coś dobrego a dla reszty pozostają już jakieś resztki na niszowe przedstawienia?

Opcja nr 2 czyli kupno biletu przed spektaklem w samym teatrze:
1. Próbował ktoś? Faktycznie to działa?
2. Ile taniej można dostać bilety?
3. No i zasadnicze pytanie - o której godziny najlepiej udać się do teatru (zakładając, że chcę kupić bilet na wieczorny spektakl około godz.20) - rano, koło południa czy może przed samym spektaklem?

Chyba, że znacie jeszcze jakieś inne sposoby aby dorwać taki bilet po taniości? :)
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 23 Wrz 2019 18:42 

Loty: 165
Kilometry: 231 614
niebieski
Cześć

Sam jeszcze nie miałem okazji testować ale:
https://nypost.com/2019/08/09/how-does- ... ts-in-nyc/

Jest sporo sposobów na bilety, znajomi np wylosowali tickety na loterii więcej masz tutaj.
https://www.timeout.com/newyork/theater ... ay-tickets
 Relacje PM off
poszwin lubi ten post.
poszwin uważa post za pomocny.

#3 PostWysłany: 23 Wrz 2019 21:27 

Loty: 130
Kilometry: 249 917
niebieski
Ad1. Było to co prawda ponad rok temu, w maju. Stanąłem w kolejce, jak przestał padać deszcz, a było przede mną jakieś 200 osób może. Kolejka szybko się posuwa, bo kas jest kilka. Stałem w niej max 45 minut.
Ad2. Kupiłem bilety na Sunset Blvd z Glenn Close. Przyznam, że nie pamiętam teraz dokładnie ile zapłaciłem, ale było to może z 50-60 USD z miejsc przecenionych z ponad 100 USD. Nie były to miejsca w pierwszym rzędzie, raczej dość wysoko, ale chodziło głównie o to, żeby zobaczyć spektakl na Broadway'u.
Ad3. Jak w punkcie 1 i 2. Wybór jest tak duży, że przy kasie mieliśmy problem, jaki spektakl wybrać (na liście były 3). Ostatecznie wygrała opcja z Glenn Close, bo to jednak hollywoodzka gwiazda :D W kolejce jesteś nagabywany przez ludzi z promocji teatrów i dostajesz ulotki, możesz pogadać, podpytać etc.

I jeszcze jedna praktyczna rada - Amerykanie traktują Broadway jak jedną z wielu rozrywek w NYC.
My - jak to do teatru ubraliśmy się całkiem przyzwoicie - koszula i te sprawy. A tymczasem rzeczywistość jednak pokazała prawdziwość tego miejsca :D Popcorn sypał się garściami (niestety)
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#4 PostWysłany: 23 Wrz 2019 22:38 
Awatar użytkownika

Loty: 101
Kilometry: 325 913
niebieski
@Visitor
Te loterie wyglądają ciekawie - teoretycznie chyba można zapisać się na kilka musicali i nawet jak Cię w kilku wylosują to tylko opłacić ten, który najbardziej Cię interesuje...
A znajomi na co wylosowali?
Orientujesz się może czy trzeba podawać imię i nazwisko obydwu osób przy rejestracji na loterię (widzę, że przy każdej loterii do wylosowania są max 2 miejsce czyli tyle ile mnie interesuje - dla siebie i dziewczyny)? Pomyślałem bowiem żeby zwiększyć szanse w loterii i zapisać się raz swoim nazwiskiem a raz dziewczyny - tylko czy tak można? :D
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 24 Wrz 2019 00:22 

Loty: 264
Kilometry: 469 637
niebieski
ja z narzeczoną w maju zapisaliśmy się osobno na loterię i kilka biletów wygraliśmy ale nie wszystkie odebraliśmy. Na Lion King wyszło po koło 35 usd/os ale miejsca w ostatnim rzędzie.
problem z tymi loteriami jest taki, że ma się ileś tam czasu na potwierdzenie przez net wygranej i potem trzeba odebrać bilety przed spektaklem. Potrafi to rozbić plan na dzień jak się okaże o 12, że na 16 wygraliście bilety.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

[ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 3 gości