Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 25 Wrz 2018 21:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Grzegorz40 napisał(a):
W tej uprzęży przy otwartych drzwiach obie ręce są wolne? Jedną rękę mam jeszcze nie do końca sprawną po złamaniu. Nie wiem, czy trzeba się trzymać jedną ręką, czy nie ma takiej potrzeby? Lustrzankę można mieć na pasku, a jak jest z komórką? Dają zawieszki do komórki, żeby zarzucić sobie na szyję? Okulary też pewnie trzeba jakąś gumką zabezpieczyć, bo wszystko tam fruwa? ;)

@Grzegorz40 spoko, nie potrzebujusz sie niczego trzymac. :D
Na komorke dostajesz specjalny uchwyt z paskiem zabezpieczajacym.
Nie mialem okularow, a lot trwal 33 min.
Załącznik:
Heli.JPG
Heli.JPG [ 234.19 KiB | Obejrzany 3463 razy ]

brzemia napisał(a):
Ciekawe kto przy swoim 1 locie w otwartym helikopterze zaufania uprzęży i będzie dwoma rękami robić zdjęcia.

Podczas calego lotu mialem wolne rece, nigdzie sie nie trzymalem i robilem zdjecia uzywajac obu rak. ;)
Polecam siedziec nie obok pilota, tylko z boku przy otwartej przestrzeni, jest wiekszy kick. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
Grzegorz40 uważa post za pomocny.
 
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 28 Wrz 2018 10:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2017
Posty: 219
Loty: 341
Kilometry: 755 789
niebieski
ciekawe - skusiłem się. Dzięki za pomysł :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 21 Lis 2018 22:43 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
Krótka recenzja

Zarezerwowałem w promocji przelot w MIA w opcji z zamkniętymi drzwiami, standardowy lot 18-20 min. Cena 85$/os incl tax.
Planując wycieczkę warto zachować pewną elastyczność terminową, czyli nie przewidywać tego w ostatnim dniu pobytu w danym mieście - mój lot w pierwotnej dacie się nie odbył (zbyt mało pasażerów - proponowali ewentualnie dopłatę za puste miejsca). Kontakt telefoniczny i mailowy b. dobry, z ich inicjatywy. Pierwotnie zaoferowali zmianę godziny w tym samym dniu i upgrade do dłuższego lotu 30 min., ale po kilku godzinach oddzwonili z przeprosinami, że także i ten lot się nie odbędzie z powodu konieczności odbycia jakiegoś dłuższego lotu czarterowego.
Ostatecznie rezerwacja przesunięta na kolejny dzień plus upgrade do opcji z otwartymi drzwiami plus kredyt 100 USD do wykorzystania na inne loty w dowolnym mieście w ciągu 14 miesięcy. Ogólnie mimo tego zamieszania obsługa na plus.

Sam lot oczywiście fantastyczny z mega wrażeniami, na miejscu na lotnisku wszystko na luzie i profesjonalnie, trzeba być godzinę wcześniej, bo sam lot był się też nieco wcześniej niż planowano (wszystko było już gotowe na wcześniej).

Jeśli ktoś się waha czy zastanawia - nie warto, lepiej od razu rezerwować :D
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
kojot_lubin uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 22 Lis 2018 07:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@marek2011 jak masz fotki to wklej, chetnie polukamy. :)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 22 Lis 2018 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2010
Posty: 258
Loty: 223
Kilometry: 481 406
niebieski
Widzę, że jest opcja dojazdu:
Round trip express shuttle service: from Manhattan 15$/1person
i kod: FRIENDSGIVING
50%
tylko nie widzę już tej tańszej opcji najtaniej 129$
widzi ktoś coś/jakoś taniej?
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 22 Lis 2018 11:59 

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 694
niebieski
@marek2011 poprosimy o fotki,
ja się właśnie tak załatwiłem w Nowym Jorku, na dwa ostatnie dni miałem Empire State i lot i oba dni lał deszcz, lot odwołano, a na taras była była przerwa z powodu burzy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 22 Lis 2018 15:27 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
marek2011 napisał(a):
Krótka recenzja

Zarezerwowałem w promocji przelot w MIA w opcji z zamkniętymi drzwiami, standardowy lot 18-20 min. Cena 85$/os incl tax.
Planując wycieczkę warto zachować pewną elastyczność terminową, czyli nie przewidywać tego w ostatnim dniu pobytu w danym mieście - mój lot w pierwotnej dacie się nie odbył (zbyt mało pasażerów - proponowali ewentualnie dopłatę za puste miejsca). Kontakt telefoniczny i mailowy b. dobry, z ich inicjatywy. Pierwotnie zaoferowali zmianę godziny w tym samym dniu i upgrade do dłuższego lotu 30 min., ale po kilku godzinach oddzwonili z przeprosinami, że także i ten lot się nie odbędzie z powodu konieczności odbycia jakiegoś dłuższego lotu czarterowego.
Ostatecznie rezerwacja przesunięta na kolejny dzień plus upgrade do opcji z otwartymi drzwiami plus kredyt 100 USD do wykorzystania na inne loty w dowolnym mieście w ciągu 14 miesięcy. Ogólnie mimo tego zamieszania obsługa na plus.

Sam lot oczywiście fantastyczny z mega wrażeniami, na miejscu na lotnisku wszystko na luzie i profesjonalnie, trzeba być godzinę wcześniej, bo sam lot był się też nieco wcześniej niż planowano (wszystko było już gotowe na wcześniej).

Jeśli ktoś się waha czy zastanawia - nie warto, lepiej od razu rezerwować :D


Dobrze jest jak się kupuje dal 2 osób, wtedy nawet jak nie ma wymaganej ilości ludzi to się leci (według regulaminu min. 2 osoby są potrzebne).
BTW nowy kod na wszystkie loty (wschód, zachód) każda długość lotu OFF 50%
NYON50

takie tam z kwietnia.

Załącznik:
1.JPG
1.JPG [ 114.52 KiB | Obejrzany 3049 razy ]

Załącznik:
2.JPG
2.JPG [ 154.71 KiB | Obejrzany 3049 razy ]

Załącznik:
3.JPG
3.JPG [ 134.78 KiB | Obejrzany 3049 razy ]

Załącznik:
4.JPG
4.JPG [ 123.89 KiB | Obejrzany 3049 razy ]

Załącznik:
5.JPG
5.JPG [ 93.17 KiB | Obejrzany 3049 razy ]

Załącznik:
6.JPG
6.JPG [ 122.49 KiB | Obejrzany 3049 razy ]

Załącznik:
8.JPG
8.JPG [ 106.53 KiB | Obejrzany 3049 razy ]

Załącznik:
9.JPG
9.JPG [ 101.75 KiB | Obejrzany 3049 razy ]
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
Grover uważa post za pomocny.
 
      
#28 PostWysłany: 18 Kwi 2019 13:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
Orientuje się ktoś czy w tej krótszej opcji lotu (16-19min) jest jakoś możliwość dogadania się aby zobaczyć Central Park?
Na pewno Central Park jest wymieniony przy tej najdłuższej opcji lotu (30-33min), jednakże cena tego lotu jest kosmiczna - 499 USD (po zastosowaniu zniżek 50% i tak wychodzi sporo, a do tego na końcu i tak dolicza 50 USD jakiejś dodatkowej opłaty). Przy zakupie dwóch biletów robi się zatem dość spora kwota.
Chodzi mi o wersję z otwartymi drzwiami (doors-off).
Mowa oczywiście o lotach z tej stronki: https://www.flynyon.com/buy-now-schedule-later
Chyba, że ktoś zna jakąś inną stronkę gdzie jest taniej? :)
Szczególnie chodzi mi o lot z otwartymi drzwiami nad Central Parkiem...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 18 Kwi 2019 15:10 

Rejestracja: 01 Cze 2014
Posty: 254
niebieski
Nie ma możliwości. Za to podobno jest nieformalna opcja upgradu z lotu krótszego na dłuższy za lepsze pieniądze niż oficjalna oferta. Podobno proponują to już na miejscu lub po zabookowaniu loty. Czytałem takie info w różnych komentarzach na wielu stronach relacjonujących te loty.
Góra
 Profil Relacje PM off
poszwin uważa post za pomocny.
 
      
#30 PostWysłany: 18 Kwi 2019 15:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sty 2019
Posty: 145
Zbanowany
U mnie wyglądało tak:
- na Black Friday - kupiłem najkrótszy lot NYC Intro z zamkniętymi drzwiami za 75,95 USD

Na miejscu w czasie szkolenia dostałem propozycję upgrade do lotu NYC VIP za 60 USD + podatek (65,32 USD),

Pewnie jak bym kupił ten NYC VIP na Black Friday to wyszło by podobnie z ceną. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#31 PostWysłany: 07 Maj 2019 23:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 189
Loty: 51
Kilometry: 82 228
Zdecydowanie polecam wam lot na nowym jorkiem z otwartymi drzwiami. To było coś NIESAMOWITEGO, zdecydowanie warto i nie żałuje ani jednej złotówki.

Wykupiliśmy lot z otwartymi drzwiami 16-19 min. za 146$ na promocji 50% (~555 zł). Od samego początku chciałem lot nad Central Parkiem, ogólnie wyglądał dużo ciekawiej ale kosztował wtedy 300$ (~1150zł), niestety był to za duży wydatek. Na miejscy zaproponowali nam upgrade za 100$ a po chwili 50$, pewnie robią tak ze wszystkimi. Zdecydowaliśmy się dopłacić te 50$ (192 zł), tax'a już w tym była. I jestem bardzo zadowolony, że udało zrobić się upgrade. Sam dolot do nowego jorku zajmuje 10 min. W tańszej opcji bardzo mało można zobaczyć nowego jorku. I była to chyba najlepsza rzecz jaką zrobiłem w NYC. Polecam każdemu, nie będziecie zawiedzeni. Widoki są niesamowite.
_________________
Instagram: https://www.instagram.com/lousylucky/?hl=pl

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
maciass lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#32 PostWysłany: 07 Maj 2019 23:52 

Rejestracja: 01 Cze 2014
Posty: 254
niebieski
Z tymi 10 minutami dolotu to troche przeginka. Lecisz góra 2-3 minuty do Manhatanu. Helikopter osiąga prędkość 100 km/h, a to jest w lini prostej kilka km od lotniska. Opcja 33 minutowa jest zdecydowanie lepsza. Co do upgrade'u to gdybyś się nie zdecydował na dopłatę i tak byś go pewnie dostał za friko. Jak nie mają kompletu to wysyłają jeden helikopter na dłuższą trasę. Ja odmówiłem dopłaty, to zaproponowali upgrade w zamian za dobrą ocenę na stronie.
Góra
 Profil Relacje PM off
poszwin uważa post za pomocny.
 
      
#33 PostWysłany: 13 Maj 2019 08:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 189
Loty: 51
Kilometry: 82 228
Myślę że spokojnie 5 min zajmie w każda stronę, wiec raczej nie przesadziłem :D
_________________
Instagram: https://www.instagram.com/lousylucky/?hl=pl

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 28 Cze 2019 15:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2010
Posty: 258
Loty: 223
Kilometry: 481 406
niebieski
Hejka
ja od siebie w trochę innym tonie:
miałem ten krótki 12 minutowy lot nad NY i go ODRADZAM - całkowicie NIE POLECAM
W mojej ocenie nie ma to najmniejszego sensu - albo brać coś dłuższego/droższego albo sobie darować.
W moim przypadku dolot trwał około 4-5 minut w jedna stronę - kółko nad statuą i potem drugie aby druga strona zobaczyła - potem kilkusekundowa wizyta przy manhattanie (nie nad - tylko na chwilkę do niego podlecieliśmy - na odległość jakiś 50 może 100m od Battery Park - ciężko mi ocenić - krótki przelot i koniec trwało to z 30 sekund potem obrót oglądają pozostali). I powrót.
Nie zdążyliśmy nawet za bardzo fotek porobić - zresztą po wylądowaniu nawet przy helikopterze ciężko było zrobić: szybko, szybko gęsiego do hangaru.
Ludzie zniesmaczeni - lecieliśmy 3 grupy po 4 osoby. Wydaje mi się, że nikt nie był zadowolony. Całość z transportem zajęła około 4h.
Dla mnie strata czasu (o pieniądzach nie chcę pisać).
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Grover uważa post za pomocny.
 
      
#35 PostWysłany: 28 Cze 2019 17:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
@kojot_lubin
Rozumiem, ze był to standardowy lot od firmy flynyon.com?
A proponowali Tobie przed samym lotem wydłużenie do tej opcji 25-minutowej (w tym Central Park)? Jeżeli tak to za ile i jak to wyglądało?
Ja u nich kupiłem taki lot na październik - dla siebie i dziewczyny (na prezent) ale po tych postach poniżej poważnie zastanawiam się żeby na miejscu dokupić ten dłuższy lot :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 28 Cze 2019 20:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2010
Posty: 258
Loty: 223
Kilometry: 481 406
niebieski
Tak standardowy - proponowali dokupienie dłuższego lotu za 60 $ od osoby.
Nie zdecydowaliśmy się - woleliśmy przeznaczyć te 120$ na coś innego - para która z nami leciała też odpuściła.
Nie wiem czy to był błąd, że nie dokupiliśmy ale w sumie nie żałuję - ten 12 minutowy w mojej ocenie był tak słaby, że szkoda było na niego jakichkolwiek pieniędzy.
Tym bardziej, że miałem wykupione wejścia na tarasy widokowe (top, empire w dzień i w nocy) i to mi się podobało.
Po czasie brałbym dłuższy a najlepiej w ogóle zrezygnował z jakiegokolwiek lotu.
Takie moje zdanie. Poza tym żeby nie narzekać NY mi się podobał - muzea/klimat/widoki itd.
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#37 PostWysłany: 29 Cze 2019 09:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2010
Posty: 258
Loty: 223
Kilometry: 481 406
niebieski
Tak to mniej więcej wyglądało. Na tyle podlecieliśmy w jedno miejsce nad Manhattanem - widok jak na zdjęciu i powrót - koniec - nad statuą kółeczko.

Załączniki:
DSC09348.JPG
DSC09348.JPG [ 112.73 KiB | Obejrzany 1945 razy ]
DSC09342.JPG
DSC09342.JPG [ 92.17 KiB | Obejrzany 1945 razy ]
DSC09340.JPG
DSC09340.JPG [ 117.74 KiB | Obejrzany 1945 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
 
      
#38 PostWysłany: 13 Sie 2019 23:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
Ma ktoś pomysł jak najszybciej i najtaniej (o ile da się to jakoś połączyć) dostać się do tego miejsca w NYC gdzie startuje ten helikopter? Chodzi o opcję dostania się z Manhattanu. Najpierw pewnie metro na Manhattanie a potem co dalej? Jakaś kolejka (jaka i dokąd) a potem dalej Uber?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 13 Sie 2019 23:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 189
Loty: 51
Kilometry: 82 228
Najpierw PATH do New Jersey, a następnie uberem za parę $
_________________
Instagram: https://www.instagram.com/lousylucky/?hl=pl

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#40 PostWysłany: 14 Sie 2019 14:37 

Rejestracja: 01 Cze 2014
Posty: 254
niebieski
Czasami w cenie biletu oni samo oferują darmowy shuttel
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group