Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 104 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 05 Cze 2021 21:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 1123
Loty: 207
Kilometry: 364 581
platynowy
tropikey napisał(a):
Tak, te loty z EOH do Pereiry już wyczaiłem i biorę je pod uwagę, choć polityka bagażową easyfly troszkę jeszcze dla mnie niejasna (muszę to jeszcze postudiować :D ).


Wszystko wskazuje na to, że w najtańszej taryfie mają 15kg nadawany i 5kg podręczny :)
_________________
Wasil10

Relacja Brunei, Singapur, Malezja
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#82 PostWysłany: 05 Cze 2021 21:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Barranquilla owszem, ale tylko na karnawał. Ponoć jest tam niemal, jak w Rio :)

Skoro masz zmianę z MXP na LIN, to mój przykład, który podałem niedawno w wątku iberyjskim wskazuje, że bez problemu przenoszą na dowolną datę.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
tomazs uważa post za pomocny.
 
      
#83 PostWysłany: 05 Cze 2021 21:42 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 708
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
Byłem na karnawale i nie robił szału.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 24 Cze 2021 19:44 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Od jakiegoś czasu jestem zakochany w San Andres i w sumie nie wiem dlaczego, nigdy nie byłem fanem Karaibów jako takich. Przeczytałem większość relacji i dostępnych materiałów z tego miejsca. Może ktoś jednak chce mi obrzydzić to miejsce,żebym nie kupił lotów ze strony głównej :mrgreen:
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
nick lubi ten post.
 
      
#85 PostWysłany: 24 Cze 2021 22:24 

Rejestracja: 12 Lut 2019
Posty: 946
niebieski
@tropikey Pod żadnym pozorem nie odpuszczaj Cartageny ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#86 PostWysłany: 24 Cze 2021 22:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Tym razem (o ile w ogóle dojdzie do skutku) niestety się nie posłucham. Będzie jeszcze pewnie okazja...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 17 Lis 2021 10:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 207
Kilometry: 387 563
niebieski
@oskiboski ogarnąłeś San Andres, bo też mam ją w planie, choć bardziej myślałem o Providencii, ale nie wiem czy się odbudowała po huraganach.
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 05 Maj 2022 09:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 416
Kilometry: 719 918
platynowy
Kupowaliście ostatnio lokalne karty SIM? Jaka sieć ma najkorzystniejszą ofertę z netem na ok 10 dni i jaka cena?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 12 Maj 2022 09:50 

Rejestracja: 20 Sie 2010
Posty: 70
Kupowałem kartę Claro - z tego co pamiętam miałem 2GB z kartą, do tego dokupiłem pakiet 4 GB. Całość wyszła chyba 20-25 tys. COP
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
benedetti uważa post za pomocny.
 
      
#90 PostWysłany: 12 Maj 2022 11:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
W Virgin mobile za 25K masz 10GB i tindera plus w prezencie
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
benedetti uważa post za pomocny.
 
      
#91 PostWysłany: 12 Maj 2022 15:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2012
Posty: 1372
Loty: 33
Kilometry: 39 451
srebrny
Jak z zasięgiem? Bo chyba w Kolumbii cena jest drugorzędna, najważniejszy dobry zasięg, a różnice między sieciami spore.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 12 Maj 2022 15:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
W Kolumbii dobry zasięg to chyba nie występuje. Claro ma trochę lepszy niż Movistar z którego sieci korzysta Virgin. W miastach jest OK pomiędzy różnie
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
benedetti uważa post za pomocny.
 
      
#93 PostWysłany: 28 Cze 2022 15:33 

Rejestracja: 11 Cze 2011
Posty: 561
Loty: 169
Kilometry: 441 450
niebieski
oskiboski napisał(a):
Od jakiegoś czasu jestem zakochany w San Andres i w sumie nie wiem dlaczego, nigdy nie byłem fanem Karaibów jako takich. Przeczytałem większość relacji i dostępnych materiałów z tego miejsca. Może ktoś jednak chce mi obrzydzić to miejsce,żebym nie kupił lotów ze strony głównej :mrgreen:

Miejsce naprawdę warte odwiedzenia. Sporo wysp karaibskich odwiedzałem ale to jest poza konkursem. Również rozważałem Providencia ale trochę mnie zniechęciło to że problem tam ze wszystkim.
Polecam też zrobić nurkowania.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
nick lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
#94 PostWysłany: 09 Sty 2023 21:24 

Rejestracja: 23 Sie 2022
Posty: 245
Loty: 105
Kilometry: 231 322
niebieski
Był ktoś w Kolumbii w lutym? Zastanawiam się i patrząc na pogodę zazwyczaj widzę że sporo pada, zaś w niektórych miejscach że najlepszy miesiąc do zwiedzenia. Raczej nie zapuszczałbym się w Amazonie.

Chciałbym skoczyć do Kolumbii, na chwilę do Ekwadoru i wrócić z Peru spowrotem do Europy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 09 Sty 2023 21:36 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 24
Loty: 4
Kilometry: 18 136
Witam
Byłem w zeszłym roku przez tydzień w Medellin nie padało wcale, potem tydzień na wybrzeżu Cartagena, Barranquilla, Santa Marta i także nie spadła kropla deszczu, na spory deszcz natrafiłem za to pod koniec wyjazdu w Bogocie, także zależy chyba dużo od regionu Kolumbii.
Góra
 Profil Relacje PM off
Limapur lubi ten post.
 
      
#96 PostWysłany: 09 Sty 2023 23:04 

Rejestracja: 12 Lut 2019
Posty: 946
niebieski
Na wybrzeżu karaibskim to najlepszy czas, nie padało chyba wcale. W Zona Cafetera lało często po południu lub wieczorem, jak to w górach. Mimo wszystko dało się sporo zobaczyć. To jest dobry czas na Kolumbię.
Góra
 Profil Relacje PM off
Limapur lubi ten post.
 
      
#97 PostWysłany: 09 Sty 2023 23:10 

Rejestracja: 23 Sie 2022
Posty: 245
Loty: 105
Kilometry: 231 322
niebieski
Dziękuję panowie, chyba mnie przekonaliscie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 13 Sty 2023 15:51 

Rejestracja: 15 Gru 2012
Posty: 25
maxima napisał(a):
maxima napisał(a):
ktoś z Was się szczepił na lotnisku w Bogocie?

jeśli ktoś zainteresowany ;)
szczepiłam się na żółtą febrę za darmo na lotnisku w Bogocie - "szpital" jest po prawo od wejścia na miedzynarodowe odloty, gdzieś na wysokości wejścia nr 4-5 (nie pamietam), na 1 piętrze
Byłam w sobotę, czynny do 18. Była niby kolejka, ale jak pokazałam, że mam bilet na lot o 17:30, to trochę mnie przepchnęli i weszłam poza numerkiem.
Ogólnie nikt nie mówi tam po angielsku ;) jest mini wywiad, pytania są na kartce po angielsku. Ogólnie przyjemnie. Otrzymuje się zółtą książeczkę.
Po samym szczepieniu trochę słabiej się czułam przez ok 24h ale bez żadnych problemów. Przed szczepieniem ostrzegają przed tym.


Czy istnieje takowy hospital na lotnisku w Medellin? Będę miał tylko ~2h przesiadki z Europy w Bogocie i nie przewiduję możliwości wyjścia do osobnych terminali.

+ dodatkowo sprawdzają jescze Covidowe paszporty?
_________________
tap, tap
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 13 Sty 2023 16:55 

Rejestracja: 26 Sty 2016
Posty: 209
niebieski
W październiku nie sprawdzali niczego z COVIDem. Prawdę mówiąc żółtej książeczki też mi nie sprawdzili, mimo, że w teorii w Cano Cristales była wymagana.
_________________
https://www.star-wars.pl
https://www.filmowe-szlaki.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 09 Cze 2023 07:44 

Rejestracja: 12 Lut 2019
Posty: 946
niebieski
Nie, mnie się nic nie przydarzyło. Sporo chodziłem sam po Bogocie, po różnych dziwnych miejscach. Fotografowałem np. murale niedaleko takiego dużego cmentarza i tam spotkałem się z ostrzeżeniami od miejscowych. Ludzi widząc gościa z wielkim aparatem na szyi radzili żeby go schować, bo na tym cmentarzu mieszka ponoć sporo ludzi, z którymi lepiej nie mieć spotkania. Jeśli ktoś tylko zagadnie to ok, można puścić mimo uszu, ale jeśli kolejna i kolejna osoba zwraca uwagę, to coś musi być na rzeczy. Faktycznie tamte rejony nie wyglądały ciekawie (poza muralami), dużo bezdomnych i narkomani wyglądający jak zombie.

Co do napadu w Medellin to chciałbym tylko zwrócić uwagę, że tego typu miejsca mają zwykle złą reputację. Park albo jakieś zakamarki miasta prowadzące do dużej atrakcji to kuszące miejsce dla miejscowych szukających łatwego zarobku. Nasuwa mi się porównanie z trasą na Corcovado w Rio (https://www.gov.pl/web/brazylia/informa ... rozujacych) albo w Quito w okolicach Panecillo.


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 09 Cze 2023 17:00, edytowano w sumie 1 raz
ciach OT
Góra
 Profil Relacje PM off
Krzysztof. lubi ten post.
Krzysztof. uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 104 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group