Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 05 Gru 2019 21:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2011
Posty: 173
Prawie wszystkie artykuły są jednak z sympatią do protestujących. Ja widzę sierpy i młoty, napis "heteroseksualizm to opium dla ludu", napisy o końcu kapitalizmu, wszechobecny hejt na Kościół, policję, prezydenta.

Protesty protestami, ale widze królestwo zadymiarzy i naprawdę boję się, że wahadło może polecieć w stronę komunizmu. Tutaj oficjalnie istnieje partia komunistyczna, ma swoich posłów i generalnie ludziom się podoba idea. A że nie widzieli w praktyce...
_________________
Image
https://www.facebook.com/polaknapustyni/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#62 PostWysłany: 05 Gru 2019 21:42 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
To bedzie kolejny przykład jak nieudaje sie wprowadzic komunizmu z ksiazek do zycia, tylko ludzi szkoda bo 80% to bezbronni i naiwni ludzie.

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 07 Gru 2019 13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2011
Posty: 173
Ja jednak mam nadzieję, że nie :-) Jak na razie chętnie bym tu został.
_________________
Image
https://www.facebook.com/polaknapustyni/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 07 Gru 2019 13:24 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1754
srebrny
@prz - a jesteś na miejscu ? Jak oceniasz sytuację ? Ja jutro właśnie jadę z Mendozy do Santiago i stamtąd dalej do Valpo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 07 Gru 2019 20:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2689
HON fly4free
Byłem w zeszłym tygodniu w SdC i poza ścisłym centrum (okolice dawnej Plaza Italia) było spokojnie.
Dużo policji, atmosfera podniecenia i chęci rozróby wśród młodych Chilijczyków.
Jeżeli nie będziesz próbować brać udziału w manifestacjach, nie masz się o co martwić - wg mnie.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
greg2014 lubi ten post.
greg2014 uważa post za pomocny.
 
      
#66 PostWysłany: 10 Gru 2019 15:19 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1754
srebrny
Przedwczoraj przyjechałem i do jutra zostaję w Valparaiso.
Jeśli chodzi o sytuację w mieście, zainteresowanych odsyłam do szczegółów w mojej relacji: transatlantykiem-do-buenos-aires-plus-cos-jeszcze,219,146511&p=1281577#p1281577

W samym Santiago zatrzymałem się na nieco ponad godzinę czekając na autobus do Valpo. Wcześniej jednak przejechałem przez całe miasto jadąc z Mendozy i na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało normalnie. Metro funkcjonuje (z wyłączeniem niektórych stacji), terminale autobusowe działają, jest bardzo dużo ochroniarzy (znacznie więcej niż kilka miesięcy temu, kiedy byłem w Santiago pierwszym razem). Ale jak wygląda sytuacja w centrum nie potrafię powiedzieć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 11 Gru 2019 15:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2011
Posty: 173
greg2014 napisał(a):
@prz - a jesteś na miejscu ? Jak oceniasz sytuację ? Ja jutro właśnie jadę z Mendozy do Santiago i stamtąd dalej do Valpo.

Wracam z pracy dziś w nocy na dwa dni i do PL na święta ;-)
_________________
Image
https://www.facebook.com/polaknapustyni/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 11 Gru 2019 15:56 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1754
srebrny
Ja już jestem na lotnisku w Santiago i czekam na samolot. Szczęśliwie żadnych atrakcji (może poza minimalnymi opisanymi w relacji) nie doświadczyłem. Spokojnego powrotu :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group