Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Lip 2018 18:20 

Rejestracja: 18 Sie 2014
Posty: 64
Loty: 121
Kilometry: 232 323
Jadę końcem września (18-25) do Vancouver i z tego co zdążyłem się zorientować odbywają się wtedy przedsezonowe mecze NHL. Jednak w internecie nigdzie (poza stronami typu viagogo) nie mogę znaleźć na nie biletów ani nawet informacji o takowych. Wie ktoś z was może jak wygląda kupno takich biletów na NHL preseason?

Ps. Oczywiście chodzi mi o Vancouver Cannucks :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 22 Lip 2018 18:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2012
Posty: 185
Loty: 107
Kilometry: 270 851
niebieski
Z jednej strony jeszcze bilety na regularny sezon NHL nie zostały wrzucone do sprzedaży, z drugiej na Stubhub widzę dostępne (i bardzo tanie) bilety na mecze preseason Canucks:

https://www.stubhub.com/find/s/?q=vancouver%20canucks

Chociaż z obserwacji meczów przedsezonowych mojej ulubionej drużyny wiem, że gwiazdy grają w może 1-2 takich meczach, pole do popisu dla innych zawodników. Ale ja bym brała bilety zdecydowanie :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Wrz 2018 19:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
@Wichura

https://www.nhl.com/canucks/news/vancou ... -299896580

I np. Mecz z Calgary, do kupienia na oficjalnej stornie z której ja kupowałem bilety jak byłem na meczu NHL. Kupujesz płacisz drukujesz.

https://www1.ticketmaster.ca/vancouver- ... norcatid=9
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group