Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Sty 2019 19:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
podejrzewam, że na forum są osoby, które mają doświadczenia związane z zakupem w Ekwadorze karty do internetu mobilnego. Można prosić o podpowiedź, gdzie najlepiej kupić i ile może to z grubsza kosztować?
Interesuje mnie przede wszystkim lotnisko (lub okolice) w Guayaquil, ale jakiekolwiek inne informacje też będą pomocne. W internecie znalazłem jedynie sugestie, że Movistar może mieć najkorzystniejszą ofertę, ale generalnie jest dość ubogo z informacjami.

EDIT: o, coś jednak znalazłem... https://toomanyadapters.com/buying-sim-card-ecuador/. Z informacji tu wynika, że na pobyt nieco krótszy (w moim wypadku łącznie 8 dni), lepsza może być oferta firmy Claro - 2 GB za 10 USD, choć oferta Movistar specjalnie dla turystów też jest ciekawa: za 20 USD na 30 dni dostajemy 2,5 GB, 50 min. rozmów lokalnych + darmowy dostęp do WhatsAppa i Facebooka.
Góra
 Profil Relacje PM off
maciass uważa post za pomocny.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 01 Gru 2019 01:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2013
Posty: 576
Loty: 268
Kilometry: 525 273
niebieski
@tropikey podzielisz się swoimi spostrzeżeniami na temat internetu mobilnego? Jaką kartę w końcu wziąłeś, jak było z zasięgiem, czy na Galapagos też śmigało?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Gru 2019 09:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Chciałem mieć narzędzie uniwersalne i kupiłem Surfroam, ale jestem rozczarowany, bo w zasadzie nie działał, gdy go potrzebowałem. W Ekwadorze (podobnie jak w innych krajach) opieralem się na wifi. Na Galapagos miałem dostęp w moich hotelach, a w Guayaquil korzystałem również z WiFi dostępnego na Malecon 2000, który był zawsze punktem powrotu Uberem do hotelu.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
maciass lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 20 Sie 2021 04:09 

Rejestracja: 13 Sty 2015
Posty: 99
Na Galapagos i wifi, i komórkowy net jest słabiutki, ale aktualnie za $4,48 można kupić w centrach Claro kartę SIM z 1,5gb netu w cenie. Kolejne 3 dni netu to $3. Działa powoli ale działa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 31 Sie 2021 16:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 416
Kilometry: 719 918
platynowy
Kupiłem Tuenti za 6$, w cenie na miesiąc to co poniżej

Załączniki:
Screenshot_20210831-095407_Messages.jpg
Screenshot_20210831-095407_Messages.jpg [ 208.86 KiB | Obejrzany 1339 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
benedetti uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 28 Sie 2023 21:38 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
Mam kartę Claro z Ekwadoru która kupiona była ok 1 miesiąca temu.

Wystarczy ją doładować i może być używana. Claro jako jedyna sieć ma w miarę sensowny zasięg na wyspach Galapagos. Niestety nie wiem jaka jest ważność tej karty bez doładowywania.

Jakby ktoś potrzebował zapraszam na priv.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Mar 2024 21:29 

Rejestracja: 25 Lis 2023
Posty: 83
Odnośnie Claro i sensownego zasięgu na Galapagos to dotyczył on tylko wyspy San Cristobal. Niestety na wyspach Santa Cruz oraz Isabela było bardzo słabo (styczeń 2023) i internet kompletnie nie nadawał się do pracy zdalnej (zwłaszcza z VPN) - jeśli już to dawało radę od 2 w nocy do 5 rano.


Ostatnio edytowany przez tetr1s, 04 Mar 2024 22:53, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Mar 2024 21:41 

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 480
niebieski
Ja Claro używałem w wersji Peruwiańskiej i działała wszędzie. Cena 5 PEN za kartę i pakiety 3 GB po 10 PEN. W tym czasie kurs 1 PEN to +/- 1,07 PLN.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group